The duck I wanted to talk to is in this picture...

اردک من می خواستم به صحبت کردن است در این تصویر… چارلز Mudede

من برخی از اردک بود نوعی مرغابی وحشی, شایع ترین در نوع خود در شهرستان ما است. چیزی که من نمی تواند بگوید این بود که این پرنده ،

اگر نر نوعی مرغابی وحشی (مخملی سبز, سر, سیاه, مروارید چشم و منقار زرد روشن) بسیار متمایز از زن نوعی مرغابی وحشی (مطلوب نور-قهوه ای در اطراف یک مرد جوان است که غیر قابل تشخیص از زن. و چون من دیدم این نور خاص-قهوه ای اردک در مارس 5 که نزدیک به فصل هنگامی که مردان جوان ظاهر خود را در اطراف شهر (از ماه ژوئن تا سپتامبر) و از آنجا که من حاضر به هر گونه تماس زنده بودن مهم نیست چقدر کوچک یا احمقانه یک “آن” من تصمیم گرفتم برای رسیدگی به این پرنده بود که فقط پرواز به راینر ساحه به عنوان “per.”

من شگفت زده شد وقتی دیدم هر فرود و waddling از سافتبال زمینه که در آن زمان حدود 6 ساعت بود که همراه با زمین فوتبال repurposed توسط تعدادی از سگ و دوستداران خود را برای این بازی می رود که بدون تنوع و یا شگفتی: گرفتن. این پارک اندک (9.5 هکتار) و هیچ برکه یا هر چیزی که جذب اردک. این فقط برخی از درختان برگریز ضخیم Kentucky bluegrass (یا علف حاوی این محبوب گونه) و دادگاه برای تنیس و بسکتبال. در ابتدا من فکر کردم هر عنوان شد به بسکتبال, اما در هر, متوقف شد, و نگاه به تابلوهای نصب شده در این سبد رینگ مرد تیراندازی پرتال تخصصی اولی با خود تصمیم گرفت برای waddle در کنار دادگاه نسبت به یک ساختمان است که من می خواستم برای هشدار دادن در هر مورد. نمی رفتن وجود دارد پرنده. این بسیار بد بو. آن ممکن است شما را gag, اگر, است, اردک, عق زدن. اما شما ایده را دریافت کنید. من پیشنهاد می کنم پرواز به Genesee پارک و یا به دریاچه.

اردک مکث در نظر گرفته شده ساختمان با یک بی پروا و سپس در ادامه به رویکرد آن است. آیا این حیوانات نیست که یک حس بویایی من فکر ؟ اگر پیچیده (به معنی نمادین به جای indexical یا ساده ترین از همه یاد) ارتباطات ممکن بود بین من و اردک من گفته اند هر یک یا دو چیز که من می دانم در مورد این ساختمان است.

Thats per!

که در هر! چارلز Mudede

من نمی دانم که این ساختار ساخته شده بود (من حدس می زنم با طراحی آن از اواسط دهه 1970) و برای سال های بسیاری از من می دانستم که هرگز آنچه در آن استفاده شد (حدس من بود و ذخیره سازی تجهیزات ورزشی). حقیقت این است که من تقریبا هرگز راه رفتن به پارک. من فقط نشستن بر روی یک نیمکت است که پشت آن به جنوب اورگان و گوش دادن به یک سخنرانی (معمولا توسط یک مارکسیست استاد و یا یک Spinozist فیلسوف) و یا دود CBD یا نوشیدن شراب یا تماشای مردم بازی توپ و یا انجام هر چهار.

پس از آن رمان coronavirus منفجر شد این مستند تحمیل شد و پارک بیشتر شد متروک است. دو هفته به مستند من شروع به توجه و تقریبا همیشه مردان و بسیاری از آنها مردان از رنگ پارکینگ اتومبیل خود را پشت نیمکت و قدم زدن به ساختار ساخته شده از بلوک های سنگ و تخته از چوب و بازگشت و رانندگی است. آن را یکی پس از دیگری. اما من هرگز به آنها و یا فعالیت های خود را یک فکر دوم. در ذهن من شکل یا حرکت ابرها و یا باد چرخید برگ یا آلی ترکیب عوامل تولید است. سپس یک روز بوی به من رسید: که ساختمان… این یک دستشویی.

پشتیبانی غریبه

بخشی از دلیل آن برای من سخت بود متوجه است که بسیاری از مردان استفاده می شود که وارد و خارج آن بودند بی خانمان است چرا که آنها متعلق به چنین ماشین خوب است. من فرض آنها فقط بازدید پارک برای استراحت و یا به رها کردن و یا انتخاب کنید تا تجهیزات ورزشی. اما این مردان بودند و در واقع زندگی در اتومبیل های خود را, و آنها با استفاده از vc نه فقط برای تخلیه زباله اما به پاک کردن بدن خود را و گاهی اوقات لباس های خود را و یا دوباره پر کردن بطری های آب. در آمریکا ممکن است برای خود یک ماشین فانتزی مانند یک فرد ثروتمند در حالی که هیچ خانه درآمد هیچ جایی به گه.

دو چیز اتفاق افتاده است باید در طول مستند. یک تعداد افراد بی خانمان منفجر شد به دلیل سقوط اقتصادی; و دو کسانی که حفظ پارک حمام غرق شده اند انفجار تقاضا برای دستشویی. اریکا برنت در واقع تحت پوشش این تحولات در پست وبلاگ “طرفداران التماس برای توالت و آب در حال اجرا; معاون شهردار به نقل از هزینه و ‘چالش’ مانند خرابکاری و سرقت از ضد عفونی کننده دست.'” سیاتل در حال حاضر جمعیت زیادی زندگی می کنند در خیابان ها قبل از بحران; اندازه آن باید دو برابر یا سه برابر طول دو ماه گذشته از سقوط اقتصادی.

و وحشت از آن همه است که برای یک فرد بی خانمان (محکوم به این وضعیت غیر اخلاقی توسط غیر اخلاقی مردم در قدرت) یک reeky سرویس بهداشتی است که هنوز هم بهتر از هیچ در تمام. (من هرگز با قرار دادن یک پا در آن محل است.) اردک waddled در اطراف بوش در سراسر از دستشویی درب. در هر رفت و از دید من. من متوجه عازم شمال ابرها در بالای ساختار پايين بود و به سرعت در حال حرکت. نرخ دوم رمان نویس آنها را به عنوان توصیف “scudding در سراسر آسمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de