برخی در لا شورای شهر پشت پتو اخراج بان کی مون در میان coronavirus بحران

یک جفت از لس آنجلس رهبران شورای شهر در پنج شنبه, مه 7 احیا تلاش برای ممنوعیت اخراج در لس آنجلس در طول رمان coronavirus بحران با اشاره به سردرگمی اولیه و گزارش خطا پر دستورالعمل از صاحبخانه ها در روز پس از اجاره آمد دلیل در اولین ماه.

صاحبخانه می تواند مانع از گام برداشتن به اخراج مستاجران, مگر اینکه آن را برای بهداشت عمومی و ایمنی دلیل در طول coronavirus اضطراری دوره تحت فرمان پیشنهادی توسط councilmembers مایک Bonin و دیوید ریو. یک پیشنهاد مشابه شکست خورده توسط یک تک رای در طول 11 ساعته اضطراری شورای جلسه ماه گذشته برگزار شد.

این زمان در اطراف حامیان این حرکت استدلال کرد که یک پتو بان شد, ساده ترین راه برای نگه داشتن مردم در خانه های خود با مستاجران بالقوه گرفتن درهم پیچیدگیهای قوانین موجود و تغییر حمایت قرار داده و در محل توسط شهرداری ها و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

آن را بلافاصله روشن روز سه شنبه هنگامی که پیشنهاد ممنوعیت اخراج و اقدامات دیگر خواهد بود گرفته شده تا بعد. به طور منظم جلسات شورای شهرستان لغو شده است و در حال برنامه ریزی به صورت اورژانس.

ضد اخراج اقدامات ایجاد سردرگمی و شامل نقاط ضعف است که هنوز هم می تواند به مردم که بوت از خانه های خود در میان اضطراری برای بهداشت عمومی در آنها ادعا.

“ما در حال حاضر شاهد نمونه هایی از صاحبخانه سوء استفاده های موجود حمایت و این اقدامات را جلوگیری از سوء استفاده و کمک به نگه داشتن مردم در خانه های خود” Bonin گفت.

Bonin و دیگران را نیز استدلال می کرد که اخراج حمایت شده اند که به عنوان moratoriums نیست در واقع جلوگیری از اخراج موارد از بودن در زمینه. یک وکیل نیز آغاز شده است آموزش صاحبخانه که آنها توانایی برداشتن گام برای شروع تشکیل پرونده شکایت اخراج مستاجران در صورت لزوم.

پس از شروع زمانی که اجاره دلیل برای بسیاری از مستاجران به گزارش ظاهر شده اند از مستاجرها دریافت نامه از صاحبخانه که حاوی اشتباه یا که بگویید مستاجران به توافق برسند به شرایط است که ممکن است در بهترین منافع خود را. نامه هایی شده اند مشخص شده توسط هر دو Bonin و ریو به عنوان نشانه ای از مستاجران می تواند سقوط از طریق ترک با وجود دولت های محلی و تلاش برای جلوگیری از اخراج.

ریو گفت: دفتر خود دریافت گزارش که مستاجران دریافت نامه ای از یک صاحبخانه آموزش آنها را به موافقت با پرداخت اجاره بها ظرف پنج روز از دریافت محرک بودجه و پرداخت دیگر.

یکی دیگر از نامه ای مشترک با یک Los Angeles Daily News خبرنگار دستور یک آپارتمان نشین به تولید مدرک از یک دکتر یا کارفرما که آنها به چهار دسته خاص در ظرف هفت روز از اجاره بودن دلیل قبل از اینکه قادر به در نظر گرفته شود برای یک طرح بازپرداخت. این نامه که به استناد یک مادر اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط شهردار اریک Garcetti.

حمایت قرار داده و در جای خود توسط شهردار و بعد جایگزین جدیدتر مجموعه ای از قوانین تصویب شده توسط شورای شهر نیاز نیست چنین مستندات ارائه می شود و با وجود بیش از چهار دلیل است که یک فرد ممکن است برای جلوگیری از اخراج.

زمین در واقع منتقل چندین بار بیش از آنچه که حمایت از مستاجران را وقتی که می آید به بیرون کردند. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به روز شده و تقویت شده خود را به منظور جلوگیری از اخراج در هفته های اخیر و شهردار اریک Garcetti در اوایل صادر شده به منظور محدود کردن اخراج بود که بعد تر جایگزین جامع نسخه تصویب شده توسط شورای شهر در اواخر ماه گذشته.

