Image

استیو مارکوس

UNLV شورشیان گارد الیاس Mitrou طولانی (55) تلاش می کند به غیر روحانی کردن توپ توسط ایالت تگزاس بابکتس گارد Nijal پیرسون (22) در طول یک بازی در Thomas & Mack Center چهارشنبه ، 20, 2019.

UNLV برداشت آن gutsiest پیروزی فصل در روز شنبه به عنوان underdog شورشیان رفت و به گودال و outplayed جدید مکزیک پایین کشش به نمره 78-73 پیروزی.

پایان فصل آسیب به جلو دانی Tillman معلول UNLV قبل از بازی و در اوایل ناپاک مشکل برای شروع قدرت به جلو نیک بلر حفر سوراخ حتی عمیق تر. شورشیان در پاسخ با رفتن کوچک و چهار گارد ترکیب اولیه برای بسیاری از روز و کوچک-توپ حمله می کرد به کمال است.

چهار شورشیان پاسداران — الیاس Mitrou-طولانی برایس همیلتون Amauri هاردی و ماروین کلمن — به همراه نمره 66 امتیاز در 54.0 درصد تیراندازی آنها ساخته شده و بزرگترین نقش را در ثانیه های پایانی به مطمئن شوید که آنها راه می رفت با یک پیروزی است.

هاردی به پایان رسید و با 16 امتیاز 7-از-16 تیر اندازی و حذف کردن یک زن و شوهر کلاچ پرتاب آزاد برای کمک به UNLV بهبود به 8-6 در غرب کوه بازی (13-14 کلی).

“این یک زمان بزرگ جاده پیروزی برای ما” هاردی گفت. “من احساس می کنم ما با هم در آنجا ماند همه شب و بازی کامل 40 دقیقه است. حتی زمانی که ما تا به حال بد پخش یا miscues در دفاع ما رو به آینده داشتن. ما آن را کشیده است. ما به اینجا آمد و ما در تکمیل این کار است.”

داغ عکسبرداری از کلمن و همیلتون نگه داشته شورشیان در نیمه اول آنها به عنوان همراه به صورت 24 امتیاز به عنوان نیومکزیکو رفت و به استراحت با یک 41-40 منجر شود.

Mitrou بلند کردم داغ در نیمه دوم و ضربه 3-اشاره گر برای قرار دادن UNLV پیش رو 62-60 با 8:10 به بازی. شورشیان نمی خواهد دنباله, دوباره, اما vante دزدکی حرکت کردن هندریکس لیآپ کشیده جدید مکزیک در 72-71 با 1:28 باقی مانده است. هاردی سوار وسط متعاقب آن اختیار و وحشیانه ای در هوا را به پایان برساند دشوار لیآپ و آن را 74-71.

کوری Manigault آمار دو پرتاب آزاد به آن 1-نقطه بازی و هاردی از دست رفته یک بلوز با 27 ثانیه بازی.

هر چند شورشیان تا به حال به طور مداوم بدست متوقف می شود در تمام طول روز Mitrou طولانی با بزرگترین بازی از بازی زمانی که او مارتین جیب در بالای کلید با 18 ثانیه در ساعت است. Mitrou-طولانی برخوردی خشن روبرو مارتین دریبل های دور فقط به عنوان او شروع به رانندگی و Mitrou-طولانی جمع آوری توپ سست و dribbled به frontcourt قبل از تماس ایست.

UNLV inbounded به هاردی و او رفت و به خط با 12 ثانیه به سمت چپ و تیم خود را چسبیده به باریک ترین آگهی.

یک بازی پس از شورشیان ضرب و شتم خود را با رفتن 12-از-25 از خط در وقت اضافه از دست دادن به UNR هاردی را رایگان می اندازد نداشت بده.

با جدید مکزیک دانشجو در بخش پر شور پشت سر سبد هاردی غرق هر دو پرتاب آزاد به آن را 76-73.

هاردی گفت: آن رضایت بخش کمک به یک پیروزی مهم است.

“شما قطعا احساس خیلی خوب” هاردی گفت. “این یک وضعیت فشار — بسیاری از بچه ها نمی آن. شما طرفداران فریاد در شما. این تقریبا مانند بازی در دست شما است. این بازی می تواند رفته اند یک راه متفاوت تا به حال آن دو پرتاب آزاد نمی رفت. من خوشحالم که من آن را ساخته پرتاب آزاد برای قرار دادن تیم ما در وضعیت خوب.”

جدید مکزیک هنوز هم یکی از شانس بیشتری برای کراوات و مارتین رو خیلی خوب نگاه هنگامی که او کشیده تا از بال با پنج ثانیه به سمت چپ. شات منعکس کردن, اما, و, Hamilton, محصور دوباره بجای اول برگشتن. همیلتون پس از آن ساخته شده خود را رایگان می اندازد به پرچ بازی.

Mitrou-طولانی به پایان رسید و با 17 امتیاز در 31 دقیقه روی نیمکت بود اما او سرقت است که ساخته شده تفاوت.

هاردی تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط هم تیمی خود را غرایز به ویژه با توجه به این وضعیت است.

“Oooooh,” هاردی گفت. “اجازه دهید من به شما بگویم چیزی بود که هم بزرگ است. است که من در زمان سرقت. او یک جانباز گارد او احتمالا آن را دیدم که از فاصله دور. او بهنگام آن کامل است. اعتباری به او مرد.”

Mitrou-گفته است: Martin شده بود رانندگی در سراشیبی بنابراین اغلب که این حرکت شد قابل پیش بینی است. شورشیان پنجم-سال ارشد پیش بینی دیگری متقاطع و رانندگی و او آماده برای آن را با pokeaway.

“من پا یکی از راه های او بیش از عبور و من قادر به آن ضربه بزنید بدون ref تماس ناپاک” Mitrou-طولانی گفت. “من آن را شنود گذاشته و من خوشبختانه کردم توپ.”

UNLV به پایان رسید تا تیراندازی 50.0 درصد برای بازی و 7-از-16 از 3 نقطه محدوده. جدید مکزیک شات 50.0 درصد در نیمه اول اما کاهش یافته است به 37.5 درصد در فینال 20 دقیقه از جمله 1-از-10 نشان از فراتر از arc.

کلمن لذت می برد یکی دیگر از جادویی عملکرد نمره 16 امتیاز 6 از 6 تیراندازی (4 از 4 از 3 نقطه محدوده) با سه دزد و سه کمک می کند. همیلتون شمارش 17 امتیاز.

در حالی که سر مربی T. J. Otzelberger احتمالا خواسته های او بیش از اندازه در اختیار خود او فکر خود بازیکنان ساخته شده گارد-رویکرد سنگین کار می کنند.

“ما بیرون آمد و حذف برخی از عکس های زود که واقعا کمک کرد به باز و فضای طبقه” Otzelberger گفت. “من فکر می کردم بچه های ما انجام یک کار بزرگ در حال گذار. و ما فقط به اندازه کافی متوقف می شود و gutty در زمان مناسب به پایان بازی.”

با فقط چهار بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم Otzelberger به نظر می رسید با اعتماد به نفس است که این گروه می تواند راهی برای رقابت با وجود نداشتن آن کاملی از بازیکنان در دسترس است.

“این یک نشانه بزرگ برای ما بچه ها” Otzelberger گفت: از روز شنبه برنده شوید. “ما قطع شد و آمد در اینجا در یک محیط خصمانه و bounced بازگشت از دست دادن سخت دیگر وجود دارد که در آن شب ما نمی شلیک کنید آن را به خوبی. پیروزی بزرگ برای ما است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im