Soucheray: آنها ما حلقه. قیمت بالا می رود. آنها را فراموش کرده و برخی از مسائل. این پل راه

Category: توین سیتی

برچسب قیمت برای بهبود Ayd آسیاب جاده در خیابان نزدیک به دو برابر افزایش به $9.8 میلیون دلار فقط از ماه اوت گذشته. در آوریل 2019 هزینه برآورد شد 3.5 میلیون دلار برای آسیاب-و-پوشش کار می کنند. که همه جاده ها نیاز دارد.

اما صبر کنید. شهردار ملوین کارتر تا به حال یک چشم انداز. صدای شاخ و باید صدا هنگامی که این مرد یک چشم انداز. کارتر خیره به او زل زده توپ و دیدم دوچرخه خط. او می خواست برای کاهش Ayd آسیاب جاده به یک خط در هر جهت و اضافه کردن یک دوچرخه و عابر پیاده دنباله. که برآورد هزینه $5.2 میلیون نفر است.

و در حال حاضر که هزینه افزایش یافته است به $9.8 میلیون نفر است. نزدیک به دو برابر و در حدود پنج ماه است.Joe-Soucheray

این پل راه است. آن را شرم آور و غیر قابل توجیه اما همانطور که قابل پیش بینی به عنوان باران. ما worthies ما شلیک یک قیمت برای برخی از پروژه و سپس دوباره در شش ماه یا یک سال و می گویند: “ما را فراموش کرده و برخی از مسائل.”

فقط در ماه دسامبر گذشته به ما آموخته است که مدرسه پروژه های ساخت و ساز در اصل به برآورد هزینه $292 میلیون دلار شروع به پریدن کرد به 471 میلیون دالر. آنها را فراموش کرده و برخی از مسائل. این پل راه است. دیگر شهرستانها باید یک راه است. شیکاگو و نیویورک راه و احتمالا لس آنجلس.

راه ما این است که برای بازیگران یک خط به مالیات دهندگان با یک آگهی هزینه برای یک پروژه و یا یکی دیگر از آنها همه صدای خوب — ما نیش می زنند و سپس پس از ما دریافت reeled به ما گفته شده که هزینه ها افزایش یافته و دو برابر شده است, افزایش یافته است, افزایش یافته است با توجه به شرایط پیش بینی نشده. که مشکل است. باید وجود داشته باشد شرایط پیش بینی نشده و شرایط پیش بینی نشده در Ayd آسیاب پروژه جاده را به کیک.

نگه داشتن در ذهن است که Ayd آسیاب جاده باز در سال 1965 ظاهرا برای اتصال به بزرگراه بین ایالتی 94. روزنامه مشاغل در آمده اند و رفته از افرادی که تحت پوشش Ayd آسیاب جاده ها است. بشکه جوهر مستقر شده اند.

به یاد داشته باشید این زمان در اطراف آن قرار بود به هزینه 3.5 میلیون دلار به پیر بتسی یک سطح جدید. آن را قطعا به آن نیاز دارد. آن را حمل 25,000 خودرو و جاده است pockmarked تنباکو و شکسته کراوات میله. اما 3.5 میلیون دلار شده اند که سخت به خطا ، شما نیاز به برخی از کامیون ها و برخی از آسفالت.

پس کارتر تا به حال چشم انداز خود را. اجازه دهید آن را بیشتر تنبیهی برای رانندگان و دوستانه به دوچرخه سواران. که رقم $5.2 میلیون نفر است. کارتر چشم انداز رشد به آخرین پیکر بندی دوباره: یکی عازم شمال خط و دو عازم جنوب خطوط با دوچرخه-پیاده مسیر تنگ از 24 به 12 فوت.

قیمت در حال حاضر $9.8 میلیون نفر است.

آثار عمومی مدیر کتی Lantry گفت: شورای شهر “که واضح تر نگاهی به نوبه خود لازم است خطوط در تقاطع فاضلاب پیشرفت و آب ایستاده و مسائل مربوط به سیگنال های ترافیک و دیگر جنبه های این طرح را مطرح کرده و پیش بینی هزینه به $9.8 میلیون برای تغییر” از جمله 1 میلیون دلار برای روشنایی در طول دوچرخه سواری-پیاده روی مسیر و 1.6 میلیون دلار از این شهر فاضلاب ابزار برای نصب جدید گرفتن حوضه و دیگر فاضلاب طوفان زیرساخت ها است.

آنها را فراموش کرده و برخی از مسائل.

این پل راه است. ما شلیک یک شکل و سپس دوباره و به ما بگویید که شما را فراموش کرده و برخی از مسائل. اما چگونه می تواند چنین اجزای اصلی نشده اند میان به اصلی با برآورد? هنگامی که شما در حال ساخت یک خانه شما نمی حل و فصل هزینه و سپس به طور ناگهانی به یاد داشته باشید که شما در نظر گرفته شده به یک زیرزمین است.

حتی اعضای شورای شهر که صرف پول مانند مستی برندگان قرعه کشی مجبور به استنشاق در Lantry اخبار. و از آنجا که سنت پل راه این است که در بازی شما می دانید که هزینه را افزایش می دهد اگر آنها صبر کنید. دای Thao خدا او را برکت دهد مخالف این پروژه گفت: “این برای تلفن های موبایل مانند ما ندارد و قطعی داده … آماده است. نباید آن را حتی می توان در پیوند به درخواست است.”

بدون شوخی شرلوک.

در حال حاضر چه ؟ بزرگسالان چیز خواهد بود به بازگشت به اصلی خود را 3.5 میلیون دلار برآورد به repave Ayd آسیاب جاده و با آن انجام می شود. ما فاقد مسیرهای دوچرخه سواری. اما ما نمی بالغ رفتار و هرگز به کسی که قادر به ارائه چنین بی کفایت و ناقص برآورد رنج می برد و هر گونه عواقب.

این پل راه است.

جو Soucheray را می توان در رسید [email protected] Soucheray را در “گاراژ منطق” پادکست شنیده می شود در garagelogic.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de