Southern California counties روشن 100,000 شاهدانه اعتقادات ژوئیه 1 مهلت

که خواستار عدالت کیفری اصلاحات کشور رفت و برگشت کالیفرنیا در حال برداشتن گام برای معکوس کردن برخی از اثرات جنگ با مواد مخدر که در ادامه به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم از رنگ.

کالیفرنیا 58 شهرستان وکلای منطقه تا به حال یک مهلت چهار شنبه, جولای 1, به شرایط و یا به چالش کشیدن دولت را توصیه به حذف سوابق برخی از 191,090 گذشته ماری جوانا اعتقادات. این روش باعث شد گزاره 64 یک سال 2016 اندازه گیری است که قانونی شاهدانه و کاهش مجازات برای جرایم مربوط و توسط مجمع لایحه 1793 که نیاز به مقامات قضایی برای پاکسازی واجد شرایط جنایات از مردم را ثبت کرد.

زیرا محلی دادستان موافقت با اکثریت قریب به اتفاق دولت توصیه دهها هزار نفر از کالیفرنیا در حال حاضر رایگان از سوابق کیفری برای شاهدانه اتهامات عنوان شده علیه. در بسیاری از موارد هزینه برای این موارد در سوال دیگر جرایم اما سوابق کیفری هنوز هم می تواند به معنای از دست شغل یا مسکن فرصت یا برای مهاجران منجر به تبعید.

“من فکر می کنم وجود دارد به رسمیت شناختن توسط بسیاری از مردم که ما نیاز به تغییر همه چیز گفت:” کریستوفر گاردنر مدافع برای San Bernardino County است.

جنوب کالیفرنیا دس به تنهایی نقل مکان کرد و به اخراج و یا جمع و جور کردن بیش از 100,000 ماری جوانا اتهامات عنوان از 1 ژوئیه مهلت با نزدیک شدن. در برخی موارد آنها حتی بیشتر واجد شرایط موارد از کسانی که پرچم توسط دولت است. Riverside County, برای مثال به تازگی تنظیم 26,424 شاهدانه اعتقادات — نزدیک به چهار برابر بیشتر از تعداد مشخص شده توسط کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا.

دادستان در شهرستان ریورساید و سان برناردینو نمی چالش هر یک از دولت-پرچم مورد درخواست دادگاه به جای آن برای کاهش و یا اخراج آنها یکهو.

“آنها فقط می خواستم به پردازش آنها و رعایت گفت:” گاردنر که در ستایش سن برناردینو کانتی دا همکاری در پردازش تقریبا 5,400 موارد است. “من فکر می کنم این نشانه خوبی است که آنها به رسمیت شناخته شده آنچه مهم است به مبارزه.”

دادستان در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای نمی تواند به عنوان دور. با هم این دو کشور به چالش کشیده بیش از 2000 شاهدانه اعتقادات که بکررا پرچم به عنوان به طور بالقوه واجد شرایط برای resentencing کرد و گفت: این موارد واجد شرایط نیست با توجه به هر فرد قبل از اعتقادات.

لس آنجلس دا همچنین می گوید: یکی دیگر از 2,304 افراد شناسایی شده توسط دولت به عنوان به طور بالقوه داشتن ماری جوانا اتهامات مرتبط با پاک نیز نمی واجد شرایط برای کمک های تحت کالیفرنیا شاهدانه ،

بنابراین در حالی که متهم و ماری جوانا طرفداران حقوق در حال کف یک فرایند است که منجر به ده ها هزار نفر از کاهش موارد آنها می گویند بیشتر کار باقی مانده است.

“مرتبط با مواد مخدر جرم و عواقب آن گاهی به مراتب بیشتر و شدیدتر از دیگر اعتقادات — مهاجرت یکی از آنها گفت:” نیک استوارت-Oaten وکیل لس آنجلس مدافع عمومی ،

“همین دلیل است که آن را فوق العاده مهم برای هر کسی که دارای یک شانس برای گرفتن رکورد خود را تمیز کردن به آن را تمیز کردن.”

قوانین جدید تغییر خار

درب برای پاکسازی ماری جوانا اعتقادات باز در نوامبر سال 2016 زمانی که رای دهندگان کالیفرنیا تایید سرپا نگه داشتن. 64.

همراه با قانونی کردن ماری جوانا تفریحی لایحه عطف به ماسبق کاهش مجازات برای فقط در مورد هر جرم مربوط به مواد مخدر است. فروش ماری جوانا بدون مجوز به عنوان مثال کاهش از یک جنایت به بزه. و اندازه گیری حذف همه شاهدانه مربوط به مجازات های کیفری برای افرادی که زیر 18 سال.

پس از سرپا نگه داشتن. 64 گذشت مردم شده اند مجاز به درخواست دادگاه به خود ماری جوانا اتهامات کاهش داد و یا پاک شده است. اما از آنجا که قانون باقی مانده است که به چالش کشیدن بار به اعدام محکوم و نه بسیاری از موارد قرار شد تا برای بررسی. سال گذشته غیر انتفاعی کد برای امریکا تخمین زده است که فقط 3 درصد از مردم واجد شرایط برای کمک های تحت سرپا نگه داشتن. 64 آن را دریافت کرده بود.

