پس به هر حال اینجا چرا Furries در حال رفتن آجیل در مورد “سوسیالیستی دندان” در حال حاضر

Chompy chompy.

Chompy chompy. حسن نیت ارائه میدهد از @aqueerwolf در توییتر.

اگر شما نیاز به هر گونه شواهد دیگری که خزدار, توییتر, بهترین, توییتر, جشن چشم خود را بر امروز گفتمان در اطراف “سوسیالیستی دندان است.” درست است که شما شنیده ام من سوسیالیستی دندان.

حقایق به عنوان ما می دانیم که آنها این است: برای چند هفته گذشته برخی از furries ارسال شده است عکس مشخصات خود را fursonas chomping در “خط نازک آبی رنگی” پرچم به عنوان یک شکل از اعتراض به خشونت های پلیس و نژاد پرستی و مختلف شورش پلیس را تحریک بیش از ماه گذشته. در ضمن جداگانه گروه از حیوانات خنده دار شده است سازماندهی Harvest Moon یک POC-led خزدار کنوانسیون برنامه ریزی برای سقوط 2022 در مریلند اگر ما هنوز زنده هستند که در آن نقطه.

این دو جهان برخورد چنین اجرامی بنابراین اغلب در alt-خز اشاره نپرداخته با هیچ چیز بهتر برای انجام این کار از شکایت در توییتر در تمام طول روز و به فردی که آن را بر خود گرفت به خصوص اعلام جسورانه.

“همه آنها را به ‘سوسیالیستی دندان’ نمایش آواتار خود” را نوشت کاربر توییتر در سوال در توصیف این سازمان از Harvest Moon. (من نه شناسایی آنها به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای شمع بر روی این یکی تنهاست ادم سفیه و احمق.)

“سوسیالیستی دندان ؟” پاسخ دادند سر در گم پیرو.

در پاسخ OP ارائه screengrab مختلف خزدار pfps همراه با یک تعریف خواهد کرد که از این پس به عنوان تعریف رسمی از این واژه: “اندازه bared دندان به طور معمول به پایین نگاه بیننده.” پس از آن همه خندید و در آنها و در ادامه به انجام این کار در این لحظه با هزاران نفر از خز به tweeting jubilantly در مورد کل این وضعیت مسخره.

بدیهی است که وجود دارد بسیاری از نقاط برای باز کردن در اینجا هنگامی که شما انجام می شود fapping به فکر غول slavering maws پس بیایید حفاری در.

نکته شماره یک: آنچه در مورد غول bared دندان بازدید از زیر سوسیالیستی??? به این دلیل است که کشورهای سوسیالیستی آن را بسیار آسان تر برای به دست آوردن کیفیت مراقبت های دندانپزشکی? که … صدا خیلی بد.

تعداد نقطه B: آیا این به این معنی است که همه werewuffs هستند سوسیالیست? (بله.)

نقطه نامه سوم: شما واقعا از دست رفته یک فرصت برای ایجاد یک شوخی در مورد “anteefa” در اینجا.

نقطه و یک چیز دیگر: مانند بسیاری از تلاش به غوطه دادن در سمت چپ این خاص کیفرخواست تنها در خدمت به چپ نگاه سرد. نگاه من همه به خوبی می دانیم که بسیاری از سوسیالیست های بزرگ, عجیب و غریب پیشرفته که اساسا راه رفتن wedgies. اما متهم آنها را از داشتن عظیم دندان های نیش بسیار جذاب و بسیار بلند است و جمله بد الاغ توضیحات که در حال حاضر هر کس می خواهد برخی از سوسیالیست دندان های خود را بسیار خود را.

پشتیبانی غریبه

و در آن موضوع اگر شما می خواهم برای پیوستن به در جشن, در حال حاضر شما می توانید به دست آوردن برخی از جذاب خود را “گرگ در اینجا” lineart شامل یک گرگ خوردن یک “خط نازک آبی رنگی” پرچم و آن را رنگ خود را برای مطابقت با fursona.

اگر شما لازم نیست که یک fursona و سپس شما در حال بد سوسیالیستی و شما باید مشکل رفع شود.

بنابراین در حال حاضر شما می دانید که داستان و می توانید به اشتراک گذاری آن با دوستان خود. لذت بردن از! و فراموش نکنید که به غرغر کردن در محلی خود را bootlicker.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de