اسپانیا coronavirus مرگ و میر جهش; پرنس چارلز در حال حاضر آلوده

Category: توین سیتی No comments

توسط کالین طولانی ARITZ PARRA و دیوید رو به افزایش

Coronavirus شیوع آمار صفحه اصلی چهارشنبه در میان به خوبی به دنیا آمد و به شدت فقیر به طور یکسان به عنوان بریتانیا پرنس چارلز آزمایش مثبت و هند 1.3 میلیارد نفر یا یک ششم از جمعیت زمین را در بر داشت خود را تحت مستند.

در همین حال قانونگذاران ایالات متحده در نهایت توافق بر روی یک ماموت اقتصادی امداد بسته buoying بازارهای سهام در سراسر جهان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای دیدن این کشور برای بازگشت به کسب و کار در یک ماده از چند هفته اعتراض عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان.

در اسپانیا مرگ و میر تحت الشعاع است که از چین که در آن شیوع آغاز شد. اسپانیا در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا در تعداد کشته شده است.

“اگر ما در حال حاضر در اوج ما بسیار نزدیک هستند” گفت: فرناندو سیمن سر اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز هماهنگی. “من نمی توانم بگویم که ما به آن است.” حتی یک بار اعداد تاج آن خواهد بود “معکوس” را به فکر می کنم در مورد محدودیت های آرامش بخش در هر زمان به زودی او اضافه شده است.

بیش از 435,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و تعداد کشته در بسته 20 ، 000 با توجه به در حال اجرا تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 100 ، 000 بهبود یافته اند.

در ایالات متحده عفونت شد و به سرعت در حال بالا رفتن بود و گذشت 55,000 علامت با مرگ و میر نزدیک به 800. ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام عظیم 2 تریلیون دلار اقتصادی توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب پس از ماه ها چانه زنی.

این طرح را حمایت از کسب و کار از طریق بحران و به خانواده ها پرداخت یک بار از 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است.

امداد رسانی است که سیاستمداران ایالات متحده رسیده اند یک معامله در حمایت اقتصادی تحت فشار قرار دادند بازارهای جهانی سهام در روز شنبه. شاخص ها در اروپا و آسیا افزایش یافت یک روز پس از میانگین صنعتی داو جونز بود بهترین روز از سال 1933.

با آمریکایی ها زندگی و معیشت حلق آویز در تعادل مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” در مارس 12. اما بیانیه ای که به شدت در تضاد مقامات بهداشتی’ خواستار محدودیت های جنبش مردم. دانشمندان و سیاستمداران دیگر در آمریکا هشدار داده اند که بدترین هنوز به آمده است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت عفونت ها دو برابر هر سه روز تهدید به باتلاق این شهرستان در بخش های مراقبت ويژه. دولت 26,000 عفونت و بیش از 200 مرگ و میر.

“یکی از پايتخت به من گفت:” ما به دنبال در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور'” فرماندار گفت. “ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.”

در اسپانیا, مرگ و میر, شات با بیش از 700 در مجموع بیش از 3400. این کشور گفته است که خرید 432 میلیون یورو ($467 میلیون دلار) از تجهیزات پزشکی از چین از جمله 500 میلیون ماسک 5.5 میلیون سریع تست کیت و 950 هواکش.

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که 23 ساکنان مادرید صفحه اصلی بازنشستگی درگذشت از COVID-19 یا علائم مربوط به virus. صفحه اصلی مدیریت گفت: آن را به حال التماس برای بیشتر کارکنان و منابع از جمله ویروس آزمون پس از 55 از کارگران آن شده بود مجبور به ترک های پزشکی.

بیش از 6400 از کشور پزشکی کارگران آلوده شده اند در سبب بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه, حسابداری برای حدود 13 درصد از اسپانیا در موارد وزارت بهداشت گفت.

در همین حال چارلز 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا است نشان خفیف علائم ویروس و منزوی خود را در املاک سلطنتی در اسکاتلند دفتر او گفت:, و اضافه کرد که همسر خود را Camilla, آزمایش منفی است.

چارلز “در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول” آن را گفت.

