بنابراین شما می خواهید به نگه داشتن یک اجاره اعتصاب

It may be going down.

آن را ممکن است پایین رفتن.

این نکته آشکار شد اما coronavirus بحران ساخته شده است که واشنگتن وخیم بحران قیمت تمام تر آشکار است.

اخراج های دسته جمعی و معنی بسیاری از واشنگتن یک میلیون مستاجرها نمی قادر خواهد بود برای اجاره در هفته آینده. به شما برخی از ایده چگونه بسیاری قادر نخواهد بود به پرداخت می دانیم که 53,000 مستاجران در سیاتل-منطقه تنها به صرف نیمی از چک های خود در اجاره و دیگر 57,000 صرف حداقل 30 درصد از چک خود را برای اجاره. بین 50 و 74 درصد از آمریکایی ها زندگی می کنند چک چک. اگر هر یک از این افراد گذاشته شد خاموش در هفته گذشته — و وجود دارد یک فرصت بسیار خوب بودند—آنها به احتمال زیاد قادر نخواهد بود به پرداخت اجاره بها در روز چهارشنبه.

در پاسخ به این ویروس در بحران استانداری صادر کرده است یک مهلت قانونی به طور موقت اخراج و دادگاه عالی ایالت به تعویق افتاد اخراج رسیدگی تا آوریل است. بنابراین اگر مستاجرها نمی تواند پرداخت کلانتر نمی کشیدن آنها را از خانه های خود در ماه آینده. اما صاحبخانه هنوز هم می توانید شارژ هزینه های پرداخت (در خارج از سیاتل, کنمور, بارین Woodinville, Auburn, Everett ایساکو و اسپوکن) و مگر اینکه دولت enacts اجاره یخ بیکار مستاجران ادامه خواهد داد به افزوده شدن هزاران دلار در اجاره آنها را پرداخت نمی کند.

خواستار اجاره اعتصاب شده اند در سراسر کشور و به نظر می رسد به خصوص با صدای بلند در مکان های مانند سیاتل که در آن اجاره را مطرح 69 درصد بیش از دهه گذشته است. اما هستند افرادی که جدی در مورد این ؟ و یک اجاره اعتصاب یک ایده خوب است ؟

آیا مردم واقعا قابل توجه?

Dinah Braccio مستاجر هماهنگ کننده آموزش و پرورش در اتحادیه مستاجرین وزارت امور خارجه واشنگتن می گوید که آنها “با شنیدن برخی از rumblings” از اجاره اعتصاب.

“اجاره اعتصاب ؟ من نه تنها از شنیدن آن, آنها نقاشی اسپری و آن را بیش از همه من شرکت ساختمان” گفت: واشنگتن نماینده اندی Barkis کوچک صاحبخانه در المپیا که او نیز صاحب زادگاه مدیریت املاک که دارای مجموعه ای از 1,100 تک خانواده اجاره خانه. “من فکر می کنم آن را مزخرف. این یک حاشیه و من قرار نیست اعتبار زیادی در آن,” او اضافه شده است. “چه اجاره اعتصاب انجام دهید ؟ آیا این مشکل را حل کند ؟ آن را فقط باعث ایجاد مشکلات بیشتر. این چیزی که من نمی فهمم.”

Sorry this photo is so crooked.

ببخشید این عکس خیلی کج. تومان

گروه پشت rentstrike.noblogs.org شده است چسباندن پوستر زیبا در سراسر شهر خواستار اعتصاب در سیاتل. در وبلاگ خود آنها لیست برخی از barebones دستورالعمل برای سازماندهی اعتصابات در ساختمان های فردی ارائه چند قالب نامه برای کمک به سمت این و لینک به یک منبع حقوقی برای مردم در تلاش برای پرداخت با توجه به COVID-19 تعطیلی.

آنها همچنین جمع آوری ناشناس از اظهارات قابل توجه مستاجرها. از شش ارسالی ارسال شده تا کنون پنج به نظر می رسد افراد حاضر به پرداخت یک کسی گفت: آنها در حال تلاش فعال برای سازماندهی خود ساختمان.

یک ایمیل به این گروه که ادعای آنها “نه یک سازماندهی بدن” بلکه جمعی کوچک “به سادگی در تلاش برای کمک به کامپایل پاسخ به بحران اقتصادی در اطراف COVID-19 اپیدمی” پیش بینی “مقدار از مردم در حال رفتن اجاره اعتصاب را به مراتب بیش از آنچه که جمع آوری شده در این وبلاگ است.”

“اعتصاب خود را نمی توان اندازه گیری شده توسط تعدادی از اعلامیه ها به عنوان هر یک نیز یک فانوس دریایی برای دیگران به دنبال کت و شلوار” آنها اضافه شده است.

