مددکاران اجتماعی پلیس نمی پاسخ به بسیاری از 911 تماس در یوجین اورگان — و لا تماشای

یکی خشک و تابستان بعد چندین سال پیش یک مادر تماشا او را به عنوان پسر بالغ شکست مبلمان و شکست دیوارهای تریلر-پارک خانه. یوجین اورگان, زن 911 تماس گرفته شده برای کمک به.

او التماس کرد به اورژانس توزیع کننده: ارسال نکنید ،

پسر او انجام یک تاریخ پس از سانحه برخورد با اجرای قانون و او می ترسید که او چگونه واکنش نشان می دهند به یک مسلح افسر.

هر چند یوجین افسران هنوز هم رفت و توزیع کننده هم از روت کردن تماس به یک رادیو در یک ون سفید که اتفاق افتاده بود پارک شده در نزدیکی پارک تریلر.

در داخل نشسته بن Brubaker بحران کارگر برای بحران کمک کمک کردن در خیابان و یا همدستی یک ناوگان از دو فرد تیم که در پاسخ به این تماس. او و شریک زندگی خود را یک طبیب بود فقط به پایان رسید یکی دیگر تماس بگیرید.

Brubaker شنیده در مورد مرد ترس از پلیس که اشاره او به عنوان “نهادی تروما” رایج در میان مردم زندگی در جوامع کم درآمد و جوامع از رنگ او گفت که بسیاری از داشتن زندگی از طریق تجارب آسیب زا با اجرای قانون است.

از او ون او به نام مادر بود که ترس و ناراحتی است. او به پسر که تا به حال سابقه رفتاری-مسائل بهداشتی و گفت که اگر Brubaker و شریک زندگی خود را وارد خانه آنها می تواند از ادامه صحبت مسالمت آمیز است.

ورزشی hoodie یک ریش بزی بلند و دم اسب Brubaker پریدند بیرون از ون و گفت: در پاسخ افسران او و شریک زندگی خود را می تواند اداره کند این تماس به تنهایی.

جفت حمل تنها تجهیزات پزشکی و مواد آموزشی قدم به, تریلر, خانه, دیدن قطعه از مبلمان شکسته و سوراخ در دیوار.

چهار مورد ریشه این بحران است. آنها که خود طرح مراقبت و پسر بود در ارتباط با روان-خدمات بهداشتی و درمانی.

پلیس در پاکسازی از منطقه و Brubaker و شریک زندگی خود را بازگشت به خود را ون سفید برای تماس بعدی.

“ما در حال رفتن به نشان می دهد تا کنید و سعی کنید به گوش دادن” گفت: Brubaker, 43. “از آنجا که من فکر می کنم به خصوص در مشکل ما حل همه-wants-to-رفع-سایر-مردم-مشکلات فرهنگ – به اعتقاد من بسیاری از افرادی که تعامل ما با بهره مندی بیشتر از این واقعیت که ما در حال حاضر فقط به گوش دادن در حالی که برای.”

به عنوان شهرستانها در سراسر کشور در نظر “دوباره تصور” امنیت عمومی در پی جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر مردان و زنان سیاه از دست دادن زندگی خود را در دست پلیس با طرفداران در لس آنجلس و در جای دیگر خواستار کمتر از افسران و بیشتر خدمات اجتماعی CAHOOTS گرفتار شده توجه مدنی رهبران.

در هفته گذشته چندین لس آنجلس اعضای شورای شهر گفت: آنها می خواستند برای حذف افسران پلیس از غیر خشونت آمیز در شرایط بحران مانند برخی از روان-سلامت اورژانس همسایه اختلافات و ماده-سوء استفاده از مسائل. کارکنان شهرستان شد و گفت: برای شروع به دنبال شمالی بیش از 850 کیلومتر دورتر به لیبرال کالج شهر یوجین.

♦ ♦ ♦

همدستی بخشی از غیر انتفاعی پرنده سفید درمانگاه نورد از آن ون سفید به خیابان ها یوجین در سال 1989.

نقاشی در حال حاضر سه وانت است درمانگاه آرم یک کبوتر سفید و clasping یک برگ افرا در آن ، درمانگاه تاسیس در سال 1969 توسط counterculture پزشکی و روان-سلامت کارشناسان قرض نام خود را از psychedelic rock band آن روز زیبا آهنگ به همین نام است.

سی و دو پزشکی حرفه ای و اجتماعی کارگران به نوبت منینگ وانت هر کدام با یک پزشک و یک بحران کارگر در سراسر ساعت در یوجین و در حال حاضر همسایه شهر اسپرینگفیلد. شصت درصد از مشتریان خود را بی خانمان هستند. سی درصد باید شدید و مداوم بیماری های روانی.

برخی از بحران کارگران را تحمل کرده اند و فقر و اعتياد و روان-سلامت بحران و یا اجرای قانون مربوط به تروما است.

“که کمک می کند تا آنها را بیشتر همدلانه و بیشتر در که مبتنی بر محل” چگونه می تواند به من کمک کند این فرد در مقابل من چون من می دانم که آنها در حال آمدن از’ ” Brubaker گفت.

ساکنان پایین کشیدن پرچم این تیم برای استعمال بیش از حد مواد مخدر و الکل و مشکلات و یا حتی فقط درخواست آب.

برخی از تماس درمانگاه به صورت غیر مراقبت های اضطراری پزشکی و مشاوره و رفاه چک اختلافات داخلی و یا خودکشی یا خودآزاری نگرانی. آنها تماس بگیرید به درخواست و به خدمات اجتماعی ماده-سوء استفاده از امکانات درمانی و پزشکی ارائه دهندگان مراقبت.

