بنابراین پلیس دعوت به کاپیتول هیل غرور مارس در ژوئن 27?

Heading down Pine at 2018s Capitol Hill Pride march.

سرفصل کاج در سال 2018 را کاپیتول هیل غرور مارس. مت Baume

بنابراین غرور لغو این سال و یا چه ؟ خوب این بستگی دارد که غرور شما در حال صحبت کردن در مورد.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

سیاتل غرور — بزرگ یکی از گران قیمت توسط سوزن فضایی با جمعیت و مراحل و هات داگ فروشندگان و T-Mobile غرفه — قطعا ، مانند بسیاری از جمله افتخارات در سراسر جهان آنها در حال انجام یک نسخه آنلاین این سال که به احتمال زیاد لذت بخش باشد اما به هیچ وجه به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان گرفتن تمام لغزنده و مرطوب بین المللی چشمه.

اما کاپیتول هیل پراید در حال حرکت جلوتر از شما بسیار سپاسگزارم, با یک مارس در ژوئن 27! آنها یک سازمان جداگانه از بزرگتر غرور و آنها را جمع آوری و در کالج و پس از آن رهبری یک جریان در اطراف محله با … اوه عزیز … یک پلیس اسکورت.

“درک هیچ عشق از دست رفته بین ما و پلیس” می نویسد: CHP را Charlette لفور در ایمیل. “این است که حرفه ای من اعتقاد وجود دارد هیچ چیز مانند یک پلیس ‘رابط.’ در پایان آنها می دانند که در آن آنها خود را چک و همیشه مدافع برای پلیس.”

لفور یکی از سازمان دهندگان از ژوئن 27 مارس. همراه با فیلیپ Lipson, Charlette منشأ مارس شش سال پیش به عنوان یک راه برای عقب راندن برابر شرکت های بزرگ غرور و “پرداخت برای بازی در” نورد تابلوهای تبلیغاتی است که تسلط بر جریان اصلی رژه مسیر. کاپیتول هیل غرور مارس نیست یک حزب — آن را به یک راهپیمایی با خواسته ها و نشانه ها و شعارها. شما می دانید چه این چیز تمام می شود در مورد.

امسال مارس شش خواسته همه متصل به تظاهرات اخیر:

1. حذف فوری موانع در کاج خیابان توسط پلیس در خیابان های عمومی به عنوان یک تخطی از حقوق مدنی.
2. فوری و نامحدود ممنوعیت استفاده از اسپری فلفل دود بمب و سازهای کوبه ای به ویژه در این زمان از بیماری تنفسی در برابر حقوق مدنی شدند.
3. بس و خودداري از استفاده از سپر و باطوم و دوچرخه به فشار تظاهرکنندگان و به عنوان تماس فیزیکی سلاح های حمله علیه تظاهرکنندگان.
4. مستقل تحقیقات از تیراندازی پلیس و سوء رفتار از جمله مستقل دوباره بررسی گذشته پلیس سیاتل در آمریکا از مادری آمریکایی John T. Williams, آفریقایی, Che تیلور و Charleena Lyles.
5. فوری یک شهروند مستقل و نقد و بررسی و غربالگری از موجود و جدید پلیس پرسنل به صورت نژادی و سوء رفتار.
6. فوری حداقل defunding پلیس 20 درصد نسبت به جامعه سرمایه گذاری با هدف از 50 درصد تا سال 2021.

به نظر می رسد خیلی خوب است! اما CHP کار در کنار محلی سیاه-اجرای گروه های هم تراز با سیاه زندگی مهم نیست ، و… Charlette نمی به طور مستقیم پاسخ به این سوال اما او در نوشتن است که آنها “در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش” و “کاپیتول هیل غرور جشنواره برنامه ریزی شده بسیاری از هنرمندان آمریکایی آفریقایی به عنوان به خوبی به عنوان یک خط متنوع از قبیل لئون هندریکس در سال 2010 Ayron جونز و Nikkita الیور در سال 2015 است.”

و سپس این وجود دارد: “حتی اگر این راهپیمایی نیازی به ‘مجوز’ ما با احترام برنامه با شهر سیاتل پس SPD می تواند با خیال راحت اسکورت ما را از طریق ترافیک” Charlette می نویسد. “این سال ما ممکن است درخواست تنها بخشی از اسکورت به عنوان ما خواهد بود با شناخت خودمختار منطقه بدون سیاست پلیس.”

پشتیبانی غریبه

فعلی مسیر برای مارس راست می رود از طریق آنچه که اکنون به نام ریز ریز کردن (چه کسی می داند آنچه در آن خواهید بود در ماه ژوئن 27). آنها شروع به در سیاتل مرکزی و سپس سر برادوی به کاج تا 12 به جان خیابان و سپس بازگشت به برادوی به پایان در کال اندرسون. که پلیس اسکورت ممکن است کمی بی دست و پا در جایی وجود دارد. برای سایر اخیر راهپیمایی داوطلب دوچرخه تیپ لنت یک دست با مدیریت ترافیک.

برای او بخشی Charlette نیست هیجان زده به همکاری با پلیس — او می تواند به یاد افسران گفتن او آنها را به عمد نادیده گرفته و ایمیل های خود و دیگران که سرگرم کننده ساخته شده از لسبیین, مارس. “پلیس عمل می کنند خود به خود و همیشه به شنیدن عذر و بهانه” او می نویسد. “بنابراین شما می توانید درک و چرا از آن مهم است که یک پلیس-منطقه عاری از ارعاب.”

و در بالای آن وجود دارد نگران نباشید: گروه های محافظه کار در حال تهدید حمله به محله در جولای 4th. چه کسی می داند که اگر آن را در واقع اتفاق می افتد و یا اگر آن را فقط هیاهو. اما این یک یادآوری است که نیروهای وجود دارد خارج وجود دارد, از جان گذشته برای یک فرصت برای انجام واقعی آسیب فیزیکی و که در آن ممکن است یک ایده خوب برای جامعه به ایالات و intersectional باید آنها ظاهر می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de