یک مستاجر زندگی می کند که نزدیک به 15 خیابان. در کاپیتول هیل آغاز شده ارسال تا اجاره اعتصاب آگهی خود را در 74 واحد آپارتمان ساختمان در روز پنج شنبه. آگهی آموزش شهروندان برای پیوستن به یک Facebook گروه و امضای نامه ای از قصد برای ارسال یک پیام به صاحبخانه و به نمایندگان مجلس “که ما در اعتصاب تا زمانی که این بحران است.”

این فرد که مایل به ناشناس باقی می ماند برای ترس از تلافی شروع به سازماندهی برای ایستادن در همبستگی با کسانی که نمی تواند پرداخت هفته آینده و که نمی توانیم برای حفظ واریزی اجاره و هزینه های اواخر و در ماه های آینده.

“تقریبا هر کسی می دانم گذاشته شده است از کار و درآمد” مستاجر گفت. “من فکر می کنم آن را غیر مسئولانه برای رژیم صهیونیستی است. Inslee به زور کسب و کار برای بستن قرار داده و مردم را از کار و یخ اجاره. آن را ناعادلانه و من فکر می کنم آن را ایجاد مشکلات بزرگتر اگر ما ندارد و عمل از محلی و دولت فدرال و دولت است. و اگر آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد و سپس ما آن را برای خودمان.”

هیچ یک از مستاجرین دیگر در ساختمان پیوست, Facebook گروه در 12 ساعت پس از آگهی ها نوشته شده بودند. مستاجر حدس های بسیاری در ساختمان نیست ترک آپارتمان خود در عین حال این صبح و این که “نسبتا جدید ساختمان” ممکن است پر از افراد شاغل که “آیا آن را به عنوان یک مشکل برای آنها است.” اگر هیچ یک گزش در یک روز زن و شوهر مستاجر تجدید نظر خواهد کرد تلاش های خود را. “اقدام جمعی کار می کند اما آن را تنها کار می کند زمانی که آن را در واقع جمعی. من امیدوارم که مردم این را به عنوان مهم نه تنها برای کل ساختمان و اما برای کل شهر” مستاجر گفت.

برگزاری اجاره اعتصاب یک ایده خوب است ؟

Xochitl Maykovich سیاسی مدیر واشنگتن می گفت “نمی دانم کسی که در واقع سازماندهی یک ساختمان که فکر می کند یک اجاره اعتصاب است یک ایده خوب در پاسخ به COVID.”

“اجاره حملات هستند چیزی است که شما به عنوان بخشی از یک کمپین علیه یک مالک و آنها نیاز به عمیق سازماندهی و روشن تقاضا,” او اضافه شده است. “این هم یک تاکتیک است که escalatory در طبیعت—این مثل این است که آخرین مرحله در گرفتن چیزی از یک مالک اول نیست.”

Maykovich اضافه شده است که مستاجران که نمی تواند از پرداخت اجاره بها با توجه به شرایط اضطراری باید چند حقوقی گزینه های در دسترس به آنها را در واشنگتن در حالی که کسانی که با میل و رغبت خودداری اجاره هیچ است. “آنها را بیرون کردند آنها را مدیون هزینه های وکیل و هزینه های دادگاه و آنها را 12 درصد بهره در قضاوت. همراه با اخراج خود رکورد,” او گفت:. هر چند آنها می تواند خود را نجات دهد tenancies اگر آنها را پرداخت چه بدهکار در هر نقطه ای در روند اخراج, از جمله برای پنج روز پس از قضاوت روند.

در یک ایمیل Braccio مستاجر مربی در مستاجران, اتحادیه اروپا گفت: “این مهم است به یاد داشته باشید که اجاره اعتصاب یک تاکتیک است نه یک تقاضا است.”

سازمان می تواند با استفاده از این تاکتیک به تقاضا که صاحبخانه صرف اجاره برای مستاجران چه کسی می تواند پرداخت نمی کند و یا برای حمایت از بزرگتر تلاش های سیاسی به تقاضای اجاره یخ و اجاره آمرزش برای کسانی که شغل خود را از دست اما Braccio همچنین بر نیاز به کسب درآمد و خرید از کشورهای همسایه است.

“این مهم است که به طور واقع بینانه در مورد شدید و طولانی مدت عواقب خودداری اجاره می تواند بر روی افراد اگر اعتصاب ناموفق هر دو از نظر اجاره بها و هزینه های واریزی و اقدامات قانونی که moratoriums برداشته و دادگاه دوباره باز” Braccio گفت. “هر کسی به فکر اجاره اعتصاب باید در ارتباط مستمر با همسایگان خود/همکار اعتصاب (و با گسترده تر محله و جامعه) و ساخت برنامه های حمایت مردمی در سراسر این روند به ویژه آسیب پذیر ترین اعتصاب.”

اگر مردم نمی توانند پرداخت اجاره بها به دلیل آنها گذاشته Braccio توصیه اول اطلاع رسانی خود را مالک فعلی ایالت اخراج توقف. کسانی که زندگی در سیاتل, کنمور, بارین Woodinville, Auburn, Everett ایساکو یا اسپوکن همچنین باید در محلی دستور ممنوعیت هزینه های اواخر. “فراتر از آن است که آنها می توانند صحبت با همسایگان خود از یک فاصله امن و ببینید که اگر این فرصت را برای مذاکره با صاحبخانه خود به عنوان یک گروه.”

