• موشک گارد راسل وستبروک سمت چپ می رسد برای توپ های برگزار شده توسط لیکرز به جلو آنتونی دیویس در طول نیمه اول از پنج بازی در مرکز استیپلز. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز مرکز JaVale McGee (7) fouls Houston Rockets به جلو Danuel خانه جونیور در عمل تیراندازی در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لس آنجلس لیکرز گارد دنی سبز سمت چپ شاخه های Houston Rockets به جلو P. J. تاکر دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد بن McLemore, راست, شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک سمت چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس dunks به عنوان Houston Rockets به جلو P. J. تاکر حرکات در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد جیمز هاردن چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, راست, شاخه های Houston Rockets گارد راسل وستبروک سمت چپ گارد جیمز هاردن دوم از سمت چپ و رو به جلو P. J. تاکر دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma, چپ, شاخه های Houston Rockets گارد بن McLemore دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک سمت چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو Anthony Davis, چپ, شاخه های Houston Rockets به جلو رابرت کاوینگتن دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو Anthony Davis, مرکز, به نظر می رسد به عنوان داور برایان هنر به عنوان او سوال تماس بگیرید به عنوان Houston Rockets گارد راسل وستبروک اجرا می شود در پس زمینه در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک dunks به عنوان لس آنجلس لیکرز مرکز JaVale McGee سمت چپ و رو به جلو آنتونی دیویس در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, راست, شاخه های Houston Rockets گارد راسل وستبروک سمت چپ گارد جیمز هاردن دوم از سمت چپ و رو به جلو P. J. تاکر دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد جیمز هاردن چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز گارد Avery Bradley می افتد در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک سمت چپ شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک و راست و شاخه های لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس dunks به عنوان Houston Rockets گارد جیمز هاردن ساعت طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک راست می افتد به Danuel خانه جونیور, چپ, طول می کشد توپ و لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James ساعت طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک می افتد به Danuel خانه جونیور, راست, طول می کشد توپ و لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James جهش بیش از وستبروک در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James, سمت چپ, شاخه های Houston Rockets گارد جیمز هاردن عقب راست ساعت طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • بازیگر Adam Sandler, مرکز, حرکات او به عنوان ساعت طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بین بازی لس آنجلس لیکرز و هیوستون راکتس, پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James’ دست دیده می شود با یک بسته بندی است که ویژگی های کوبه برایانت شماره بر روی آن در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی مقابل هیوستون راکتس, پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Houston Rockets گارد راسل وستبروک حرکات پس از dunking در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی برابر لس آنجلس لیکرز, پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. راکت برنده 121-111. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James پرتاب پودر قبل از این تیم NBA بسکتبال بازی مقابل هیوستون راکتس در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس لیکرز گارد دنی سبز به نظر می رسد تا به سمت بازنشسته کشباف کوبه برایانت در طول سرود ملی قبل از این تیم NBA بسکتبال بازی مقابل هیوستون راکتس در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — برای یک شب حداقل تیراندازی کردم بهترین اندازه.

ایستاده به عنوان یک مقابل لیکرز’ ظهر-سنگین فلسفه بازسازی شده Houston Rockets ارائه شده جالب در مقابل آنچه که مسلما یک نمونه کوچک اندازه: صف با هیچ کس بلندتر از 6-پا-7 زدم لیکرز در اختتامیه دقیقه در جریان یک 19-5 بسته شدن اجرا به امن 121-111 پیروزی در پنج شنبه شب.

آن را نمی حلقه از یک نقص کشنده برای لیکرز (38-12) که تقسیم خود را دو جلسه با هوستون تا کنون در این فصل. اما آن را قانع کننده سردرگمی را در نظر بگیرید پس از این تیم رفت و از طریق چندین گزارش لاس با برخی از تغییرات فهرست در پنج شنبه مهلت تجارت قبل از پت ایستاده.

“واقعا که خیلی متفاوت تر از آنچه ما می بینیم با بسیاری از تیم ها که مراکز که شلیک threes” مربی Frank Vogel گفت. “تفاوت در این است که آنها دو نخبگان, نخبه, ستاره های تهاجمی بازیکنان که شما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به گارد با پنج 3-نقطه بورس خارج وجود دارد. پس از آن یک چالش است.”

آنتونی دیویس شد و در میان بازی standouts با 32 امتیاز و 13 ریباند و LeBron James تا به حال یکی دیگر از 18 نقطه 15-کمک دو دو (نه قیمت) در حالی که نمایشگاه برجسته dunks در برابر موشک’ تا حد زیادی undefended لبه. اما هوستون لبه آمد از عمیق: این راکت ها به پایان رسید با 19 3-اشاره گر به لیکرز’ نه outscoring آنها را با 30 از فراتر از arc.

همراه با کبودی 41-نقطه بازی از راسل وستبروک که لیکرز نمی تواند متقاعد کننده ای آهسته کوچک-توپ حمله موثر بود به عنوان راکت به آن متعهد صمیم.

“این سخت است زیرا شما باید به کنترل Russ’ توانایی به رنگ است که او بسیاری امشب, اما همچنین قادر به کنترل خود و محیط, عکسبرداری” جیمز گفت. “ما نمی انجام یک کار بسیار خوب از هر دو.”

