هوشمند و Ultraviolent این مرد نامرئی را ترک خواهد کرد شما در وضعیتی وخیم

Category: سیاتل

Screen_Shot_2020-02-27_at_10.10.22_AM.png

مارک راجرز/Universal Pictures

فیلم دانش آموزان و نظریه پردازان می رویم به مطالعه و بررسی حرفه ای نویسنده/مدیر Leigh Whannell برای چندین دهه تلاش برای suss چگونه این جوان استرالیایی است استخراج انبوهی از طلا از بالا مفهوم اما کم بودجه پاپ کورن کرایه. Whannell شده است مسئول آوردن دو بسیار موفق وحشت franchises به جهان—the sagas دیدم و موذی—و در سال 2018 تبدیل نسبتا مسخره B-movie طرح ارتقاء به یک ضربه با تشکر به جهت تلطیف و خمیری دنباله عمل.

Whannell مورد به آمار دیگری در دست خود را با Blumhouse Productions’ مرد نامرئی. ساخته شده بر سر بودجه بود که به احتمال زیاد خورده توسط CGI اثرات این ریف در H. G. Wells, علمی تخیلی کلاسیک است که آهسته و مداوم فشار از یک گیره که نمی تواند آزادی خود را گرفتن تا زمانی که نهایی خود را ضربه.

هیچ چیز وجود دارد من می توانم به شما بگویم در مورد طرح این فیلم است که شما نمی توانید یاد بگیرید با مشاهده این فیلم تریلر. در واقع مرد نامرئی به پیروی از همان مسیر به عنوان پیش نمایش خود را. این شروع می شود در medias resتنظیم ما در لوکس ساحلی خانه آدریان (Oliver Jackson-Cohen), سوء استفاده و افتضاح tech نابغه فقط به عنوان دوست دختر خود را سیسیلیا (الیزابت ماس) است و او استادانه درست شده فرار از چنگال او.

از آن لحظه Whannell و ویرایشگر اندی Canny (با برخی فاحش droning interjections از آهنگساز Benjamin Wallfisch) را تنها لحظات کوتاه از مهلت. در غیر این صورت ما مانند سیسیلیا به طور مداوم در گارد انتظار برای آدریان به خروج از سایه ها و ویران.

زمان نسبتا واضح محتوای هشدار: اگر شما بوده ام در یک رابطه سوء استفاده, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن فرمان روشن از مرد نامرئی. این فیلم ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از صحنه سیسیلیا مورد حمله قرار گرفتن از لحاظ فیزیکی یا روانی شکنجه توسط او نهان ضارب و از طریق خزه را محکم زخم کاملا کنترل عملکرد عاطفی و روانی زخم با آدریان همیشه حاضر. Whannell و خزه به ارمغان می آورد تجربه سمی رابطه با صفحه نمایش وحشتناک با دقت به طوری که تماشای سیسیلیا جداول در سابق او در فیلم سوم قانون ارائه می دهد کمی آزادی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به عنوان با ارتقاء, Whannell شکست است و اصرار وی بر بالا بردن سهام و ساخت قطعات مجموعه ای است که بیشتر و بیشتر استادانه درست شده به عنوان مرد نامرئی رول نسبت به نتیجه آن است. در انجام این کار, او زیانی به او شخصیت اصلی گرفتاری با توسل به لحاظ فنی استادانه درست شده مبارزه کنند. مرد نامرئی‘s ultraviolent blowups قابل توجه هستند اما آنها نیز احساس Whannell نشان دادن زمانی که صحنه مثل تماشای سیسیلیا خزیدن را از طریق تاریک اتاق زیر شیروانی—به دنبال سرنخ است که او ظاهرا مرده ex زنده است نامرئی و زندگی او یک کابوس بیداری—بیش از اندازه کافی به ترک بینندگان وضعیتی وخیم.


پیدا کردن سینماها و سانس اکران برای مرد نامرئی در اینجا. ببینید همه ما بار فیلم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im