هند گزارش کرده است تنها در حدود 450 موارد به دلیل محدود تست, اما نخست وزیر نارندرا مودی هشدار داده است که اگر او نبود قانون در حال حاضر این ویروس می تواند مجموعه ای بزرگترین دموکراسی جهان عقب دهه.

هند به بزرگترین تعداد زیادی از مردم زندگی در فقر شدید. بسیاری از مناطق فقیر بهداشت و مراقبت های بهداشتی و آسیب پذیر هستند به شیوع بیماری است. مقامات در تلاش برای اعمال محدودیت.

Tarique انور سابق بانکدار گفت که او رفت و به خرید شیر و سبزیجات در یک فروشگاه مواد غذایی در دهلی جامع نگر محله هنگامی که او مواجه شد توسط یک گروه از پلیس که دستور داد او را به عقب برگردید. او تنها موفق به دریافت سبزیجات.

یک فیلم به ضرب گلوله توسط یک رهگذر نشان داد یک پلیس با استفاده از باتوم به سر و صدا داخل گوشت فروشگاه در پایتخت Zakir نگر محله. فروشگاه صاحب گفت: پلیس همچنین ضرب و شتم او و به او گفتم که او نباید از افتتاح فروشگاه خود را.

“به اتهام آنها در داخل و شروع به سوء استفاده و ضرب و شتم من گفت:” پرویز که با استفاده از تنها یک نام است.

همه چیز اما خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها بسته شد. به طور معمول مشغول ایستگاه های راه آهن در دهلی نو شد و ترک ها و خیابان ها به طرز مرموزی جان….

“دهلی نو به نظر می رسد مانند یک شهر ارواح” گفت: Nishank گوپتا یک وکیل. “من را دیده اند هرگز شهر را آرام قبل از.”

ایتالیا شده است که سخت ترین ضربه ملت در اروپا با بیش از 69,000 عفونت و 6,800 مرگ و میر. مقامات در حال تحقیق اگر شدت رقابت در لیگ قهرمانان بازی فوتبال در میلان در فوریه ریخت موشک سوخت در بحران است که قریب به اتفاق ایتالیایی بيمارستان. پزشکان ایتالیایی هستند که مجبور به انتخاب کنید که دریافت خواهد کرد به شدت مورد نیاز هواکش و کسی که نمی خواهد.

پارلمان آلمان به تصویب و بعد از آن در روز یک سری از اقدامات است که اجازه خواهد داد که دولت به ارائه کمک های اولیه در مجموع بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) برای این کشور از 83 میلیون نفر است.

نشانه هایی وجود دارد که اقدامات شدید برای دور نگه داشتن مردم از یکدیگر فشار می تواند به گسترش این بیماری و پهن کردن عفونت منحنی. در چین هوبئی که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار کشف اواخر سال گذشته شروع به بلند کردن آن مستند.

برخی از ایستگاه های قطار و اتوبوس خدمات بازگشایی در هوبئی و مردم که گذشت بررسی سلامت اجازه داده شد به سفر برای اولین بار از ماه ژانویه است. مشابه کاهش در سخت ضربه کانون ووهان است که برنامه ریزی شده برای 8 مارس.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

این دومی است موارد — اغلب نیاز به هواکش و مراقبت های تخصصی — که تهدید به پایمال کردن بیمارستان. چندین کشور در حال حاضر در حال اجرا کوتاه از تجهیزات مهم مورد نیاز برای درمان بیماران و حفظ پزشکان و پرستاران امن است. پزشکان در حال مرگ هستند در ایتالیا.

موارد لبه شکننده در کشورهای با سیستم مراقبت های بهداشتی. این caseload در آفریقای جنوبی افزایش یافت گذشته 700 به عنوان کشور آماده برای رفتن در مستند جمعه و روسیه گزارش 163 مورد جدید یک شبه در مجموع 658.

روسیه به نخست وزیر دستور داد که استانداران به حرکت با سرعت بیشتری به تخت های بیمارستانی برای بیماران به عنوان شیوع گسترش در سراسر کشور پهناور و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور نظامی برای آموزش برای کمک به رسیدگی به همه گیر.

___

افزایش گزارش شده از برلین Parra از مادرید و طولانی از واشنگتن است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>