Soucheray: سالن می خواهد ما انباشته شده و بسته بندی شده. این همه اشتباه است.

با صدای آن با صدای دکتر Fauci و دیگر کارشناسان ما فقط به تازگی شروع به درک مهارت های اجتماعی فاصله. Coronavirus ممکن است به خوبی تبدیل به فصلی و آن روز خواهد آمد که ما یک تاج شات همراه با واکسن آنفولانزا و دیگر هر اکسیر انتظار ما در پایان از آینده و سوزن.

آینده در حال رفتن به وحشی. ما قطعا زیادی ندارد و دلیلی برای این باور است که coronavirus است و انجام می شود. بیماری های دیگر رخ خواهد داد و گسترش یافته است. در ایالات متحده ما فقط گرفتن آغاز شده است.

بنابراین فکر می کنم در مورد چیزی است. ما در حال اداره یک کلاس سیاسی که ندیدم این آینده. و نه ما گمان می کنم. بازمانده یک بیماری همه گیر بود و نه سیاسی رادار. من صحبت کردن در مورد شهرهای دوقلو و تمام مناطق این کشور نزدیک به این کشور بلندترین ساختمان.Joe-Soucheray

همه چیز طبقه سیاسی پیش بینی کرده است و آورده است که اشتباه در مواجهه با یک بیماری همه گیر با چگالی بالا مسکن حمل و نقل عمومی در اتوبوس و قطار اشتراکی مشترک دوچرخه و اسکوتر, شخصی, کیسه های خرید به عنوان تمیز کننده پلاستیک ممنوعیت رانندگی-throughs در فروشگاه های مواد مخدر و بانک ها و مواد غذایی سریع ، کاملا همه چیز اشتباه است.

بسیاری از شهرستانها و حتی برخی از شکل از آنچه آنها خواستار یک 2040 طرح است. در آن سال سیاسی, کلاس داشتن نگاه کردن شیشه پنجره ها از سالن و تبدیل زده افتاب خود را فضیلت می خواهید برای ما به زندگی در بلند بتن, برج, ترجیحا در کنار یک قطار خط. سپس آنها مایل به disabuse ما از جسارت در واقع داشتن یک خانه تک خانواری در واقعی محله. هیچ. آنها قصد تغییر قوانین منطقه بندی خیلی خوشه و خوشه هایی از مردم زندگی می کنند در بالای هر یک از دیگر در چه زمانی بودند single-family محله.

آنها مخالف هستند به شخصی خودرو. آنها می خواهند ما را پیاده روی یا دوچرخه سواری یا سوار اتوبوس یا قطار.

آنها در حال حاضر ممنوع کیسه های پلاستیکی تنها به کشف که آنها در حال تمیز کننده در زمان ملی همه گیر. درایو-throughs? بیایید نه جای کسی با داشتن یک درایو-از طریق. اجازه دهید آنها را در راه رفتن به محل و پرسه زدن در اطراف با تعداد زیادی از افراد دیگر است.

انجام آنچه ما می گویند و ما می توانیم زمین را نجات دهد.

برای چه کسی ؟

هر چشم انداز برای چه ما باید با زنده بودن اشتباه ثابت با گذشت هر روز و هر stay-at-home منظور از فرماندار. ما نیاز به ساخت یک آینده که در آن اجتماعی فاصله حداقل تا حدودی مطلوب و شدنی است. آنها می خواهند برای ساخت یک آینده که در آن اجتماعی فاصله را نه تنها غیر ممکن است اما شاید کشنده باشد.

و شنیده ام از هر یک از ما worthies? ما شنیده از یک شهردار ؟ من شخصا پیش بینی نشده است و هر چیزی مفید از هر یعقوب فری یا ملوین کارتر اما شما فکر می کنم آنها حداقل سعی کنید وانمود کنید که آنها می دانند که چیزی در مورد مبارزه با بیماری است.

آنها نمی دانند که هر چیزی و باقی مانده اند مشکوکی سکوت. آیا شما فکر می کنم آنها می دانند و یا به آرامی متوجه می شوند که چگونه آنها می خواهند ما را به زندگی می کنند کاملا اشتباه است در روزهای مرگبار بیماری مسری بسیار آسان به گسترش به همسایه خود را با یک سرفه یا عطسه ؟

هیچ پاسخ زمانی که من به دفتر شهردار در هفته گذشته. من حدس می زنم کارتر و کابینه اش از 20 یا بیشتر هستند نهفته. نمی تواند آنها را سرزنش. اخبار وخیم است. من هم به نام, St. Paul ارشد تابآوری افسر اهل استارک. شما فکر می کنید اگر لازم بود یک بار یک رئیس تابآوری افسر می ایستاد و موج جمعیت از بالکن در حال حاضر روزی خواهد بود.

من آرزو می کنم من می تواند دستگیر شده در صوتی برای شما چگونه نا امید استارک صدا زمانی که او آموخته است من بود زمانی که او برداشت. او گفت که او مشغول است و نمی تواند صحبت کنید. او گفت که با من تماس بگیر که بعد از ظهر. او نه.

در انصاف به استارک شاید او مشغول بود. اما ما نمی دانیم. این افراد پاسخگو به تعداد بسیار کمی.

فقط به یاد داشته باشید. همه چیز را آنها می خواهند اشتباه است.

جو Soucheray را می توان در رسید [email protected] Soucheray را در “گاراژ منطق” پادکست شنیده می شود در garagelogic.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im