از گیاه بروکس برگزار معجزه خود را بر روی یخ را تجربه

دنی بروکس بود که تنها 12 سال در سال 1980 المپیک زمستانی بنابراین او هرگز به طور کامل درک چگونه قابل معجزه روی یخ شد تا بعدا در زندگی خود.

در حالی که او را درک تیم ایالات متحده آمریکا بود عظیم underdog رفتن به بازی در برابر اتحاد جماهیر شوروی نبود او دقیقا آگاه از ژئوپلیتیکی تنش بین دو کشور با جنگ سرد هنوز در نوسان کامل است.

شاید مهم ترین چیز بروکس می دانستم که در طول بازی واقعی بود او از توست اگر او تا به حال به استفاده از حمام.

“آنها نمی باید یک بلیط برای من که برای بازی, بنابراین من زخم ایستاده در برخی از پلت فرم در گوشه” بروکس گفت: پسر افسانه ای گیاه بروکس. “آنها این ماجرا احتمالا مثل 50 نفر در این 10 10 پلت فرم. من بسته بندی شده در آن وجود دارد در گوشه ای از گوشه. من به معنای واقعی کلمه نمی تواند حرکت کند.”

اینها برخی از چیزهایی که به ذهن بروکس فکر می کند پشت در 1980 المپیک زمستانی.

تا آنجا که او به یاد لحظات بزرگ مانند تماشای پدر خود را به طور معجزه آسایی منجر تیم ایالات متحده آمریکا به مدال طلا بروکس فقط به عنوان به راحتی به یاد می آورد لحظات کوچک چنین نیست که قادر به استفاده از حمام اگر او می خواست به نگه داشتن خود را نقطه.

“من به یاد داشته باشید همه چیز” بروکس گفت. “من در هر بازی. آن را سرگرم کننده برای تجربه به عنوان یک بچه که برای اطمینان حاصل کنید.”

در آن لحظه بروکس به راه اندازی بازی-با-بازی خاطره از سال 1980 با بازی های المپیک زمستانی, با شروع اولین بازی در مقابل سوئد.

“هیچ کس وجود دارد” بروکس گفت. “آن روز قبل از مراسم افتتاحیه و آن را مانند 10 صبح. من در می ایستد و من به یاد داشته باشید من در واقع می تواند شنیدن زبان سوئدی در سوئد. این که چگونه مرده آن بود.”

ذهن خود را سرگردان به بازی دوم در برابر چکسلواکی و چگونه وجود دارد یک افزایش مشخص در بهره از آن نقطه به جلو است.

“که تیم لود شد با Stastny برادران و ما تحت سلطه” بروکس گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از انرژی در این عرصه برای این بازی است.”

آن را در ادامه با برنده بیش از نروژ رومانی و آلمان غربی هر پیروزی اضافه کردن به رشد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف تیم ایالات متحده آمریکا است.

“شما فقط می تواند احساس می کنید چیزی است که اتفاق می افتد حتی زمانی که من 12 سال” بروکس گفت. “به عنوان شاخی به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, آن چیزی است که ما می تواند احساس. شما فقط می تواند احساس آن ساختمان است. آن شگفت انگیز بود.”

پس از آن آمد نیمه نهایی بازی مقابل اتحاد جماهیر شوروی که بروکس تماشا از آن مربا بسته بندی پلت فرم در گوشه ای. در حالی که آن را راحت ترین نقطه در جهان بروکس خوشحال بود چرا که او در پایان تیم آمریکا با حمله دو بار.

به علاوه او نشسته سمت راست بالای اتحاد جماهیر شوروی goaltender و در نتیجه قادر به دیدن تقریبا هر گلوله ای که شلیک شد و در هدف.

“من تقریبا درست بالای ولادیسلاو Tretiak (اولین دوره) و راست بالا ولادیمیر Myshkin (برای دوره سوم),” بروکس گفت. “من اساسا دیدم همه اهداف دلیل من به دنبال حق در آنها است.”

پس از آن بازی مقابل فنلاند که تیم های برنده در باز گشت مد برای کسب مدال طلا.

“من به یاد داشته باشید پدر من صحبت شد به جیمی کارتر رئیس جمهور پس از آنها موفق به کسب مدال طلا” بروکس گفت. “تقریبا پیامبرانه او گفت:” آقای رئیس جمهور این است که یک چیز بزرگ در حال حاضر و علامت گذاری کلمات من این را بزرگتر خواهد شد در طول زمان است.’ حق با او بود. ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن را 40 سال بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de