“من نیز مردم را تشویق به تماس با خود را به دولت و نمایندگان شهرستان چرا که آنها نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از مستاجرها در این بار پر سر و صدا,” Braccio اضافه شده است.

اجاره مسکن Association of Washington (RHA) یکی از صاحبخانه و لابی و توصیه است که اعضای خود ارائه برنامه های پرداخت برای مستاجران بیکار.

فرد صاحبخانه پاسخ در انواع راه:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر صاحبخانه باید خیلی بیشتر گریز با پرداخت وام مسکن از مستاجران را با پرداخت اجاره تشکر. Barkis هشدار می دهد که عدم پرداخت اجاره ممکن است منجر به رهن رفتن پرداخت نشده است که می تواند به “سطل زباله” نمره اعتباری برای صاحبخانه است. او اضافه می کند که شرکت های مدیریت اموال مانند خود را شروع تخمگذار کردن کارکنان بیش از حد. او گفت: او را پرداخت کارکنان خود را از 18 طریق ماه اما “اگر آن را بد می رود من ممکن است مجبور به کاهش کارکنان در نیم” و او نیز ممکن است “مقیاس” پرداخت “برق و لوله کش و نگهداری” کارگران به انجام تعمیرات. به طوری آه فقط یک سر به Barkis را مستاجران.

خوب پس چه برو به انتخاب رهبران انجام می شود ؟

در محافظه کار طرف Barkis و RHA دعوت فرماندار به ارائه اجاره کمک به مستاجران “فورا”. Barkis معتقد است $25 میلیون از مجلس قانونگذاری $200 میلیون COVID-19 بسته امداد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق چنین اندازه گیری و صاحبخانه کاهش صندوق و یا برخی دیگر از وسیله نقلیه می تواند تغییر به اداره آن پرداخت.

واشنگتن بازرگانی مدیر لیزا براون گفت: بخش “امید ما می آمد تا با گزینه های برای اجاره کمک” اما آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که تغییر رژیم صهیونیستی است. Inslee باعث می شود به بودجه دولت قبل از او نشانه های آن را برای رئیس جمهور به امضای 2 تریلیون دلار بسته امداد است که به تصویب کنگره در روز جمعه.

“ما اعتقاد داریم ممکن است مسکن و بی خانمانی کمک در که و در اسرع وقت بودجه را امضا خواهیم نگاهی به گزینه های ما در کل تجارت مسکن و بی خانمانی چارچوب است. آن را خیلی زود به اطمینان گفت اما قطعا در رادار ما” براون گفت.

Braccio استدلال می کند که هر یک از اجاره کمک نیاز به زوج با برخی از امتیازات از صاحبان املاک در شکل قوی مستاجر حمایت.

“اجاره کمک است که در نهایت در مکان های عمومی/پول مالیات دهندگان خواهد شد که خط صاحبخانه’ جیب. اگر صاحبخانه در حال رفتن به دریافت یک کمک مالی و سپس آنها نیاز به موافقت جزئی اجاره بخشش برای مردمی که کار از دست داده اند و قادر به پرداخت. مستاجران را نمی توان کل اجاره کمک به تنهایی و بنابراین نه باید صاحبخانه,” او گفت:.

با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن $1,200 بررسی خواهد شد و حتی پوشش یک ماه اجاره برای بسیاری از مستاجران در واشنگتن مستاجران اتحادیه خواستار هر صاحبخانه کمک مالی به “ایالت فقط به علت حمایت, بنابراین صاحبخانه نیست فقط به نوبه خود در اطراف و اخراج مردم بدون هیچ دلیلی و بدون هیچ تشریفات هنگامی که moratoriums برداشته می شوند.” این اتحادیه همچنین خواستار اجاره یخ “و یا حتی اجاره rollbacks در بالاترین هزینه مناطق امن که در آن مسکن است با عنوان جرم جنایی از رسیدن به فقیر و کار مردم و خانواده ها است.”

سیاتل Rep. نیکول Macri گفت که او خواسته Inslee به در نظر گرفتن یک ایالت ممنوعیت هزینه های اواخر و همچنین در نظر گرفتن اجاره یخ. سناتور. Patty Kuderer با ارسال نامه ای رسمی درخواست به فرماندار دیروز همچنین درخواست برای تعلیق بخشی از هزینه های اواخر مسکونی اجاره نامه. Macri تحت فشار قرار دادند و او را به تصویب ایالت موقت ممنوعیت اخراج بنابراین شاید او به گوش دادن به او را دوباره.

در همین حال روز جمعه سیاتل عضو شورای شهر Tammy مورالس معرفی یک قطعنامه خواستار قانونگذاران ایالتی و فدرال به توقف رانت و وام مسکن پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de