بنابراین شما می خواهید قرنطینه چتری…

Category: سیاتل No comments

Bangs! I have them.

چتری! من آنها را.

همه گیر موی چتری. من می دانم که شما در حال فکر کردن در مورد آنها.

من را دیده اند مردم در سراسر اینترنت معاشقه با برش حاشیه برای خود. آن کابین تب ؟ مقابله? تشنگی برای کنترل برخی از جنبه های زندگی هنگامی که هر چیز دیگری احساس می کند به طوری… از دست ؟ آزادی است که هیچ کس را ببینید شما برای هفته ها و شاید ماه ؟ هر آنچه در آن است نمی گوش دادن به naysayers مانند Kelly Ripa.

من خود را توانمند. بیایید صحبت کنید.

برش مو دیده می شود به عنوان یک شکل از خود مراقبت بعد از تروما با توجه به آنچه کریستی بک, پنسیلوانیا درمانگر گفت کوارتز در سال 2017. می شود آن را یک تا یک مرگ یا برای من یک دوچرخه تصادف که زدم یکی از دندان های جلو یک برش مو است که یک تغییر است که ما کمک می کند تا مقابله. که فوق دوچرخه تصادف است که چرا من موی چتری بازگشت در ماه نوامبر. استرس و ناامیدی و ترس همه ما زندگی را از طریق در حال حاضر—کارشناسان را شناسایی کرده اند آن را به عنوان غم و اندوه—است که چرا شما باید خودتان را برای آن به کار برود.

پرتاب احتیاط به باد. نگاه کنید که چگونه خوب مادر من نگاه کرد و با آنها در ’80s در و او قطعا نیاز به یک تر و تمیز:

من احساس تازه و زنده پس از انفجار ، من موی چتری هستند flouncy و زیبا و همه کاره و آنها را در ذهن من آنچه که من از دست داده است. (RIP من زیبا chomper.)

برای مو, در اینجا است که چگونه:

این در Tik Tok در حال ساخت آن را بسیار آسان! اگر شما را به می گویند: “برو به آن” فقط به دنبال خود منجر شود. قبل از اینکه شما به دنبال خود منجر, من نیاز به مطمئن شوید که شما می دانید این: قطع طولانی تر از شما فکر می کنم شما نیاز دارید. با تشکر.

که به معنی جدا کردن قسمت جلوی موهای خود را به یک مثلثی بخش و چرخاندن آن و سپس برش. اگر شما به این مسیر مطمئن برای شروع به کوچک. شما همیشه می توانید برش بیشتر موی خود را به موی چتری ضخیم تر. هنگامی که شما برش تغییر به اولویت خود را و آن را باید همه کار کردن. و یا شما می توانید تماس آرایشگاه خود را هر زمان که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و برنامه ریزی قرار ملاقات.

اگر شما می خواهم یک تصفیه شده بیایید شیرجه رفتن به آن.

اولین و مهمترین, شما باید با استفاده از مو-قیچی برش. دیگر قیچی هستند duller و ممکن است موهای خود را کوتاه تر از شما برنامه ریزی. با احتیاط از آن است. برش داده و سپس برش در زاویه که شما برش کوتاه—”شما نقطه با قیچی مانند یک ساعت دست اشاره به هفت و سپس به آرامی تمیز سراسر” با توجه به این مقاله است.

شما همچنین نیاز به برش مو خود را در حالی که آن را خشک. آن را مرطوب و خشک کنید و سپس برش دهید.

بهترین رویکرد در من تجربه کرده است به سازمان دیده بان تن از فیلم های یوتیوب از برش مو خود را.

من فکر می کنم این مفید ترین گام به گام آموزش و همچنین آن را فوق العاده خنده دار:

این دختر مذاکرات زیادی در آغاز تا من قلم به عمل:

شما متوجه خواهید شد در هر دو از کسانی که دختران خود را قطع و سپس برش دیگر رشته به قاب چهره خود را در اطراف موی چتری. که یک گام مهم به آنها نگاه منسجم تر.

در حال حاضر برای من غیر مستقیم با موهای رفقا:

مو فرفری است و آمرزنده است. فر مخفی کردن هر برش خطاهای بنابراین شما می توانید بیشتر اشتباهات. این یک خط خوب هر چند از فر غیر قابل پیش بینی هستند. وقتی که من بچه من شروع به دیدن چگونه موهای من واکنش نشان می دهند به اینکه خیلی کوتاه است. من به تدریج کاهش بیشتر چتری از مقابل قطعه از موهای من دیگر من تا به حال و در حال حاضر من تمام پردار پرده موی چتری. Zooey Deschanel آرزوها.

این راهنمای من به دنبال.

برخی از فیلم ها:

و در صورتی که شما نیاز به کمک با نگهداری در اینجا چگونه به تر و تمیز که حاشیه:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این همه کمک به من برای شما. من می خواهم شما را به ضربه در این عجیب و غریب برزخ همه ما در حال زندگی در. به عنوان مادر من همیشه می گفت هر زمان که من یک مدل موی مو رشد میکند. و در بدترین حالت شما می شود خود را با دادن مدل مو بسیاری از کسب و کار هنگامی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی اگر شما مانند این:

اگر شما تحت تأثیر استدلال من و برش موی چتری لطفا به من یک عکس ارسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>