کالیفرنیا-قیمت خانه کاهش زمان 1 در 8 سال پیش بینی می گوید

“حباب دیده بان” حفاری به روند که ممکن است نشان می دهد اقتصادی و/یا بازار مسکن مشکلات پیش رو است.

وزوز: یکی از عمده اطلاعات املاک و مستغلات ردیاب CoreLogic است طرح اول قابل توجهی جنوب کالیفرنیا خانه-کاهش قیمت در هشت سال است.

منبع: CoreLogic خانه قیمت شاخص آهنگ سود و زیان بر خواص منحصر به فرد. که کمی متفاوت از دیگر معیار های وابسته به تغییرات گسترده تر در اندازه گیری مانند متوسط و یا متوسط قیمت فروش.

روند

CoreLogic پیش بینی نشان می دهد که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus را گرفتن تا به آن کالیفرنیای جنوبی قیمت شاخص توسط مه 2021. این خانه با ارزش معیارهایی نشان داده اند و نه سال بیش از سال ضرر و زیان از سال 2012 …

لس آنجلس: پایین 6.3 درصد در سال آینده چه خواهد بود بزرگترین شیب از اکتبر 2009.

اورنج کانتی: 5.2% کاهش در یک سال و بزرگترین افت از ماه اوت 2009.

Inland Empire: 2.4% شیب در یک سال و بزرگترین کاهش از نوامبر 2011.

ضمنا شاخص های ایالات متحده پیش بینی شده است به رها کردن توسط 6.6 ٪ تا مارس سال 2021.

کالبد شکافی

“اقتصادی خرید اینترنتی از ادامه COVID-19 همه گیر نشان می دهد که نرخ بیکاری ممکن است بالا باقی می ماند برای یک دوره طولانی از زمان که محدود هزینه های مصرف کننده قدرت و خریدار تقاضا” می گوید: CoreLogic معاون اقتصاددان ارشد سلما Hepp. “ترکیبی از بالاتر نرخ بیکاری و آهسته تر از درآمد رشد يافته در صفحه اصلی پیش بینی کاهش قیمت در 12 ماه آینده.

“با این وجود احتمال کاهش قیمت در بسیاری از کالیفرنیا مترو نسبتا پایین تر نسبت به مناطق که در آن اوقات فراغت و مهمان نوازی و یا معدن درایو محلی اقتصاد,” او می گوید.

سقوط قیمت ها بخشی از بازار را جزر و مدی. بیش از سه دهه گذشته قابل اعتماد من گسترده یافت کاهش قیمت اتفاق می افتد در سرعت برابر با یک سال پایین هر سه سال.

با توجه به بحران اقتصادی اخیر قیمت سود هستند یا تعجب آور و یا شاید نگران کننده است. در طول تاریخ کم نرخ وام مسکن و کمبود عرضه مسکن برای خرید در حال نگه داشتن قیمت شرکت. برای اینکه عادلانه 2020 خانه-قیمت قدرت است و هیچ چیز مانند جنون از حباب در 2000s.

فقط نگاه CoreLogic آخرین نتایج کمی افزایش — اما نه احمق — قدردانی از مه …

اورنج کانتی: تا 3.2 درصد در یک سال در مقایسه با 2.2 درصد افزایش به طور متوسط بیش از 12 ماه گذشته. پنج سال گذشته? 4.3 درصد افزایش به طور متوسط. بزرگترین افزایش در آخرین حباب است ؟ 32 درصد!

لس آنجلس: 4.4% سالانه به دست آوردن ممکن است در مقابل 3.5 ٪ افزایش به طور متوسط در 12 ماه گذشته. پنج سال گذشته? 6 ٪ افزایش به طور متوسط. حباب بالا ؟ 29%

Inland Empire: 5.1% سالانه به دست آوردن ممکن است در مقابل 4.1 ٪ افزایش به طور متوسط در 12 ماه گذشته. پنج سال گذشته? 5.9 ٪ افزایش به طور متوسط. حباب بالا ؟ 34%

یکی دیگر از مشاهده

Zillow پیش بینی اساسا قیمت گذاری تخت در سال پایان مارس سال 2021: Los Angeles County تا 0.7%; San Bernardino County تا 0.5%; اورنج کانتی 0.1%; اما Riverside County پایین 0.3%.

چگونه شامپانی?

در یک مقیاس از صفر حباب (بدون حباب در اینجا) به پنج حباب (پنج زنگ هشدار) … دو حباب!

بازار مسکن نیست بلافاصله سقوط تحت همه گیر اقتصادی فشار است. که کوتاه-اجرای خبر خوب.

و کاهش قیمت یا دو به عنوان پیش بینی در واقع ممکن است مفید استراحت برای جلوگیری از بازار از بیش از حد. فعلی شرکت قیمت گذاری نمی کند و نقصان بازار بیشتر از چالش ها به ویژه در میان چشم انداز تحول اقتصادی ادامه داد.

صنعت اعتیاد به مواد مخدره که مسکن در حال حاضر “داغ” — در طول یک رکود عمیق در یک منطقه با سال-به روزترین حجم فروش هنوز هم در زیر 2019 را سرعت — ممکن است بیشتر “bubblish” نگرانی از CoreLogic پیش بینی از متوسط قیمت در سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net