منبع: Raiders کاهش گزینه برای اقامت در اوکلند در این فصل

Category: لاس واگاس No comments

Allegiant Stadium Letters Go Up

AP

خدمه ساخت و ساز ادامه کار در Allegiant ورزشگاه سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است.

شهرستان آلامدا, کالیفرنیا. — اظهارات را رسما رد گزینه خود را به بازی بازی های 2020 فصل در اوکلند باقی می ماند و مجموعه ای برای شروع بازی در لاس وگاس در این فصل است.

یک فرد آشنا با این تیم قصد دارد روز چهارشنبه گفت که این اظهارات به اطلاع مقامات در اوکلند و آالمدا کانتی است که آنها نمی خواهند ورزش گزینه ای است که اجازه داده اند آنها را به بازی در این فصل در سالن بزرگ در مورد استادیوم جدید در لاس وگاس نیست در زمان تکمیل. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که این تیم تا به حال اعلام آن است.

سان فرانسیسکو کرونیکل اولین گزارش این تصمیم است.

این اظهارات اعلام کرد قصد دارد برای حرکت به لاس وگاس در سال 2017 و NFL تایید آن بعد از آن که در آن سال. این تیم باقی مانده در اوکلند به عنوان یک اردک لنگ سه فصل گذشته بود و گزینه ای برای ماندن برای سال 2020 در صورت نیاز.

با COVID-19 اپیدمی خاموش کردن بسیاری از کسب و کار در نوادا برای حداقل 30 روز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا ساخت و ساز در 1.9 میلیارد دلار و ورزشگاه را بدون وقفه.

اما ساخت و ساز در ورزشگاه تلقی شده است “ضروری” است و هنوز هم در جریان است. ورزشگاه خواهد بود که به اظهارات و اخبار فوتبال تنظیم شده است برای باز کردن این تابستان.

برای بسیاری از مردم COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>