“ما خودمان تماس خالص ایمنی در زیر تور ایمنی” گفت: Chris Hecht, سفید, پرنده, درمانگاه اجرایی هماهنگ کننده.

CAHOOTS بحران مشاور ند سفید سمت چپ و EMT رز فنویک قرار دادن تا یک روز تغییر. (کریس Pietsch ثبت نام-گارد/registerguard.com)

مدیران با همدستی گفت: آنها نمی بینیم تیم خود را به عنوان جایگزینی پلیس اما انجام کارهایی که پلیس نمی شد به اندازه کافی آموزش دیده برای انجام.

“آنچه ما از شنیدن دوباره و دوباره از اجرای قانون است که آنها خسته از بودن defacto روان-سلامت پاسخ” Brubaker گفت. “آنها خسته از چیدن قطعات ما رفتاری-سلامت جسمی-سلامت سیستم است.”

در سال گذشته CAHOOTS در $2.1 میلیون شهر-بودجه, بودجه به کار گرفته شده 24,000 تماس 20 درصد از 911 تماس برای یوجین و Springfield.

اگر چه پلیس می تواند دخالت کند اگر مردم ممکن است آسیبی به خود یا دیگران پلیس پشتیبان درخواست شده بود که تنها 150 نفر از کسانی که خواستار. CAHOOTS برآورد آن را موجب صرفه جویی در شهرستان $8.5 میلیون نفر در هر سال از می شود پلیس پاسخ های بیشتر و میلیون ها نفر دیگر در تماس هایی که رفته اند به آتش نشانی و یا EMT خدمات.

شهردار یوجین لوسی Vinis یک حامی بزرگ CAHOOTS گفت که او موافق با فعالان در بسیاری از مسائل اطراف حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت ، او می خواهم برای دیدن بیشتر ساکنان دسترسی به مسکن آموزش و پرورش شغل و روان-خدمات بهداشتی و درمانی, و در نوبت کوچکتر اداره پلیس.

“قضیه این است که اگر ما قرار دادن پول بیشتر در CAHOOTS ما نمی خواهد نیاز به هر گونه بیشتر افسران پلیس” شهردار گفت. “من نمی دانم که آیا این یک ارزیابی دقیق از آنچه اتفاق می افتد در خیابان. من فکر می کنم که یک چیز به نگاه. با توجه به آنچه که ما شاهد این اتفاق در جامعه ما چیست و چه راست تعادل؟”

شورای شهر تصویب $200,000 افزایش به همدستی برای سال مالی آینده. طرفداران در شهر می گویند این افزایش کافی نیست. سیاه, وحدت, یکی از گروه های محلی است که ظهور در یوجین فلوید پس از مرگ در مینیاپولیس خواستار آن شدند که رهبران شهر منحرف $2.2 میلیون نفر از اداره پلیس وجوه به CAHOOTS.

Isiah وگنر 29 ساله سیاه, وحدت برگزار, گفت جایگزین ها به پلیس مسلح پاسخ مانند CAHOOTS یک موضوع از زندگی و مرگ است.

وگنر که سیاه بزرگ شده در یک مسکن کم درآمد پیچیده در سانتا کلارا محله.

او اغلب تنها شخص سیاه و سفید در کلاس های درس یا در احزاب است. وگنر بزرگ شده با “بحث” از پدر و مادر خود را – احتیاطی گفتگو از چگونه به حرکت به زندگی به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا به خصوص با پلیس است.

“ما در حال حاضر دچار آسیب های روانی به کودکان و نوجوانان در آنچه که به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد و به علاوه مردم ما را در تلویزیون در حال مرگ در مدرن روز lynchings گفت:” وگنر با اشاره به سیاه مردم کشنده برخورد با پلیس است.

بسیاری از وگنر بستگان او گفت: تجربه با مواد مخدر. بسیاری از دوستان معتادان اعتماد ندارند اما پلیس تماس بگیرید در CAHOOTS که “آنها را تمیز بدون پرتاب کافهای در آنها است.”

♦ ♦ ♦

در حالی که سوء حساب برای حدود یک چهارم از CAHOOTS’ پاسخ شماره 1 دلیل آن تیم رول است که برای بیماری های روانی.

با توجه به واشنگتن پست پایگاه داده است که پس از 2015 تا به دنبال کشنده تیراندازی پلیس در سراسر کشور 22 درصد از کسانی که کشته شده اند و یک بیماری روانی است.

در لس آنجلس, طرفداران تعطیل از سازمان های اجرای قانون بحرانی شده است, از جمله مرگ و میر در دست پلیس است. آنها می خواهند بیشتر غیر مسلح پاسخ به بحران است.

برنامه های در دنور و المپیا در حال آینه پس از CAHOOTS. پرنده سفید درمانگاه مشغول به کار بود با 10 شهرستانها جالب در پیوستن ناگهانی. در دو هفته گذشته به تنهایی و گفت: Hecht, سفید, پرنده, درمانگاه اجرایی هماهنگ مقامات از چهار یا پنج اضافی شهرستانها رسیده است.

پلیس لس آنجلس کارگران با استقبال از ایده گسترش در سراسر تماس برای خدمات به سازمان های دیگر بیشتر مجهز به رسیدگی به سلامت روانی مربوط به تماس. در 2019, LAPD آمار نشان می دهد افسران در پاسخ به 1.9 میلیون تماس برای خدمات با 20,758 از آن مربوط به روانی-مسائل مربوط به سلامت 2 درصد افزایش از سال قبل است.

“ما از درخواست پلیس به بخشی از راه حل به عنوان تنها راه حل برای مشکلات آنها نباید به نام به حل در وهله اول” نوشت: نویسندگان شورای شهر لس آنجلس است که به کارگردانی کارکنان شهرستان به نگاه به یوجین برای پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de