در لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا زن می گوید: پدر و پسر رهبران مکزیکی megachurch مورد آزار جنسی برای 18 سال شروع شد زمانی که او 12 دستکاری معابر کتاب مقدس برای متقاعد کردن او بدرفتاری در واقع هدیه ای بود از خدا با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال.

Sochil مارتین, 33, گفت که او “مرتب” از سن 9 لطفا خود اعلام کرد, رسولان La Luz del Mundo, اواخر ساموئل جقوین فلرس و پسرش Naasón جقوین گارسیا. او آموخته بود وابسته به عشق شهوانی, رقص که در نهایت منجر به جنسی لمس و نوازش او گفت:.

Naasón جقوین گارسیا رهبر بنیادگرای مکزیک مبتنی بر کلیسا La Luz del Mundo, به نظر می رسد در Los Angeles County Superior Court در چهار شنبه 5 ژوئن 2019 قبل از قضاوت فرانسیس بنت به اتهام قاچاق انسان و تجاوز به کودکان. (AP Photo/Damian Dovarganes)

پس از او تبدیل 20 به سوء استفاده تشدید به تجاوز ضرب و شتم و تحقیر عمومی از گارسیا, مارتین ادعا و ادامه داد: تا زمانی که او موفق به فرار کلیسا در سال 2016 با شوهرش.

“برای اولین بار 30 سال از زندگی من به من آموخته بود به این باور است که بدن ذهن و روح من متعلق به La Luz del Mundo چون اراده خدا,” او گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه خود صدای شکستن. “من جلو آمده و امروز به دلیل این است برای جلوگیری از. نسل جوان کودکان مطرح شده در La Luz del Mundo مجبور شده اند برای تبدیل شدن جنسی بندگان La Luz del Mundo را رسولان.”

مارتین به نظر می رسد با وکلای مدافع و شوهر در لس آنجلس که در آن طرح دعوی در دادگاه واصل شد یک روز زودتر. آسوشیتد پرس به طور معمول نمی کند شناسایی افرادی که می گویند وجود دارد از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته اما مارتین گفت که او می خواست نام او اطلاع عموم.

گارسیا وکیل را بلافاصله اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و نحوه خسارت.

La Luz del Mundo اسپانیایی برای “نور جهان” با صدور بیانیه ای که رسیدگی به اتهامات در طرح دعوی در دادگاه.

به جای آن گفت: کلیسا را اقدام برنامه ریزی شده روز جمعه با آن مقدس شام جشن در شش مکان های ایالات متحده. مقدس شام مناسک مقدس برای اعضای کلیسا.

گارسیا دستگیر شد در سال گذشته و حال برگزار شد بدون وثیقه به اتهام تجاوز به کودکان و قاچاق انسان شامل سه مرد و یک زن بین 2015 و 2018 در لس آنجلس. او تخلف را رد کرده است.

مارتین که یکی از زنان در این پرونده جنایی گفت: او به همکاری با ایالات متحده و مکزیک مقامات از اکتبر 2018 اما وکیل او کاهش یافته است به ارائه جزئیات. کالیفرنیا دفتر دادستان کل است که در تعقیب گارسیا, خواهد نظر نیست.

در حالی که پشت میله های زندان, گارسیا, 50, باقی رهبر معنوی La Luz del Mundo. به گوادالاخارا, مکزیک-بر اساس انجیلی کلیسای مسیحی تاسیس شد و با پدربزرگ و ادعا می کند 5 میلیون پیرو در سراسر جهان است.

مارتین متولد شد و در مونتری پارک کالیفرنیا و گفت که او نسل چهارم عضو La Luz. از سن جوان او گفته شد او در کلیسای رسولان “ملک.” عمه که مطرح مارتین شروع شد زمانی که او 3 ارائه شده نعمت جنسی به فلرس و کمک به داماد خواهرزاده خود را به او می گوید که او نمی تواند انکار رهبران خواسته با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در دادگاه دادستان ها گفته اند که پدر و مادر در کلیسا خواهد دست فرزندان خود را برای رسولان چرا که در نظر آنها آن را به یک “برکت و رحمت است.”

در طرح دعوی در دادگاه مارتین گفت که او فکر اعمال جنسی “در پیشبرد خدا خواهد.” به دلیل سوء استفاده او گفت که او تا به حال اقدام به خودکشی و احساسی یا روانی سالم به اندازه کافی به دنبال طرح دعوی در دادگاه تا زمانی که در اواخر سال گذشته.

مارتین خطاب دیگر قربانیان بالقوه در کنفرانس مطبوعاتی ترغیب آنها به جلو آمده.

“وقت آن است که به می گویند ‘بیشتر’,” او گفت:. “این یک برکت و رحمت این هدیه ای است از جانب خدا درست نیست.”

مارتین دعوی توصیف یک سبک زندگی عجیب برای گارسیا و خانواده اش از جمله حیوانات عجیب و غریب و یک موزه خصوصی از بازسازی اتومبیل های پرنعمت همه سوخت توسط اعضای کلیسا سهم و نیروی کار رایگان. طرح دعوی در دادگاه تخمین می زند که مارتین مشغول به کار در حداقل 30000 ساعت بدون مزد کار برای کلیسا از جمله در رادیو و تلویزیون بازو در مکزیک و کالیفرنیا.

در سال 2010 فلرس رشد نگران پسرش وسواس با مارتین فکر آن می تواند خطر کلیسا ثبات است. او سعی کردم به ترتیب یک ازدواج برای او ساخته شده و گارسیا کار در مکان های مختلف با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

به زودی پس از فلرس’ مرگ در سال 2014 گارسیا از سر گرفته و یک رابطه جنسی با مارتین با توجه به طرح دعوی در دادگاه. او علاوه بر این گفته به داماد کودکان برای گارسیا به طرح دعوی در دادگاه گفته شد و مورد ضرب و شتم زمانی که او حاضر به شرکت در یک عمل جنسی با یک دختر 14 ساله و پسر.

مارتین بود غافل از همسر خود و در ارتباط با گارسیا تا سال 2016 زمانی که او در بر داشت مستهجن پیام های متنی بین او و گارسیا و سپس به او کمک کرد تا فرار از کلیسا.

پس از آن طرح دعوی در دادگاه متحده, La Luz del Mundo نصب یک کمپین اسمیر در برابر خانواده اش در مکزیک و کالیفرنیا و اقدام به خرید او سکوت تخریب خانه اش و به دنبال او. این کمپین ادامه داد: حتی پس از گارسیا دستگیری وکلای او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im