و در آخرین تغییر کالیفرنیا قضایی شورای کمیته نظارت بر دادگاه های ایالتی در روز دوشنبه رای به طور موثر توقف اخراج در طول coronavirus بحران و برای 90 روز پس از اورژانس دوره به پایان رسیده است با توقف صدور احضاریه که می تواند منجر به اخراج. آنها همچنین به طور موقت متوقف اقدامات دادگاه در سلب حق اقامه دعوی قضایی مواردی که ممکن است منجر به اخراج.

اما حامیان این نوع پتو بان که Bonin و ریو هستند خواستار می گویند این حمایت تنها ضربه در تحت برخی شرایط خاص. موجود حمایت حول یک مستاجر توانایی برای نشان دادن در دادگاه و بعد از آن که او و یا او نهفته در روش های خاص توسط COVID-19 ویروس و اقتصادی خرید اینترنتی از اقامت در خانه سفارشات.

و بسیاری از مردم ممکن است در نهایت به اخراج بسته به توانایی خود را به طور موثر استدلال می کنند سمت خود در دادگاه موفق به اخذ مدرک از یک کارفرما و یا دریافت مراقبت های پزشکی مورد نیاز به نشان اثبات آلوده بودن coronavirus برخی می گویند.

تجدید اخراج ban موضوع بود که seconded توسط شورای Marqueece هریس-داوسون نیز می آید به عنوان برخی از صاحبخانه ها در حال فرسایش در مورد توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را.

برخی از صاحبخانه ها به خصوص کسانی که بستگی به خود اجاره املاک خود را برای بازنشستگی درآمد می گویند آنها از ترس از دست دادن خواص خود را به سلب حق اقامه دعوی. دانیل Yukelson مدیر اجرایی آپارتمان Association of Greater Los Angeles گفت: اکثریت قریب به اتفاق از عضویت خود در حال صاحبان آپارتمان های کوچک با تعداد انگشت شماری از واحد است.

و اگر چه Newsom ماه گذشته اعلام کرد که بانک های بزرگ و چندین دولت-منشور بانک ها و اتحادیه های اعتباری در حال متعهد به چشم پوشیدن از وام های مسکن برای 90 روز بود اما روشن نیست در چه مورد نیاز مالکان مجبور به پاسخگویی به واجد شرایط.

که عدم اطمینان قرار می دهد صاحبان اموال در یک نقطه ضعف در Yukelson گفت: به دلیل چندین مهلت پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد باید گذشت و قبل از آنها یاد بگیرند که اگر آنها داده خواهد شد امداد در آنها.

“ما بسیار نگران و بسیاری از اعضای ما بسیار نگران هستند آنها در حال رفتن به قادر به پاسخگویی به تعهدات مالی خود را,” او گفت:.

برخی از این اقدامات به نام برای با رهبران شهرستان را نیز لمس در تلاش برای کاهش مشکلات مواجه توسط مالکان و صاحبان املاک, اما آنها تکیه دولت فدرال و مقامات دولتی به گام رو به جلو است.

یک قطعنامه همچنین نوشته شده توسط Bonin و ریو پشت دولت و قوانین فدرال فراهم می کند که کمک به مستاجرها و دارندگان وام مسکن از نیاز به پرداخت می شود در قلاب برای هزینه های اواخر و سود انباشته در طول coronavirus بحران است.

مقامات محلی نیز به نام رهبران دولت به گسترش و یا نگه داشتن در نیاز به پرداخت مالیات بر املاک در طول اضطراری برای بهداشت عمومی.

در ضمن ریو و Bonin همچنین نویسنده و حرکات شنبه که به نظر می رسد در راه های دیگر برای محافظت از مستاجران با یک حرکت خواستار معوق اجاره به درمان به عنوان یک شکل از مصرف کننده بدهی. چنین اقدامی به معنای اجازه می دهد تا مستاجر برای پرداخت اجاره بها را پس از بحران است, بدون نیاز به نگران هستند که عدم توانایی خود را به پرداخت به طور خودکار می تواند به عنوان یک دلیل برای اخراج آنها.

یکی دیگر از حرکت خواستار توقف اجاره را افزایش می دهد در حالی که یک پنجم اندازه گیری تماس برای بانک هایی که انجام کسب و کار با این شهر به افشای اطلاعات خود را از رهن و اجاره امداد برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de