جنوب کالیفرنیا گرما می تواند شکستن رکورد پنج شنبه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس — این هفته داغ طلسم خواهد رسیدن به اوج شنبه با اوج در چندین جنوب کالیفرنیا جوامع نزدیک شدن و یا رسیدن به رکورد نشد.

“ما ممکن است نزدیک” خدمات ملی آب و هوا هواشناس دیو Bruno گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد رکورد. نامزدها گفت: عبارتند از سهل انگاری در مرکز شهر LA, Burbank و ساحل طولانی است.

“ما در حال نزدیک شدن” اضافه شده هواشناس میگوئل میلر در NWS در سن دیگو که در اورنج کانتی شرایط پیش بینی می شود.

“فشار بالا و دریایی جریان را خشک آب و هوا به خوبی بالاتر از دمای معمولی به جنوب غربی کالیفرنیا از طریق پنج شنبه” با توجه به خدمات ملی آب و هوا بیانیه. “آن خواهد شد بسیار سرد و شنبه به عنوان خشکی جریان بازده” جایگزین قوی دریایی بادهای منطقه تجربه شده است. “وجود خواهد داشت بیشتر خنک کننده با احتمال رگبار جمعه به جمعه به عنوان کم فشار حرکت می کند به این منطقه است. خشک و کمی گرمتر آب و هوا انتظار می رود که برای سه شنبه.”

این هفته را بالاتر از متوسط درجه حرارت ناشی از یک خط الراس بالا فشار هوا همراه با سانتا آنا بادها که در حال حاضر رو به پایان است. دوشنبه اوج خواهد بود به مراتب بالاتر از حد متوسط در تعدادی از جوامع — 86 در مرکز شهر LA, نسبت به عادی 69; 87 در ساحل, نسبت به عادی 67; 85 در Burbank, نسبت به عادی 69.

در اورنج کانتی اوج برسد حدود 20 درجه بالاتر از نرمال در تعدادی از جوامع میگوئل گفت.

درجه حرارت گرم در جنوب کالیفرنیا زمستان بی سابقه برونو گفت: اگر چه چگونه به سرعت آب و هوا خواهد به نوبه خود کمی غیر معمول او اضافه کرد که در روز یکشنبه بالا در میان باران خواهد بود تا 24 درجه پایین تر است. در همان زمان سطح برف رها شده می تواند به حدود 3000 یکشنبه, او گفت:.

قریب الوقوع طوفان در حال حاضر در خلیج آلاسکا, Bruno گفت. آن را راه خود را به جنوب غربی کانادا جمعه شب پس از آن قطره پایین ساحل, قابل توجه کالیفرنیای جنوبی در روز یکشنبه.

NWS هوا ابری آسمان شنبه و بالاتر از حد نرمال بالا از جمله 72 درجه در مونت ویلسون; 76 در پالم دیل و لنکستر; 79 در Avalon; 81 در سانتا کلاریتا; 82 در LAX; 85 در Burbank; 86 در مرکز شهر LA سن گابریل و وودلند هیلز; 87 در پاسادنا و ساحل طولانی است. روز جمعه در اوج خواهد بود 3 تا 4 درجه پایین تر سپس یکی دیگر از 11 درجه و یا تا شنبه و سپس در مورد یکی دیگر از 10 درجه روز یکشنبه هنگامی که باران است در هوا. دوشنبه اوج خواهد بود 4 تا 5 درجه بالاتر در میان آسمان آفتابی.

Sunny skies نیز هوا در اورنج کانتی پنج شنبه همراه با اوج 65 در سانتیاگو اوج; 74 در لاگونا بیچ و سن کلمنت; 75 در نیوپورت بیچ; 76 در ارتگا بزرگراه در 2,600 پا; 83 در فریمانت دره عمیق و باریک; 85 در Trabuco دره عمیق و باریک و میشن ویجو; 88 در یوربا لیندا و ارواین; و 90 در فولرتون و آناهایم. یکشنبه فولرتون و آناهایم را اوج از تنها 64.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>