بعضی جاها به نظر می رسد به انجام آن حق

Category: سیاتل No comments

Our new normal.

جدید ما عادی: مترسک تصویری راه اندازی فاضلاب, ایستگاه های, در میان دیگر اقدامات بهداشت. تعقیب می سوزد

برای زمان حال به آن نگاه نمی کند مانند ما در حال رفتن به یک “پناهگاه در محل” نظم در واشنگتن است. دیروز شهردار Durkan گفت: “ما در حال از بین بردن هر گونه گزینه” در حالی که همچنین اشاره کرد که این اقدامات واشنگتن در حال حاضر در محل قرار داده و اساسا شبیه به یک “پناهگاه-in-place”, منظور, مانند یک در سان فرانسیسکو.

امروز رژیم صهیونیستی. Inslee گفت که در حال حاضر زمان به پناهگاه در محل. بنابراین در حال حاضر برخی از اماکن در واشنگتن باز باقی می ماند. (و برخی از کارشناسان بهداشت و درمان راضی نیست در مورد آن: “نه اقدامات در حال حاضر و در حال انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر فقط احمقانه است. بهتر است به قطع پا خود را نسبت به از دست دادن پای خود را” استاد اپیدمیولوژی گفت: سیاتل بار.)

دیدن مکان های مجاز به شرح زیر:

خرده فروشی فضاهای می تواند باز بماند تا زمانی که آنها “تعیین یک کارمند/افسر مسئول ایجاد و اجرای یک اجتماعی فاصله طرح است.” کتابخانه های گلف و حتی acupuncturists مجاز به باز کردن. به عنوان ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

تاریخ و زمان آخرین شب من در زمان پیاده روی را از طریق شهرستان با furloughed کارمند Jasmyne Keimig به بازدید مترسک تصویری و ما شگفت زده شدند با سلامت اقدامات آنها اجرا شده است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در اینجا چیزی است که شما ببینید زمانی که شما وارد مترسک:

We washed our hands!

ما شسته دست ما! CB

علاوه بر این مجموعه های بسیار ارزشمند و فوق العاده گرانبها بایگانی را تعیین کرده است تا این قوانین جدید بهداشت:

آنها باید به قوانین دستی ورق کاغذ هنگامی که شما به فروشگاه می آیند.

ETfQhLKUUAEhQC3.jpeg

حسن نیت ارائه میدهد مترسک تصویری

هر کس به نظر می رسید به پیروی از این قوانین به طور کلی آنها را به عنوان از فیلم های خود را برای هفته آینده از قرنطینه. Jasmyne و من معمولا بازدید مترسک برای ما Unstreamable ستون اما از آنجایی که در نامحدود وقفه به خاطر ما کاهش بودجه من اجاره هر آنچه که من می خواستم. من برداشت این:

Minbo (1992) comes from director Juzo Itami, who is most known for Tampopo (1985).

Minbo (1992) می آید از مدیر Juzo ایتمی است که شناخته شده برای Tampopo (1985). CB

Hayao Miyazaki is one of the key animators for Puss 'n Boots (1969), one of his earlier projects.

هایائو میازاکی یکی از کلیدی انیماتورها برای Puss ‘n Boots (1969) یکی از پروژه های قبلی. CB

ما اجتماعی فاصله خودمان را به دور از هر یک از دیگر در حالی که چک کردن ما, دی وی دی, فاصله نشان داده شده با نوار سیاه روی زمین. این احساس امن است. به بررسی و من آنها را به من کارت آنها تا به حال دستکش و من نمی باید به امضاء رسید. دست آزاد اساسا!

و سپس هنگامی که ما به تپه ما متوجه برخی بیشتر اجتماعی فاصله گرفته است. به این نگاه کنید:

Have you ever seen people so patient for Dicks?

آیا شما تا کنون دیده مردم پس بیمار برای دیک ؟ CB

A security guard made sure people stood away from each other and behind these orange lines.

یک گارد امنیتی ساخته شده مطمئن شوید که مردم ایستاده بود و دور از یکدیگر و در پشت این خطوط نارنجی. CB

پس از آن بود سورئال. همچنین دلگرم کننده به ویژه هنگامی که در مقایسه با خطوط نشسته اند در QFCs بالا و پایین برادوی است. من خود قرنطینه از مارس 2, تنها, ترک خانه من را به یک پیاده روی را از طریق شهرستان دو بار در کل این ماه است. من بسیار سپاسگزار برخی از این اماکن باقی مانده اند باز است. اما شما چه فکر می کنید ؟ باید سیاتل رفتن کامل پناهگاه در محل? آیا شما متوجه تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله? اجازه دهید من می دانم آنچه شما را دیده ام. ارسال یک عکس اگر شما می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>