مردم از رنگ و شکل به صدمه دیده است. هر چند اقلیت ها و سفیده را با استفاده از علف های هرز در حدود همان نرخ در طول سال سیاست مواد مخدر, داد, داده نشان می دهد که غیر سفید پوستان شده اند بسیار بیشتر احتمال دارد به بازداشت و پیگرد قانونی برای ماری جوانا-جرایم مربوط. و تحقیقات اخیر نشان می دهد کسانی که تبعیض آمیز الگوهای ادامه حتی پس از شاهدانه قانونی.

با توجه به این واقعیت برخی از شهرستانهای تصمیم به فعالانه پیگیری کردن و پردازش تمام ماری جوانا موارد واجد شرایط برای expungement. سان فرانسیسکو دادستان منطقه جورج Gascón آغاز شده و این روند در ماه ژانویه 2018 و دادستان در سن دیگو, Alameda, Sonoma, Yolo, Los Angeles, ساکرامنتو و سان Joaquin شهرستانهای اند پس به دنبال کت و شلوار.

که جنبش گسترش در سطح ایالت در ماه سپتامبر هنگامی که مجلس تصویب مجلس لایحه 1793. این قانون به دولت دادستانی کل تا 1 جولای سال 2019 به شناسایی تمام برنامه به طور بالقوه واجد شرایط موارد و ارسال آن 191,090 موارد به استان ها برای بررسی. و AB 1793 سپس به محلی دادستان تا 1 جولای سال 2020 به بررسی موارد گذشت از دولت و اطلاع عمومی محلی مدافعان اگر آنها مخالف تنزیل رتبه هر گونه اتهام.

چالش های ظهور

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه است به چالش کشیدن 2,142 اعتقادات پرچم توسط دولت است. سخنگوی آژانس گرگ Risling روز پنجشنبه گفت که آنها با این باور که این موارد فاقد شرایط لازم با توجه به قبل از محکومیت مجرم جنسی ثبت نام خشونت آمیز و یا جنایات جدی و یا دو و یا بیشتر اعتقادات برای همان جرم به عنوان مورد در سوال.

Orange County دا به چالش کشیده برخی از 270 موارد با استناد به مسائل مشابه.

این افراد اساسا به جایی که همه کالیفرنیا بودند قبل از AB 1793. اگر آنها می خواهند به مبارزه با دا موضع خود را در مورد آنها نیاز به تماس با خود را مدافع و یا دیگری را وکیل و چالش های آن در دادگاه.

همان می رود برای حدود 10 ، 000 نفر که در بکررا شناخته شده به عنوان به طور بالقوه داشتن ماری جوانا مربوط به موارد پس از آنها دستگیر شده بودند برای در اختیار داشتن ماری جوانا کشت و فروش و یا حمل و نقل اما به جرم گفتن “لوازم جانبی پس از این واقعیت به یک جنایت است.”

در حالی که بسیاری از کسانی که 10,000 پرچم موارد ممکن است واجد شرایط برای کمک های تحت دولت جدید قوانین ماری جوانا استوارت-Oaten گفت: کسانی که شاید شایسته ترین از لحاظ تاریخی — و اغلب زمانی که دادستان شواهد ضعیف ترین — متهمان دستگیر شده بودند برای ماری جوانا مربوط به جنایات گاهی اعتراف به گناه به کمتر اتهامات که اصلا شامل شاهدانه.

به همین دلیل مدافع عمومی دفتر شده است هل دادن LA County DA به دست بیش از آن لیست 2,304 به طور بالقوه واجد شرایط موارد برای بررسی. استوارت-Oaten گفت که او اعتماد به نفس آنها را دریافت کنید این موارد به زودی. هنوز, او گفت: آن را به مردم با این اتهامات در رکورد خود را برای پیدا کردن وضعیت پرونده و دریافت کمک اگر آنها نیاز به مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

این روند نیست و بیش برای همه افراد متصل به این موارد. پس از دس تایید تنزیل رتبه و یا رد شاهدانه محکومیت این تغییر می تواند برخی از زمان را به نشان می دهد تا در سوابق دادگاه. استوارت-Oaten گفت: آنها تا به حال مشتریان صرف زمان در زندان و حتی پس از شاهدانه به اتهام شده بود کاهش یافته و از سوابق خود را از آنجا که این سیستم تا به حال به روز رسانی و آن را باعث نیمکت حکم برای شکست به نظر می رسد در دادگاه.

وجود ندارد سخت مهلت برای زمانی که به چالش کشیده موارد باید حل شود و یا زمانی که دادگاه باید به فرایند هر گونه تغییرات. این روند می تواند تمدید شود به دلیل از دادگاه تعطیلی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به همین دلیل برخی از شاهدانه طرفداران حقوق در حال هل دادن برای شفافیت بیشتر در چه دستگاه قضایی است که رسیدگی به این موارد است. اگر شهرستانهای نیست پس نامه ای از قانون طرفداران ممکن است کوه دادگاه به چالش بکشد.

“ما همیشه دیده می شود ماری جوانا اصلاحات به عنوان بخشی از این بیشتر عدالت اجتماعی جنبش” گفت: الن Komp که با این نسخهها کار فصل کالیفرنیا ماری جوانا حمایت گروه NORML.

“این یک زمان فوق العاده واقعا به آدرس نژادی عدالت مسائل ما کل کشور است که به دنبال در به شدت به عنوان ما به مبارزه برای روح از کشور ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de