خدمات اجتماعی گروه در دنده بالا,’ prepping برای افزایش نیاز; درخواست داوطلب سالم با کمک مالی

به مدارس و ادارات دولتی تعطیل و فروشگاه قفسه های خالی مضطرب چشم به دنبال خدمات اجتماعی گروه از شهرهای دوقلو تعجب اگر آنها قادر خواهید بود برای کمک به نیازمندترین افراد.

مقامات با چند گروه می گویند که آنها آماده هستند اما آنها می تواند با استفاده از چند داوطلبان و کمک به نگه داشتن قفسه های خود را کامل است.

“این است که ما در لحظه ای مناسب است ؟” گفت: الیزابت کوپر مدیر ارتباطات برای برداشت دوم Heartland, بزرگترین بانک مواد غذایی در دولت است. “ما نیاز افراد سالم به ما انبار و بسته بندی مواد غذایی اضطراری جعبه زیرا هنگامی که بیشتر مردم بیمار هستند و سپس آن را خیلی دیر است.”

برداشت دوم خدمت 97 میلیون وعده های غذایی به جنوب نیمی از ایالت مینه سوتا و غربی ویسکانسین در سال گذشته است. آنها عمده فروش, پس به صحبت می کنند از توزیع مواد غذایی جمع آوری مقادیر زیادی از مواد غذایی و توزیع آنها از طریق همکاری قفسه مواد غذایی.

آنها در حال آماده سازی برای یک افزایش در تقاضا. جفت که با یک نیاز اجتماعی فاصله, مدیر عامل شرکت آلیسون اوتول گفت: آنها یک طرح در محل.

“ما در بالا دنده” اوتول گفت. “گرسنگی نیست نگاهی به یک استراحت در حالی که ما در برخورد با کروناویروس.”

یک صد هزار غذایی اضطراری جعبه

برداشت دوم قصد دارد به ارائه 100,000 غذایی اضطراری جعبه در سراسر کشور.

جعبه شامل قفسه پایدار مواد غذایی و برخی از آیتم های تازه برای کمک به تقویت کابینت از مواد غذایی نا امنی افراد اوتول گفت.

توقف وانت کمک خواهد کرد حد معمول تماس چندین بار به یک مواد غذایی قفسه و از بین بردن ترس از کسانی که یا نمی توانند و یا نمی توانیم بلند بالا از فروشگاه.

مسئولان با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ دولت یارانه غذا تحویل برنامه می گویند که آنها تجربه کرده ام دو whammy. بسیاری از 14,000 داوطلبان بازنشسته و قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به ویروس. که ترس ساخته شده است که برخی از بازگشت فقط به عنوان نیاز ممکن است در حال افزایش است.

پاتریک Rowan, مدیر اجرایی, از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ گفت: آنها بوده است در تماس با مشتریان خود و اجازه دادن به آنها را می دانیم که آنها می تواند خود را محدود فیزیکی تعامل با آنها و ارائه وعده های غذایی متعدد در یک زمان است که می تواند گرم کردن در طول هفته.

“اگر داوطلبان برداشت ما را می توانید نگه دارید با کمتر داوطلبان” روآن گفت.

کسانی که از دریافت وعده های غذایی بر روی چهار چرخ هستند که اغلب در حال حاضر جدا شده به دلیل ناتوانی های خود را, بنابراین این گروه در ادامه برای رسیدن به با تماس به طور منظم به جای بازدیدکننده داشته است.

“این ایده آل نیست اما آن را هنوز هم بهتر از انزوا” او گفت:.

برای رفتن به جعبه با نام تجاری جدید مردم

قرص و ماهی, یک سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت غذاهای گرم در 33 مکان های اطراف شهرهای دوقلو است که به دنبال در خدمت کسانی که وعده های غذایی در برو جعبه برای محدود کردن تماس فیزیکی.

“تعداد ما در تمام زمان بالا” گفت: کتی Maes, مدیر اجرایی. این گروه در خدمت 1.3 میلیون وعده های غذایی در سال گذشته چهار برابر آنچه آنها خدمت کرده است در سال 2013.

این گروه شبیه به یک نوانخانه اما ترجیح به نام یک وعده غذایی مغذی برنامه.

“ما در حال مینه سوتا, بزرگترین رستوران رایگان,” او گفت:.

“ما پیش بینی است که ما شاهد خواهید بود نام تجاری جدید مردم” مائس گفت. با مدارس دولتی به تعطیل آنها تا به حال تماس از پدر و مادر نگران که تکیه بر فرزندان خود را گرفتن به طور منظم ناهار در مدرسه.

“ما در حال حاضر دریافت تماس های تلفنی از مردم که ما شنیده نشده از قبل است. ما تا به حال مردم بپرسید که ” آیا من می توانم را فرزندان من بیش از حد؟”” او گفت:.

داوطلبان سالم

همه گروه ها درخواست برای داوطلبان سالم به گام تا و کمک به بسته بندی مواد غذایی, جعبه, نوع تولید, بسته, غذاهای گرم و یا تحویل.

آنها اطمینان داوطلبان که فضای کار را دیدار با وزارت بهداشت تماس اجتماعی فاصله.

“اگر شما به خوبی و کمی وقت اضافی در حال حاضر ما امن سازگار با محیط زیست است که در آن برای کمک به همسایگان خود” اوتول گفت. “من فکر می کنم واقعا این زمان در حال حاضر به گرد هم می آیند در اطراف این موضوع و کمک به ما گرسنه همسایه. ما نیاز به داوطلبان و بسیار مهمتر از منابع مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de