Soucheray: راه آهن نور است حتی بزرگتر فاجعه از ما فکر

آن را به اندازه کافی بد است که راه آهن نور است که یک شکست کامل از نظر تولید درآمد — آن را هرگز نمی تواند پرداخت هزینه برای خود — اما آن را می شود به طور فزاینده دشوار به نگه داشتن جارو زیر فرش وحشتناک رفتار بیشتر freeloading سواران.

دو اپراتورهای قطار به تازگی گفته قانون گذاران است که آنها اغلب ترس برای ایمنی خود را و است که آن را غیر معمول نیست برای یک قطار و پیدا کردن که آن را به تازگی استفاده می شود به عنوان یک سرویس بهداشتی. خونین سوزن و “نیمه عریان مردم”? بررسی کنید. ضرب و جرح و دعوا ؟ بررسی کنید.

Joe-Soucherayگزارش ها از جدی, جرم, حمله به و سرقت افزایش یافته است بیش از 20 درصد در قطار و اتوبوس پس از 2015. حمل و نقل مترو گزارش 125 تشدید حملات از طریق اکتبر 2019 در مقایسه با 50 گزارش در سال 2015.

خوشبختانه, یک راه حل وجود دارد. این DFL-کنترل خانه است که انتظار می رود به بحث لایحه که تماس برای استخدام نیروی جدید از ابرقهرمانان — حمل و نقل سفیران. شهردار ملوین کارتر می خواهد برای قرار دادن سفیران در خیابان های سنت پل برای جلوگیری از جرم و جنایت, اما من باور نمی کنم آنها در حال گشت فقط رتبهدهی نشده است.

حمل و نقل سفیران شاید پوشیدن capes و chainmail خواهد نوشتن تقدیر نامه برای کرایه پرش و در غیر این صورت نگه داشتن مرتب خوب آموزش قرار دادن ما در ذهن یک قطار نورد از طریق دریاچه منطقه از انگلستان برای اروپا همواره ما حمل و نقل ، سفیران نمی خواهد انجام یک چیز نیست مگر اینکه آنها ایستاده 6-پا-5 و وزن 280 پوند و به شدت مسلح.

خوب ما که تحت پوشش, بیش از حد. اجازه دهید فقط جست و خیز کرایه در دسترس نباشد و یا حداقل در صورت بعید است که تا کنون در واقع صدور استناد آن را یک خرده بزه. آن را فقط بیش از حد ناعادلانه و غیر منصفانه به انتظار هر صورت ظاهر از مسئولیت شخصی است.

ما به نظر می رسد به عنوان پایین جاده رها کردن مسئولیت شخصی فقط پرتاب در حوله و دادن. در سطح خیابان بزه دستگیری در مرکز شهر, مینیاپولیس, اما همه را لغو کرد. کتابخانه جریمه شده اند را لغو کرد. یک برنامه جدید فقط اعلام شد برای کاهش تخلفات موتور تجهیزات خودرو شکست. یک گران عقب? یک مشکل نیست. فقط این را قبول 250 دلار کوپن و رفتن و نور خود را ثابت شده است. نیاز به اجاره پول ؟ کارتر یک برنامه است که اجازه می دهد برخی از خانواده ها برای دریافت 300 دلار در ماه به این امید که بچه ها در مدرسه با ثبات تر خواهد شد و نه نیاز به حرکت به طوری که اغلب در طول سال تحصیلی.

لیست ادامه خواهد داد به رشد است. و در حال حاضر حمل و نقل مترو را اساسا دنبال راه های دیگر اگر شما دستگیر بر قطار بدون بلیط. که به ندرت اتفاق می افتد و هنگامی که آن را خوب است که تصور می شود بیش از حد تنبیهی پس از آن کاهش خواهد یافت به $25.

با توجه به جرم مشکلات در قطار من را در بالا بردن کرایه و نصب یک سیستم گردان و دروازه اجازه می دهد تا تنها کسانی که پرداخت به سپرده یک بلیط در حافظه و باز گردان. من فکر است که ظاهرا کهنه و بی عاطفه. اگر شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم پس از آن من حدس می زنم ما فقط آنها را به پیوستن علاوه بر تبدیل بیش از قطار آن را به نظر می رسد به سواران که نه تنها به هیچ وجه قصد پرداخت بلکه باید تبدیل به جسارت به استفاده از قطار به عنوان خود را عقب اتاق مخل و رفتار خطرناک است. اپراتورهای قطار شهادت دادند که در هر زمان آنها را پشت چرخ آنها تعجب می کنم اگر آنها آن را که آن شب به خانه یا رفتن به طور مستقیم به HCMC.

هنگامی که ما تا به حال به چنگال بیش از یک میلیارد دلار یا بیشتر برای این کاربی آن هرگز به فروش می رسد به عنوان یک حق برنامه. فروخته شد به عنوان وسیله ای برای کاهش تراکم ترافیک و disabusing رانندگان از داشتن یک خودرو است. فروخته شد به عنوان اجتناب ناپذیر و براق اینده مثال collectivism برای ما به ارمغان آورده حاکمان در سالن.

ما شاهد نتایج حاصل از چشم انداز خود را که به حساب نمی افول اخلاقی و اخلاقی در تمام فرهنگی طیف.

آنها آن را منفجر و آنها همچنان به آن ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر