برخی از عجیب و غریب میله سازندگان: اما سفید مرکز رشد Gayborhood آویزان است

The Lumberyards patio in tootier times.

این Lumberyard را پاسیو در tootier بار. این Lumberyard

“این واقعا سخت است برای اجرای یک کسب و کار در 25 درصد از ظرفیت می گوید:” Nathan Adams, شرکت, صاحب Lumberyard در مرکز. این بار اجازه داده شد به دوباره باز کردن درهای خود را در ماه ژوئن به لطف کسب و کار طبقه بندی فراهم شده توسط آن ، اما آمد که با اقدامات احتیاطی که در حال حاضر با چالش های خود را.

حمایت

“ما فقط باید مثل هفت جداول است که ما می توانید استفاده کنید در داخل” ناتان می گوید. هر چند برخی از فضای اضافی در پاسیو ظرفیت کاملا محدود و خلق و خوی نیست همین کار را با نیمی از کارکنان و هر کس با پوشیدن ماسک.

این Lumberyard یکی از چندین عجیب و غریب میلادی بود که لنگر رو به رشد gayborhood در مرکز همراه با بلع و پروژه های آینده از اسب شاخدار است که به نظر می رسد زیبا. اما فرو تایید کرده است که آن را نمی خواهد دوباره باز و قرنطینه انداخته است هر کس دیگری را در برنامه های آینده به تحول. بنابراین ما به دنبال مرگ یکی دیگر از gayborhood قبل از آن حتی می تواند باشد ؟

“اولین سال یک بار است که باز است همیشه سخت ترین و فقط به عنوان ما واقعا ما دریا, پاهای, COVID آمد و غرق همه چیز” را نوشت بلع مارکوس ویلسون در یک ایمیل فرستاده بیانیه به تایید آنها در حال بسته شدن است. “سفید مرکز زیبا و متنوع & استقبال محله ما از جامعه محلی و همه از کسب و کارهای دیگر در محله خود را برای محبت و حمایت است.”

و حتی برای کسانی که کسب و کار است که موفق شده اند دوباره باز اینها متزلزل بار.

“من فکر می کنم ترس بزرگ برای هر کسی که ساخته شده آن را از طریق ترس از عقبگرد,” ناتان می گوید. “ما همه اینجا نشسته بود ‘اگر شما رول ما پشت آن درب باز نمی شود دوباره.'”

در حال حاضر او با اعتماد به نفس است که این محله بیش از اندازه کافی خروس (و دوستان) به حفظ آن است. و در واقع ناتان شگفتی اگر این دوره ممکن است سفید مرکز حتی queerer از کار از خانه ممکن است فشار مردمی خارج از مرکز شهر و کاپیتول هیل به نفع کمتر-آسیا محله.

پشتیبانی غریبه

“من فکر نمی کنم که هیچ یک شهر بزرگ است که تا به حال پیوسته گی, محله,” او می گوید. سیاتل gayborhood استفاده می شود پایونیر مربع; سان فرانسیسکو بود مازو و فقط این هفته لا غرور اعلام کرد آن را ترک WeHo برای مقاصد ناشناخته است. (من پول را در FRANCES سال آینده است.)

بنابراین حداقل برای زمان حال به نظر می رسد به عنوان اینکه queering سفید مرکز اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با gays فیلتر در حال حاضر و دگرجنسگرایان انتظار می رود برای تبدیل شدن به آگاهی از این محله در حدود هشت سال است. سفید مرکز LGBTQ صحنه هنوز تمام نشده همه گیر وجود.

“من کسی را دیدم در آمده در تاریخ اول شب دیگر” ناتان گزارش. “آنها می خواهم صحبت شده حاضر من نمی تواند به یاد داشته باشید اگر آن را شف یا چیز دیگری و آنها توافق کردند که به اینجا می آیند و دیدار. … آنها نشسته با ماسک خود را در زمانی که آنها نیست و هیچ ابراز علاقه و محبت اما آنها تا به حال زمان صحبت کردن است.”

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de