جرقه’ Candace پارکر می بیند WNBA ‘Wubble’ سمت روشن

Candace پارکر برای آن است.

“من واقعا دوست دارم یک چالش و من می دانم که وجود دارد بسیاری از چالش ها رفتن جلو در این فصل و در بسیاری از, من می خواهم بگویم علامت سوال بعد از آخرین” جرقه’ به جلو گفت: روز سه شنبه در اولین کنفرانس مجازی با خبرنگاران از WNBA “Wubble” در برادنتون فلوریدا. “همه من انجام دهید این است که کنترل همه چیز من می توانید کنترل کنید.”

نقش او در این فصل او گفت: “فقط یک تظاهرات هر روز از رقابت و … فقط کار من مراقبت از بدن من خارج از دادگاه. من فکر می کنم که بزرگترین نقش فقط به مطمئن شوید که من می تواند در دادگاه برای کمک به هم تیمی های من.”

فصل گذشته صدمات هزینه دو بار WNBA MVP و پنج بار WNBA All-Star 12 از 34 به طور منظم فصل بازی. او ارسال شده فصل به طور متوسط – قابل توجه برای بسیاری از افراد – که حرفه ای-پایین برای پارکر: 11.2 امتیاز 6.4 ریباند و یک 42.2 زمینه-هدف در صد. او رای دادند “مبالغهشده” در یک ناشناس نظرسنجی از بازیکنان انجام شده توسط ورزشی است.

و او در پایان فصل از نیمکت مربی پس از درک فیشر ساخته بحث برانگیز تماس به بازی او بزرگترین ستاره تنها 11 دقیقه به عنوان کانکتیکات خورشید جاروب جرقه از WNBA نیمه نهایی.

فیشر گفت: او انتظار دارد تا سال 2020 فصل را بازی متفاوت و پارکر خواهد تاثیر قابل توجهی بر جرقه’ چشم انداز برای قهرمانی – یک شاهکار پارکر معتقد است باید با یک علامت تعجب و یک ستاره به دلیل شرایط منحصر به فرد اطراف آن است.

“من باور دارم Candace در حال آمدن است به این فصل سالم از نظر جسمی و ذهنی (که) او را در یک مکان بسیار بهتر از او در این نقطه در اردوگاه های آموزشی در سال گذشته” فیشر گفت: از طریق زوم بعد از تمرین روز سه شنبه. “من فکر می کنم او را برای رفتن به یک فصل فوق العاده, من فکر می کنم او را برای رفتن به قادر به ماندن و سالم… و من فکر می کنم او رهبری است حیاتی برای موفقیت تیم ما از آنجا که بسیاری از بازیکنان ما اعم از جانباز و یا بازیکنان جوان هنوز هم نگاه کنید به Candace به عنوان یک لنگر که ما که هستیم.

“هنگامی که او را خوب و او را در یک جای خوب آن باعث می شود تیم ما خیلی بهتر است.”

این Wubble ممکن است با آن کمک کند گفت: پارکر که او 11 ساله دختر Lailaa با او در IMG Academy – که در آن تمامیت WNBA را در 22 بازی فصل به طور منظم و برگشتی در حال برنامه ریزی برای برگزار کردن خسته کننده تجاری سفر به آن WNBA بازیکنان عادت کرده اند.

“بسیاری از مردم نگاهی منفی از حباب” گفت: پارکر حرفه ای 17-امتیاز در هر بازی بهترین گلزن که ورود به او 13th, WNBA فصل است. “اما برای من به عنوان یک بازیکن من در این است که به عنوان یک مثبت. ما در حال سفر نیست و ما نمی شیم به بهبود می یابند در یک پرواز پس از یک بازگشت به عقب ما نمی شیم زود از خواب و سفر. سوار شدن به تمرین در L. A. یک ساعت برای من, به طوری که نشستن در پشت من و اعمال فشار بر آن است.

“همه چیز در اینجا, ما قادر به از نوع یک تونل چشم انداز تمرکز است. بنابراین کسانی که دو چیز است که تیم ما تلاش کرده است با در گذشته و آن را به نوعی مجبور به ما در حال حاضر است.”

داشتن یک فضای بازی بسکتبال در و از خود بهره مند است گفت: پارکر توصیف این WNBA فصل به عنوان چیزی از یک گریز از همه از استرس و غم 2020 به ارمغان آورده است.

“بسکتبال چیزی است که من همیشه تکیه بر تمام حرفه ای تمام عمر من واقعا زمانی که همه چیز به خوبی پیش نمی رود نگاه می کنم که برای شادی” پارکر گفت. “و به عنوان مقدار پیش بینی و تردید است که شده است وجود دارد رفتن به این فصل زمانی که ما به اینجا رسیدیم ما پا بر روی زمین من لبخند کل زمان.

“فقط به این دلیل که شادی شما را از بسکتبال, آن را فقط به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات و تاپیک خیلی فرصت است. فقط اینجا بودن آن کاسته کمی از بار 2020 و تمام فشارهای زمانی که شما در بین خطوط و قادر به بازی بازی است که شما را دوست دارم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de