Me for the next eight weeks, but instead of a beach Ill be in Bremerton and instead of a swing Ill be on my couch.

من بعد از هشت هفته—اما به جای آن از یک ساحل استوایی, من خواهید بود بر روی نیمکت در برمرتون. FilippoBacci/گتی ایماژ

غریبهمانند بسیاری از کسب و کار در سیاتل و فراتر از آن گرفته است ضربه مالی در پی COVID-19. نود درصد از درآمد ما می آید از مردم گرفتن با هم در عمومی—زندگی فرهنگی شهر و تبلیغات و بلیط که حمایت از این صنایع—و در حال حاضر که بسیاری از مجامع عمومی نه تنها دلسرد اما در واقع ممنوع, همه که درآمد فقط… از بین میره. این شهرستان دچار مشکل است. جهان دچار مشکل است. غریبه سیستم ایمنی بدن است از کسانی که مشکلات, و اگر شما تا کنون در نظر گرفته شده اهدا برای حمایت از ما در حال حاضر زمان است.

به کمک من داوطلب شده اند را کردند برای بعد از هشت هفته که بدان معنی است که من نمی خواهد در اینجا در تقلا برای شکنجه شما. پس از پیوستن به غریبه در سال 2017, بسیاری از مردم را به نام برای من به اخراج می شود. از من قطعه در detransitioners به شک و تردید من از #MeToo من مالیده بسیاری از شما خوب (و نه چندان خوب) خوانندگان راه اشتباه است. غریبهبا وجود تمام طول می کشد من تا به حال گیر کرده با من در سراسر. در حال حاضر آن را به من در زمان به عقب با کمک شرکت نگه داشتن هزینه های پایین.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به جای نوشتن برای تقلا کردن برای بعد از هشت هفته, من, اجتماعی, فاصله, کار در نوشتن برخی از پروژه های در تلاش برای پیدا کردن یک سرگرمی (چه مردم برای تفریح انجام دهید, دوباره,?), و آموزش سگ من نه به قوز. (چیزی که من نمی خواهد انجام است تماشای هر goddamn بحث.) بنابراین این یک خداحافظی موقت. اما اگر شما از دست من و شما همیشه می توانید پیدا کردن من, جوک های بد و حتی بدتر طول می کشد در توییتر که در آن من خواهد شد و متاسفانه صرف و حتی بیشتر از کافی ،

در این میان غریبه به کمک شما نیاز دارد. اگر شما می توانید کمک مالی برای کمک به ما در حفظ این * * * * رایگان* مستقل روزنامه نگاری خروجی شناور در طول زمان آشفته لطفا. هر کس در اینجا با تشکر از شما از ته ما curdled قلب سیاه و سفید.