اسپانیا بيمارستان در نقطه شکستن شهرهای آمریکا بریس

توسط ARITZ PARRA و دیوید رو به افزایش

مادرید (AP) — زنگ tolled در مادرید را خالی میدان مرکزی و پرچم را کاهش داده شد و به نیمی از کارکنان در یک روز عزای دوشنبه در سخت-آمار اسپانیا در حالی که بالا عفونی-متخصص بیماری در ایالات متحده هشدار داد که کوچکتر شهرستانها ایالات متحده هستند در مورد شاهد شتاب سریع در coronavirus موارد که از نیویورک دیدن است.

Dr. Anthony Fauci گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا” که در نیواورلئان و دیترویت در حال نشان دادن نشانه هایی است که “آنها در حال رفتن به خارج” و دیگر شهرهای کوچکتر هستند “percolating.”

“آنچه که ما آموخته ایم از تجربه دردناک با شیوع این است که آن را در امتداد رود تقریبا در یک خط راست و سپس کمی شتاب, شتاب, و سپس آن راه می رود,” او گفت:.

هشدار در آمد و به عنوان ویروس مرگ و میر در نیویورک پیشی گرفته 1,000 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی-فاصله توصیه هایی برای یک ماه در یک چرخش ناگهانی و شیوع دادند و سیستم های سلامت در ایتالیا و اسپانیا به نقطه شکستن.

اسپانیا گزارش داد بیش از 800 جدید مرگ و میر بالا بردن کلی آن تلفات به بیش از 7,300.

اسپانیا و ایتالیا را تشکیل می دهند بیش از نیمی از جهان مرگ و میر بیش از 34,800 مردم از این ویروس است که طرح میتوانست به زندگی میلیاردها و ویران اقتصاد جهان است. بیمارستان در حال کمانش تحت وزن مراقبت از بسیاری از به شدت بیمار بیماران در یک بار. ایتالیا در دور ترین گزارش ویروس مرگ و میر در حدود 11,000.

حداقل شش اسپانیا 17 مناطق شد و در حد خود بستری در بخش مراقبت ويژه تخت و سه بیشتر شد و نزدیک به آن, مقامات گفت. خدمه از کارگران دیوانه وار و بیشتر در حوزه بیمارستانها.

نزدیک به 15 ٪ از تمام کسانی که آلوده در اسپانیا تقریبا 13000 نفر هستند مراقبت های بهداشتی کارگران صدمه زدن به بیمارستان’ تلاش برای کمک به سونامی از مردم برای نفس نفس نفس زدن.

در سخت ضربه مادرید, پرچم, شد, کاهش رسمی عزاداری دوره است. در طول یک دقیقه سکوت برای مردگان مادرید Puerta del Sol مربع خالی بود به عنوان زنگ tolled.

در یک وضعیت غیر قابل تصور تنها یک ماه پیش خبر داد تشویق شد زمانی که آنها گزارش تنها 756 جدید مرگ و میر در یک روز. ایتالیا گفت: تعداد مرگ و میر کاهش یافته است حدود 10% یک روز پس از جمعه.

“ما در حال صرفه جویی در زندگی با ماندن در خانه با حفظ فاصله اجتماعی با سفر کمتر و با بسته شدن مدارس,” دکتر گفت: لوکا Richeldi یک متخصص ریه.

در یک استارک برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید دستورالعمل های فدرال توصیه که آمریکایی ها در خانه بمانند برای یکی دیگر از 30 روز تا پایان ماه آوریل است. این turnabout پس از Fauci گفت: تا 200,000 آمریکایی ها می میرند و میلیون ها نفر آلوده شوند اگر مستندات و اجتماعی فاصله نیست ادامه خواهد داد.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی زودرس فکر می کنم ما در حال انجام این کار بزرگ” Fauci گفت.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 143,000 عفونت و 2500 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که در سراسر جهان بیش از 735,000 مردم آلوده هستند.

مسکو رفت و خود را در آن مستند دوشنبه و سه شنبه از روسیه محکم به صورت گسترده در سراسر کشور محدودیت. پایتخت روسیه از 13 میلیون حساب برای بیش از 1200 کشور بیش از 1800 coronavirus موارد است.

“بسیار منفی به نوبه خود از وقایع ما شاهد بزرگترین اروپایی و ایالات متحده در شهرستانها باعث نگرانی شدید در مورد زندگی و سلامت شهروندان ما” شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت.

کارشناسان می گویند شرایط بحرانی دیده می شود در بیمارستان ها در ایتالیا و اسپانیا خواهد بود به زودی به سمت ایالات متحده است.

در ایتالیا coronavirus بیمار Andrea ناپولی, 33, گفت نمی, از راه دور انتظار می رود که او را در بیمارستان بستری مبارزه برای زندگی خود را پس از او جوان بود و مناسب است. اما آنچه که او را دیدم شوکه او.

در حالی که او در حال درمان در رم سه نفر جان خود را در بخش. او را دیدم پزشکان تاکید کرد و خسته از ساعت های طولانی از نفس از هل دادن تجهیزات در اطراف در لباس محافظ و ماسک و لباس و دستکش.

“آنچه من تو را دیدم بسیاری, بسیاری از درد است. آن بسیار سخت بود’ ناپولی گفت. “من شنیده ام فریاد از اتاق های دیگر سرفه مداوم از اتاق دیگر.’

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید مانند ذات الریه می شود و کشنده است. بیش از 150 ، 000 نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

چین روز دوشنبه گزارش 31 جدید COVID-19 نفر از میان آنها فقط یک عفونت داخلی. در اوج چین محدودیت های برخی از 700 میلیون نفر از مردم دستور داده شد تا در خانه بمانند اما این قوانین در حال کاهش.

موارد در سراسر آفریقا افزایش یافت و نزدیک به 5000 در 46 کشور جهان است. زیمبابوه آغاز شد و در سه هفته مستند دوشنبه و بیشتر شهرستانها در سراسر قاره تعطیل شد.

خودروساز ژاپنی تویوتا متوقف شد, تولید در آن خودرو گیاه در اروپا هر چند تمام آن کارخانه ها در چین از سر گرفته تولید دوشنبه.

___

افزایش گزارش شده از برلین; Isachenkov گزارش از مسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im