منبع: اظهارات موافق برای مقابله با QB مارکوس Mariota

Category: لاس واگاس No comments

Mariota

چارلی ریدل / AP

در این Jan. 19, 2020, فایل, عکس, Tennessee Titans’ کارفرمایی مارکوس Mariota هوا گرم تا قبل از NFL مسابقات قهرمانی آسیا فوتبال بازی برابر Kansas City Chiefs در شهر کانزاس. لاس وگاس اظهارات توافق شده در قرارداد با عامل رایگان Mariota برای ارائه یک تجربه پشتیبان پشت استارت درک یابند. یک فرد آشنا با این معامله گفت: پنج شنبه, مارس 16 سال 2020 اظهارات رسیده مقابله با سابق شماره 2 به طور کلی انتخاب در 2015 پیش نویس است.

شهرستان آلامدا, کالیفرنیا. — لاس وگاس اظهارات توافق شده در قرارداد با عامل رایگان کارفرمایی مارکوس Mariota برای ارائه یک تجربه پشتیبان پشت استارت درک یابند.

یک فرد آشنا با مذاکرات در روز دوشنبه گفت: این اظهارات به مقابله با Mariota از شماره 2 به طور کلی انتخاب در 2015 پیش نویس است. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نمی تواند امضا شود تا شروع لیگ سال در روز چهارشنبه.

اظهارات یکی از تیم های شایعه به در حال اجرا برای تام بردی اگر او تصمیم به ترک انگلستان به عنوان یک عامل آزاد است. آنها به پایان رسید تا با Mariota به جای به مربی جان weather underground ثابت پشتیبان گیری است که می تواند همچنین به چالش کشیدن کار برای شروع ،

این اظهارات همچنین توافق کردند تا سه سال مقابله با linebacker نیک Kwiatkoski دوم شخص گفت: خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نمی تواند امضا شود تا روز چهارشنبه.

Mariota خود را از دست داد شروع کار در تنسی در فصل گذشته. تیتان به دست آورد Ryan Tannehill از میامی آخرین offseason و تغییر quarterbacks در ماه اکتبر و قبل از رفتن در یک اجرا به کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی.

ساخته شده است که Mariota مصرفی در تنسی کمتر از پنج سال بعد از پیش نویس دوم به طور کلی. او ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ با چهار touchdown عبور خود را در NFL اولین بازی در سال 2015 اما هرگز به توسعه ستاره تیتان امیدوار است آنها زمانی که آنها در پیش نویس او.

او شغل خود را از دست شش بازی به 2019 فصل زمانی که او کشیده شد در سه ماهه سوم از یک 16-0 از دست دادن در دنور. او به اتمام یک حرفه ای-کم 59.4 درصد از خود عبور فصل گذشته با هفت TDs دو interceptions و 92.3 امتیاز.

Mariota برخورد با یک درب گردان از بازی-تماس گیرنده و گیرنده در طول زمان خود را در تنسی است. او 61 حرفه ای شروع می شود و 63 بازی در پنج فصل با بهترین عملکرد در آینده سال دوم خود را در سال 2016 زمانی که او انداخت 26 TD عبور می کند و تا به حال 95.6 رهگذر امتیاز.

او را شکست راست خود مچ دوم-به-آخرین بازی این فصل چند ساعت قبل از Carr رفت با مشابه صدمه به از خط خارج خود را موفق ترین فصل به عنوان یک حرفه ای.

به طور کلی Mariota به اتمام رسانده است 62.9 درصد از خود عبور می کند, به طور متوسط 7.5 متری در هر تلاش با 76 TDs, 44 interceptions و 89.6 امتیاز. او نیز اخراج 155 بار به عنوان او تلاش برای جلوگیری از فشار است.

این اظهارات به دنبال بهتر دوم کارفرمایی به تیم با Carr پس از مایک Glennon و DeShone Kizer به عنوان پشتیبان گیری سال گذشته است.

Carr در حال آمدن است خاموش ترین مولد های نجومی پس از ورود به NFL در سال 2014 با اوج حرفه ای رهگذر امتیاز (100.8) متری در هر تلاش (7.9) و تکمیل درصد (70.4%). اما این اظهارات هنوز هم تنها رتبه 24 در NFL در, مقایسه و نوشته شده در پنجم خود را از دست دادن رکورد در Carr شش فصل به عنوان استارتر.

این اظهارات در نیاز مبرم به ارتقاء در linebacker پس از یک درب گردان در موقعیت چند سال گذشته است. تنها linebacker که شروع به بازی فصل گذشته که هنوز تحت قرارداد با مهاجمان Marquel لی.

26-در سال Kwiatkoski در ابتدا یک چهارم-دور انتخاب شیکاگو در سال 2016. او خود را گسترده ترین زمان بازی سال گذشته زمانی که او تا به حال حرفه ای بهترینها 76 پردازد و سه کیسه یکی رهگیری و چهار پاس defensed.

اظهارات تا به حال تنها یک گونی از یک linebacker بیش از دو فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>