سافتبال نوت بوک: آگورا را شروع داغ را بدست آورده و خود را برای اولین بار 10 صفحه ظاهر از فصل

Category: لاس واگاس دیلی نیوز


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


آن را لزوما 5-0 شروع به تحت تاثیر قرار داد که آگورا سافتبال بانوان مربی شانس ردموند.

این است چگونه شارژر آن را انجام داده اند.

“ما در حال گرفتن مقدار زیادی از تولید از منابع غیر منتظره,” ردموند گفت.

آگورا تعجب آور شروع ممکن است بزرگترین غذای آماده از آخر هفته باز از Simi دره سوزان Manlet مسابقات است.

ساختمان بر چشمگیر, فصل باز, پیروزی بر Newbury Park, والنسیا و هزار اوکس آگورا اعزام ممنوعیت 5-0 و دوس Pueblos 4-2 روز شنبه برای پیشبرد به مسابقات نیمه نهایی.

آگورا برنامه ریزی شده است به صورت خاموش در برابر L. A. شهرستان بخش عنوان مدعی کندی در روز شنبه را نیمه نهایی در 3 p. m. در حالی که Marmonte لیگ رقبای Westlake و نیوبری پارک انتظار می رود که به میدان در نیمه نهایی دیگر. نهایی است 7 p. m.

“دختران باید واقعا در پیوند با هم” ردموند گفت. “آنها فوق العاده تکه تکه و آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای بدست آوردن آن انجام می شود.”

پارچ آدریانا Gonzalez شده است وحی برای آگورا رفتن 4-0 با یک 0.85 دوران 41 strikeouts به دو راه می رود و یک ضربه خمیر در 24 2-3 نوبت. او همچنین دارای پنج RBIs در صفحه.

گیر هانا اوت رفت 6 و 7 در Simi Valley مسابقات و ضربه .647 (11 و 17) برای این فصل است.

Lilyann لاک خیره شدن با سرعت پنبه حلاجی شده .529 (9 17). Payton در هوستون ضربه .471 (8 17) با چهار RBIs و الهام اندرسون اضافه هومر بیش از آخر هفته و ضربه .353 (6 17) با پنج RBIs برای آگورا که جذاب matchup دفاع از شهر قهرمان El Camino Real روز پنج شنبه.

“این واقعا یک تیم تلاش” ردموند گفت. “ما تا به حال یک قهرمان متفاوت در هر بازی است.”

آگورا را با کندی تیم است که عمده عنوان آرمان بعد از اینکه مانع در شهرستان نیمه نهایی فصل گذشته..

کندی بازی آن دو بازی اول فصل و تحت تاثیر قرار با برنده بیش از میراث مسیحی 3-0 و Righetti 8-1.

کندی پارچ علیا Rincon outdueled میراث مسیحی Kayla Bousquette پرتاب یک ضربه shutout با هشت strikeouts به یک پیاده روی یک ضربه خمیر. آنجلینا فرانکو homered و تا به حال دو RBIs.

دانشجوی سال اول Celine Tirado انداخت یک hitter وظیفه در اولین بازی خود را در برابر Righetti, ضبط سه strikeouts و صفر پیاده روی در یک بازی به نام پس از چهار نوبت. امی Alvarez آمار leadoff هومر به پایان رسید و با دو بازدید و سه RBIs. ناتالیا Vasquez اضافه شده سه بازدید و دو RBIs, Leah بریتو رفت و 3 به 3 و الهام سیرا رفت و 2 به 2 با دو به کندی و به نظر میرسد که با یک تراشه بر روی شانه خود پس از سال گذشته تعجب آور شهرستان نیمه نهایی خروج.

“ما بازی بسیار خوب” کندی مربی کریگ بکر گفت. “این گروه به نظر می رسد با تمرکز بر برنده شدن همه چیز (در شهر). وجود دارد یک درجه از اعتماد به نفس آنها را از خود راضی. بچه ها هنوز هم به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته و آنها نمی خواهند به اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد. آنها در یک ماموریت است.”

وستلیک تا به حال قاطعانه شروع جارو doubleheader از Simi دره 7-0 و 12-4 روز جمعه قبل از مسیریابی Burroughs 16-0 و ونتورا 14-0 در Simi Valley مسابقات است.

آس کایلی چانگ انداخت یک ضربه shutout در برابر Simi دره و اضافه بدون گل دو نوبت در برابر Burroughs.

کندی پناهگاه homered دو بار در روز جمعه. ماریا الوهیم دو برابر شده و homered در برابر ونتورا. چانگ, Aleah Volantis و لندن قمار هر homered در روز شنبه.

“وجود دارد آسان نیست در ما صف” Westlake مربی باب قهوه گفت. “این دشوار خواهد بود برای ما پارچ را از طریق ما کل صف.”

Newbury Park خاموش است به یک 6-2 شروع از جمله سه پیروزی بیش از سیرا دره عمیق و باریک. پلنگ ضرب و شتم دوس Pueblos 13-0 و سیرا دره 7-3 در Simi Valley مسابقات است.

صوفیه مورالس شده است در یک منطقه پنبه حلاجی شده .700 (21 تا 30) با 13 اجرا می شود به ثمر رساند. جامی Obringer پنبه حلاجی شده است .520 (13 25), امیلیا Pech ضربه .391 (9 23) با دو homers و هشت RBIs و پیج هنری است که هدف قرار دادن .375 (9 تا 24) با دو homers و 10 RBIs.

در اطراف شاخ

اوکس مسیحی آغاز شده است 4-0 باز با doubleheader نوردد از دره عمیق و باریک و Righetti. Micaela Kastor پنبه حلاجی شده است .500 (7 تا 14) با سه homers پنج RBIs و 2-0 با 20 strikeouts و پنج پیاده روی در 13 بدون گل نوبت. … یاس Wehn سوار در اجرا برنده در چتسورث را 7-6 9-باز یافته برنده بیش از آلیسو Niguel در ساوانا مسابقات است.

اخبار روزانه بالای 10

1. Crescenta دره

2. ساگوس

3. وستلیک

4. اوکس مسیحی

5. کندی

6. هارت

7. آگورا

8. والنسیا

9. چتسورث

10. Newbury Park

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de