راکت ها از جمله فعال ترین تیم ها در مهلت تجهیز نشدن به افراطی در اطراف یک توپ تیراندازی رو به جلو فلسفه با اضافه کردن رابرت کاوینگتن – که خود ساخته هوستون اولین با 14 امتیاز و هشت ریباند و یک جفت کلاچ 3-اشاره گرها در دقیقه – و حمل و نقل مرکز Clint کپلا. هوستون هنوز 7-پاورقی تایسون چندلر و اشعیا Hartenstein در فهرست خود را, اما نه بازی شنبه.

لیکرز قابل پیش بینی حمله این نیرو در پست پرتاب تنبلی و سنگینی حرکت کردن تلاش برای دیویس که عضلات خود را راه گذشته 6-5 P. J. تاکر منجر به لیکرز در شب. در حالی که او فر گوش داوران برای پنهان jostling که او بر این باور بودند که خطا را در زیر او را در پست دیویس با این وجود در بر داشت راه را به پایان برساند. او رگ به رگ راست خود را انگشت مدت کوتاهی قبل از نتیجهی اما او بازگشت به شروع نیمه دوم با قرار دادن در دست خود را.

لیکرز یکی سابق MVP در خارج از شب. در برابر ثابت لیکرز blitzes و دو تیم و همچنین فشار Avery Bradley سخت بود صرفا عادی تیراندازی فقط 3 10 14 امتیاز – یک بازی far cry از لیگ پیشرو متوسط 35.8 ppg.

اکولایزر برای بسیاری از شب بود راکت’ 3-نقطه عکسبرداری: آنها 10 برای 18 از در نیمه اول و پس از آن تیم شد و در 63 هر کدام. کاوینگتن آمار دو از آخرین ناخن با 3 اشاره گرها در اختتامیه اجرا است که درب بسته در لیکرز’ باز گشت. لیکرز تنها outrebounded حریف خود را با یک.

در حالی که لیکرز به حال برخی از موفقیت در آخرین جلسه حفاظت وستبروک با کایل Kuzma وستبروک را درایوهای مواد منفجره بودند یک مشکل در سراسر این یکی.

لیکرز ایجاد مشکلات خود وگل گفت: با وادار کردن توپ به دیویس پایین پایین. کوتاه-ترکیب راکت به پایان رسید تا با مسدود عکس (پنج) از میزبان خود و شش سه ماهه چهارم گردش کمک کرد کاری که با سهولت است. لیکرز نیز احساس آنها می تواند به کار گرفته اند ضعیف-سمت عبور بهتر از آنها در زمان خود را رها رایگان-جریان عبور فلسفه است.

“ما بود که برنامه بازی هر چند سعی کنید به مجموعه ای از صفحه نمایش لغزش و نیروی یک سوئیچ, آیا بچه ها که مسئولیت رسیدگی به توپ درایو و یا ما آن را پرتاب بیش از بالا,” دیویس گفت:. “اما آن را برخی از نمایشنامه جایی که من کردم این توپ که در آن من می تواند برخی از kick-outs.”

در حالی که Vogel گفت: قبل از بازی است که او به منظور مقابله با موشک های با اندازه صف ستونهای JaVale McGee و دوایت هاوارد با بازی فقط 20 دقیقه در ترکیب. با فهرستی است که تاکید بیش از اندازه switchability لیکرز هنوز باید حل مسائل آنها تا به حال در برابر این لیگ کوچکتر ناوگان-footed تیم که شامل بوستون و کلیپرز.

این بدان معنا نیست که هیچ بوی از تغییر آینده – وسوسه انگیزی امکان تا به حال یک دوم ردیف صندلی در مرکز استیپلز جمعیت. پس از یک شایعه پشت درهای بسته جلسه گارد نقطه Darren Collison نشان داد تا برای نیمه دوم بازی دو کرسی از صاحب Jeanie باس گرفتن در عمل است.

گزارش های متعدد باید گفت: 32 سال 6 پا گارد نقطه است که خانههای گلی خالی بازگشت از بازنشستگی که او وارد ناگهان تابستان امسال هفته قبل از رایگان آژانس افتتاح شد. سابق UCLA ستاره که شد از رانچو کوکامونگا Collison شده مرتبط با لیکرز و کلیپرز – اما تا کنون نشده است خال خال نشستن در کنار کلیپرز مالکیت در یک بازی. او لحظه ای نشان داده شده در jumbotron به uproarious تشویق.

Collison بازی ایندیانا پیسرز در فصل گذشته به طور متوسط 11.2 امتیاز و 6 پاس گل در هر بازی در حالی که تیراندازی 40.7 درصد از 3 نقطه محدوده. لیکرز در حال حاضر کامل 15-man فهرست و نیاز به رها کردن یک بازیکن به ثبت نام Collison یا هر چیز دیگری که ممکن است علاقه مند می شود.

وگل و بازیکنان خود را کاهش دهید در Collison که ضمنی به ESPN علاقه خود را صرفا بی گناه است.

“فقط در حال تماشای بازی,” او گفت:. “هیچ چیز به آن است. بهترین صندلی در خانه.”

روی نیمکت یک نمایش بسیار خوب بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im