برخی از کالیفرنیای جنوبی کلیساهای کاتولیک تغییر و همدلی خدمات در میان coronavirus نگرانی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

کلیسای کاتولیک رهبران در سراسر جنوب کالیفرنیا را تغییر داده و یا پیشنهاد تغییرات در خدمات عبادت شیوه نگرانی از گسترش این کروناویروس جدید, کلیسا, مقامات روز شنبه گفت.

دایره اسقفی خدمت نارنجی سان برناردینو و ریورساید شهرستان با صدور بیانیه به parishes در روزهای اخیر برجسته تغییرات که شامل ممنوعیت صمیمیت و همدلی با جام, دریافت نان از دست به دهان و برگزاری و تکان دادن دست در هنگام دعا و سلام.

در حالی که اسقف نشین از نارنجی ساخته شده محدودیت اجباری, اسقف نشین از سان برناردینو در خدمت سان برناردینو و رودخانه, شهرستان, گفت:, در وب سایت خود تغییرات اختیاری برای parishes.

در صمیمیت و همدلی مراسم نمازگزاران داده می شود ویفر و ممکن است جرعه شراب از یک جام یا شیب ویفر در جام, قبل از قرار دادن آن در دهان خود. یک وزیر نیز ممکن است محل ویفر به طور مستقیم به یک عبادت است یا می تواند رها کردن ویفر به دست خود را.

کاتولیک ها بر این باورند که نان و شراب پس از تبرک توسط یک کشیش است که یک راه برای دریافت بدن و خون مسیح است.

نمازگزاران مبتلا به بیماری سلیاک که نمی خوردن ویفر هنوز هم مجاز به قبول شراب برای شریک شدن در صمیمیت و همدلی.

در اورنج کانتی کلیسا مقامات گفت: محدودیت تاسیس شد در پاسخ به محلی بهداشت و درمان اضطراری به این ویروس را اعلام کرد شهرستان رهبران در روز چهارشنبه و به “کاهش نگرانی از مؤمنان گفت:” تریسی Kincaid سخنگوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نارنجی که از خواندن یک یادداشت صادر شده توسط رهبران کلیسا به محلی محله شبان روز جمعه.

کلیسا و مقامات نیز تشویق بیمار یا بیمار عبادت به در خانه باقی می ماند.

“اگر شما بیمار هستید و یا حتی مراجعه کننده به کسی که بیمار است و شما می توانید در خانه بمانند و شما لازم نیست که برای حضور در توده” Kincaid گفت: بیش از تلفن.

کلیسا و مقامات در, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو شهرستان نیز مشاوره وزیران به شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را قبل از صمیمیت و همدلی. به جای تکان دادن دست در پایان از خدمات نمازگزاران شد را تشویق به تماس با چشم و لبخند و یا تعظیم سر خود را.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس در یک یادداشت صادر شده را به خود روحانیت در روز پنج شنبه گفت: آن را نمی خواهد موضوع هیچ گونه محدودیت اما تشویق “هوشیاری و اختیار” و استفاده از “حس مشترک و بهداشت خوب” به مشابه پیشنهادات خود را به همتایان خود در سراسر منطقه است.

هر چند اسقف نشین منتخب در برابر محدودیت های اجباری برخی از فرد لس آنجلس-منطقه کلیساهای کاتولیک تصمیم به تعلیق دادن از شراب در عشای ربانی تا نگرانی از ویروس منتقل شده بود. در میان آنها سنت Pancratius کلیسا در لیکوود.

اعلام تغییرات آمد و تنها چند روز پس از چهارشنبه شروع لنت 40 روز فصل منتهی به عید پاک.

کلیسای کاتولیک رهبران در بوستون نیز تصمیم به موضوع محدودیت های مشابه در روز شنبه در میان coronavirus نگرانی. کلیساها در سراسر سرزمین مقدس و همچنین قرار دادن محدودیت در محل.

این ویروس نیز تحت تاثیر عبادت مسلمان در خارج از کشور با عربستان سعودی اعلام روز شنبه آن را بسته جنش سایت در اسلام به زائران خارجی اخلال در سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه مؤثر بر قصد دارد بعد از این سال برای میلیون ها نفر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

Coronavirus گسترش به حداقل 83,000 مردم در سراسر جهان و از بعد از ظهر شنبه به کشته شدن بیش از 2800 از کسانی که آلوده می شوند.

اولین مرگ در ایالات متحده گزارش شد در ایالت واشنگتن در روز شنبه

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de