برخی از CCSD مدارس شروع آموزش از راه دور در طول تعطیلی مدارس

Category: لاس واگاس No comments

Classroom

Ilana Panich-Linsman / نیویورک تایمز

کودکان با استفاده از گوگل کلاس درس برای تکمیل تکالیف در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, Feb. 27, 2015. Clark County School District حال کار برای ارائه به دانش آموزان با “برخی از سطح از آموزش” در حالی که دانشگاه ها تعطیل هستند.

روز پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور داد تمام مدارس در نوادا به برخی از مدارس لاس وگاس در حال پیدا کردن راه هایی برای آموزش از راه دور دانش آموزان غایب خاص بخشنامه از دولت است.

بسیاری از مدارس در حال حاضر مجهز به استفاده از گوگل کلاس درس اما از آنجا که همه دانش آموزان دسترسی به Wi-Fi و یا کامپیوتر در خانه در این منطقه به گفتن است که مدیران هر کار اختصاص داده باید اختیاری با توجه به یک ایمیل ارسال به اصول یکشنبه.

“جهت دریافت کردهایم این است که معلمان می توانند هر کار اجباری به دلیل سهام موضوع گفت:” تام Larnerd اصلی از بهار دره دبیرستان.

بسیاری از مدیران مدارس در آینده برنامه ریزی شده در هفته گذشته در پیش بینی پتانسیل و بسته شدن Larnerd گفت. یک گروه از مديران مدارس متوسطه ایجاد کرده است یک سند مشترک با منابع آنلاین و دستورالعمل ها را برای مدیران و معلمان برای کمک به هر یک از دیگر سیرا ویستا بالا اصلی جان Anzalone گفت.

بهار دره ظرفیت به قرض دادن دانش آموزان Chromebooks به آنلاین کامل تکالیف, اما نه همه مدارس باید این منابع Larnerd گفت.

“بازگشت هنگامی که ما تا به حال عنوان من بودجه ما استفاده بسیار کمی از آن برای خرید Chromebook چرخ دستی” Larnerd گفت.

این منطقه در حال کار با نوادا وزارت آموزش و پرورش به پیدا کردن راه هایی برای ارائه به دانش آموزان با “برخی از سطح از آموزش” در حالی که مدارس بسته سرپرست عیسی Jara گفت. دانش آموزان از تمام سطوح درجه می توانید انتخاب کنید تا برنامه های درسی و فعالیت در منطقه تعیین شده رایگان صبحانه و ناهار ایستگاه اما هیچ یک از این کار مورد نیاز است.

“ما خواهد بود با برقراری ارتباط برنامه ای که برای آموزش در روزهای آینده به ما تحکیم برنامه” Jara گفت: در یک ایمیل به خانواده های دوشنبه است.

Click to enlarge photo

این توییتر تصویر را نشان می دهد بونر دانش آموزان ابتدایی در نظر گرفتن بخشی در یک چت تصویری با بهرهگیری از معلم خود خانم ریوس.

مدارس در نوادا به بازگشایی پس از رخصتی بهار, مارس 13 اما که می تواند تغییر کند با توجه به وضعیت پاندمی و تعداد موارد در دولت است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این هفته گفت که او انتظار دارد که بسیاری از مدارس وجود دارد به ماندن بسته برای بقیه سال تحصیلی.

در حال حاضر, بسیاری از معلمان و مدیران در شهرستان کلارک سوالی در مورد نحوه ادامه با آموزش. برخی می گویند که آنها احساس خوبی آماده برای آموزش دانش آموزان به عنوان بهترین عنوان ممکن است در طول این زمان در حالی که دیگران نگران چگونه دانش آموزان بدون دسترسی به کامپیوتر قادر خواهید بود برای شرکت.

کایل Mangels یک تئاتر در دره بالا اشاره کرد که مدرسه خود را به طور منظم با استفاده از گوگل, کلاس درس, اما بسیاری از دانش آموزان خود را ندارد و یا کامپیوتر Chromebooks. از طریق عنوان من بودجه مدرسه به اندازه کافی کروم کتاب برای دانش آموزان به قرض اگر لازم است اما Mangels مظنون است که می تواند یک مسئولیت. ولی در حال حاضر در حال توسعه یک برنامه برای کنترل از راه دور, یادگیری Mangels اضافه شده است.

“نگرانی من این است که منطقه در حال رفتن به خوردن مقدار زیادی از پول و منابع از آن به دلیل آن Chromebooks ممکن است دوباره در با کیفیت مناسب و معقول” او گفت:.

اگر چه مدارس متوسط و بالا ممکن است قادر به ارائه آموزش آنلاین این است که کمتر امکان پذیر است برای کودکان در مدرسه ابتدایی گفت: Courtney سیمون یک معلم مهد کودک در هلن Jydstrup مدرسه ابتدایی. بسیاری از برنامه های درسی انجام می شود به صورت خوراکی و با کل کلاس اگر چه او قصد دارد به ها کوچک درس در یک برنامه آنلاین استفاده می شود توسط مدرسه, او گفت:.

“این سخت است برای ایجاد فرصت های یادگیری تعاملی برای نمرات پایین تر و (ویژه آموزش و پرورش) دانش آموزان” سیمون گفت.

جیل Fitch که می آموزد کلاس چهارم در سندی میلر مدرسه ابتدایی گفت: او در حال حاضر تماس خود دانش آموزان و با توجه به آنها تکالیف این هفته از طریق گوگل کلاس درس.

“من درخواست دانش آموزان و والدین به برنامه حداقل چهار تا پنج ساعت کار در روز” فیچ گفت.

در علاوه بر این به دانشجويان سن آموزش از راه دور به من قرض بدهید نه خود را به خوبی به برخی از موضوعات. لین Barbarite یک ششم-کلاس معلم علوم در لارنس دبیرستان, گفت که “آماده” برای انجام آموزش آنلاین به عنوان بسیاری از او درس شامل دست در فعالیت های بدون کتاب درسی. مدرسه خود را با استفاده از گوگل, کلاس درس, اما او تنها دریافت یک 15 دقیقه درس در مورد نحوه استفاده از این سرویس تا کنون او گفت:.

“من نمی دانم که چگونه به ترجمه آنچه که من انجام در کلاس درس به یک پلت فرم آنلاین” او گفت:.

برخی از مدارس در حال اولویت یادگیری برای سالمندان به ویژه کسانی که در معرض خطر عدم فارغ التحصیل. کویر سنبه مدیر دبیرستان اسحاق استین و Anzalone گفت: آنها درخواست معلمان شاغل در اعتبار بازیابی برنامه ها برای سالمندان به تلاش برای ادامه این کار.

در حال حاضر بزرگترین مانع برای آن دسته از دانش آموزان این واقعیت است که آنها به طور معمول خواهد بود لازم به فرد در آزمون برای تکمیل اعتبار بازیابی برنامه های است که اجازه می دهد آنها را به فارغ التحصیل Anzalone گفت.

“بدیهی است که ما باید همه گزینه های دیگر مانند مدرسه تابستانی, اما من نمی دانم اگر آن را به یک گزینه مناسب در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>