فضای بخاری مقصر کشنده NLV صفحه اصلی موبایل آتش

NLV fire, take 2

ریکاردو تورس-کورتز

دو روز پس از یک کشنده آتش که به کشته شدن 74 سال در خانه های تلفن همراه در 3209 Orr خیابان در شمال لاس وگاس, Feb. 13, 2020.

Click to enlarge photo

North Las Vegas, آتش سخنگوی وزارت Nino کالوی (سمت چپ) و رئیس آتش نشانی یوسف Calhoun مختصر خبرنگاران روز شنبه, فوریه. 15, 2020, در یک صهیونیست توسط یک فضای بخاری که به کشته شدن 74 ساله Feb. 13 در صفحه اصلی موبایل در 3209 Orr خیابان.

از لحظه ای که یک فضای بخاری در اتاق خواب از دو تلفن همراه گسترده ای در شمال لاس وگاس برانگیخت اولین شعله شانس بقا بودند به سرعت انباشته علیه سالمندان ساکن آتش, مقامات گفت.

کشنده قربانی 74 سال بود که در رختخواب دراز کشیده در حدود 7 بعد از ظهر پنج شنبه در یک تلفن همراه صفحه اصلی جامعه در 3209 Orr خیابان هنگامی که اتاق خواب آتش آغاز شد.

“او تا به حال یک زمان سخت گرفتن در اطراف” گفت: Nino گالووی سخنگوی با شمال لاس وگاس آتش نشانی.

خانه جمع نزدیکی پیکس جاده و کری خیابان نداده خدمات گاز برای حدود هشت سال گالووی گفت. خانواده با تکیه بر حداقل یک بخاری قابل حمل به عنوان یک منبع اصلی گرما.

محققان بر این باورند که فضای بخاری که واقع شده در نزدیکی زن, تخت, گیر افتاد چیزی در آتش که آن را ساخته شده در تماس با دستگاه گالووی گفت. چند نفر به نام 911 و هنگامی که خدمه وارد شش دقیقه بعد شعله های آتش بودند تیراندازی از پشت بام. این فروغ بود که عمدتا شامل به اتاق خواب او گفت:.

اعضای خانواده زندگی می کردند که در صفحه اصلی وجود ندارد هنگامی که آتش را شکست, اما, وارد, پیدا کردن آتش گالووی گفت. آنها تا به حال زن شام او اضافه شده است.

رئیس آتش نشانی یوسف کالهون گفت: آسیب قابل توجهی بود اما به یک ناظر گاه به گاه صبح روز شنبه آسیب دیده خانه هنوز هم نمی ایستادگی کردن در میان دیگر خانه در محله. یک نگاه دقیق تر را نشان می دهد یک شکست پنجره اتاق خواب و تنها اندکی آب و دود و لکه بر روی سطح خارجی. یک زن و شوهر از سوخته موارد نشسته در نزدیکی در ورودی به عنوان یک استراحت گربه.

در یک سال معمولی, North Las Vegas, به طور متوسط یک یا دو مرگبار, آتش سوزی, Calhoun گفت. این بود که در سوم مرگ و میر مورد بررسی در این سال است.

بیش از چند دهه گذشته به عنوان استفاده از بخاری های فضایی افزایش یافته است به طوری که صفحه اصلی آتش سوزی مقصر آنها گفت: Calhoun, و اضافه کرد که او را درک برخی از ساکنان به آنها نیاز دارید.

او توصیه می شود افراد در سرمایه گذاری جدیدتر-مدل بخاری های فضایی ساخته شده است که با ویژگی های ایمنی. او گفت: دستگاه ها باید قرار داده به دور از پوشاک و منسوجات و دیگر اقلام قابل اشتعال. آنها و دیگر وسایل باید متصل به طور مستقیم به دیوار و با فرمت بند ناف او گفت:.

او همچنین گفت که در بسیاری از تجاری و آتش سوزی خانه فقیر خانه داری باعث کاهش شانس زنده ماندن هنگامی که شعله های آتش شکستن.

“این آتش و همچنین چند نفر دیگر که اتفاق افتاده اند در شهر ما مسئولیت به عنوان آتش نشان به مردم اجازه می دانم که چه چیزی باعث آن و پس از آن کمک به جلوگیری از آنهایی که آینده,” گالووی گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر