Soucheray: در یک زمان از ماسک ساده-ساخت شهردار و شورای تقاضا ساتن

ما انتخاب worthies در شهر سنت پل به حال یک فرصت عالی برای نشان دادن نظم و انضباط مالی آورده توسط یک ویروس بحران اما انتخاب کنند. اعتقاد من این است که به نام تن ناشنوا است.

Ayd آسیاب جاده را دریافت کنید $7.5 میلیون قبل دو خط اتومبیل و دیگری خط برای دوچرخه و پیاده. مردم گذاشته است. مردم از دست داده اند و شغل آنها ممکن است دریافت کنید. خانواده بودجه تنگ است اما شهروندان در حال انجام چه شهر نمی تواند. آنها در حال تنظیم به عنوان بهترین آنها می توانند.

آیا شهردار و حدود نیمی از شورای شهر و حتی می دانیم آنچه در جریان است در نمونه St. Paul صفحه اصلی در حال حاضر ؟ ساخت ماسک. زنان بیشتر من خواهد مظنون در حال ساخت ماسک. آنها در حال ساخت ماسک برای اعضای خانواده و دوستان و همسایگان و در حال حاضر آنها دو برابر را برای فرماندار ماسک درایو. تیم Walz قرار داده و از تماس برای اطلاعات بیشتر ماسک و او را به آنها ماسک از تمام رنگ ها و اشکال و طرح های.Joe-Soucheray

ما در حال ساخت ماسک به دلیل آن چیزی است که ما می توانید انجام دهید. آنها مورد نیاز است. آنها گران قیمت هستند. وجود دارد هیچ چیز بیهوده و بیمعنی در کار است. هیچ کس تخمگذار در مخمل و ساتن به tuxedos.

پس چه چیزی این شهرستان توسط یک 4-3 رای دادن ؟ آنها را انتخاب کنید به صرف $7.5 میلیون دلار در یک ضرب و شتم تا جاده ای که تنها مورد نیاز فرش به پر کردن چاههای. دای Thao, کریس Tolbert و ربکا Noecker رای دادند در برابر این پروژه است. امی Brendmoen جین, شاهزاده, میترا جلالی و Nelsie یانگ رای به قرار دادن پدال در کف و به دنبال آن بروید.

ما می توانیم آن را ندارند. ما نمی توانیم آن را قبل از شروع COVID-19. ما قطعا نمی توانیم آن را در حال حاضر. Brendmoen, شاهزاده, جلالی و یانگ آیا شما هر گونه ایده چگونه بسته مردم هستند ؟ این ویروس به ارمغان آورده است فاجعه مالی در بسیاری از خانواده ها. شما نمی خواهد رنج می برند عواقب خود را صرف تصمیم گیری. شما در حال گرفتن پرداخت می شود.

در سال گذشته به یاد داشته باشید این طرح به نام برای 3.5 میلیون دلار به repave جاده ها است. که تمام است که مورد نیاز بود. جاده تخریب شده است مانند بسیاری از خیابان ها در خیابان. که حداقل زندگی در درون ما به معنی قبل از ویروس. سپس برنامه شروع به پریدن کرد به $5.2 میلیون هنگامی که شهردار ملوین کارتر تا به حال سند چشم انداز از دوچرخه قند آلو و خوشحال افراد راه رفتن با قطب نوردی. به نحوی آن را به بیش از 9 میلیون دلار است. این $7.5 میلیون چیزی است که ارائه شده است به عنوان یک نمونه از نظم و انضباط مالی.

آن است که یک نمونه از هر چیزی به جز چهار نفر از اعضای شورای شهر و شهردار به وضوح نادیده گرفتن واقعیت آورده با این ویروس. فرماندار انجام شده است و بهترین او می تواند. او سر گروه در حال انجام بهترین آنها می توانند. مایک Osterholm است در هیئت مدیره. مینه سوتا جامد تیم مبارزه با این چیز.

آن شده اند تا اطمینان بخش به گوش شهردار به یک سخنرانی عمومی و می گویند چیزی شبیه “با توجه به درد مالی این ویروس به ارمغان می آورد به شهروندان از سنت پل در حال حاضر زمان برای صرف هر گونه پول بیشتر Ayd آسیاب جاده کاملا ضروری است. ما repave آن تعمیر آن و شاید دوباره به آن روز دیگر هنگامی که ما خزانه پر هستند.”

شهرداران از سنت پل و مینیاپولیس شده اند نسبتا سکوت در COVID-19. اوه شهر گیر برخی از نشانه های اطراف مورد گفتن ما به فاصله اجتماعی, اما برای اکثر شهرداران کرده است سکوت کرده اند که خوب است اگر تنها و در آنها غور و تعمق در مورد صرف هر گونه پول بیشتر از لازم است.

وجود پدر و مادر در, St. Paul خوردن شام تنها اگر وجود دارد هر چیزی در سمت چپ پس از فرزندان خود را خورده اند.

و شما در حال رفتن به ضربه $7.5 میلیون دلار بر روی جاده ای که تنها نیاز به یک ماسک نه یک لباس مخصوص مهمانی رسمی.

جو Soucheray را می توان در رسید [email protected] Soucheray را در “گاراژ منطق” پادکست شنیده می شود در garagelogic.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im