SoFi ورزشگاه کارگر ساختمانی است coronavirus دیگران خود را وارد کنید-قرنطینه

یک کارگر در محل قوچ و شارژر استادیوم جدید در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و دیگران بودند که در تماس با آن شخص در خود قرنطینه شرکت های ساختمانی گفت: در روز یکشنبه ،

ترنر/AECOM شکار تیم ساخت و ساز در بیانیه ای گفت که آلوده کارگر است “به خوبی انجام می دهند” و دوره نقاهت و تعداد دیگر که می تواند در معرض این است که “حداقل است.” کارگر واگذار شد و به مواد قبل از مجمع منطقه خارج از SoFi ورزشگاه و ساختمان است.

شرکت های اجتماعی گفت: فاصله میان خدمه در حال اجرا حتی اگر این به معنی تعلیق برخی از وظایف و غیر ضروری مردم به ماندن در خانه.

پروژه مدیران داده اند هیچ نشانه ای که به ورزشگاه نمی تواند تکمیل شود در زمان را برای برنامه ریزی حوادث یک جفت از Taylor Swift کنسرت جولای 25 و 26. اگر coronavirus نیست ناراحت NFL, برنامه بازی های پیش فصل شروع در اواسط ماه اوت و برای اولین بار به طور منظم فصل چهار شنبه سپتامبر است. 13.

کریس McFadden معاون ارتباطات در Turner شرکت ساخت و ساز کاهش یافته است می گویند سهشنبه اگر اقدامات ایمنی در حال کاهش یا به تاخیر انداختن کار در 70,000-صندلی ورزشگاه در سابق هالیوود پارک مسیر مسابقه زمین های متعلق به قوچ صاحب استن Kroenke.

“ما به دنبال تحقق تعهد ما. و ما شماره یک تعهد است برای تکمیل این کار با خیال راحت” McFadden گفت.

SoFi ورزشگاه بخشی از یک برنامه ریزی 298 هکتار ورزش و سرگرمی پیچیده است که در میان پروژه های ساخت و ساز معاف از کالیفرنیا و لس آنجلس مقامات مارس 19 سفارشات برای ساکنان به ماندن در خانه به جز “ضروری فعالیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de