تقلا ساعت: ما قصد داریم زندگی می کنند!

ما در حال آزمایش با تقلا AM/PM فرمت به دیدار ما لحظه حاضر است. امروز تقلا ساعت کار خواهد کرد به عنوان یک وبلاگ زندگی می کنند با شروع از ظهر. جدید ترین به روز رسانی خواهد شد در بالای پست. باید بازخورد ؟ ترک آن را در نظرات و یا ارسال آن به طور مستقیم به من. من نمی قادر خواهد بود برای پاسخ به هر, پیام, اما افکار خود را خواهد بود به خواندن و قدردانی است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

سه مینیاپولیس افسران پلیس متهم شده اند مربوط به مرگ جورج فلوید. سابق افسران Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng اکنون به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل. به اتهام قتل در برابر افسر درک چوین شده بالا به قتل درجه دوم.

سیاتل شرق حوزه در حال حاضر آرام: ما را ببینید که چگونه همه چیز تغییر امشب!

پلوسی در خارج: اخبار چوین را تشدید اتهام شکست در طول پیاده روی خود را.

12 PM

سیاتل شورای شهر در حال برگزاری ویژه جلسه عمومی در حال حاضر: در زیر. رئیس شورای Lorena گنزالز مشخص شده در دستور کار در یک صدای جیر جیر شب گذشته. از سیاتل تایمز‘ دانیل Beekman توییتی بیشتر در عمق در دستور کار. آن را برای رفتن به یک است. غریبه‘s Nathalie گراهام خواهد شد که یک پست در پوشش آن بعد از این بعد از ظهر.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را بالا بردن به اتهام قتل در برابر درک چوین: اخبار شکست استار تریبیون. الیسون است که انتظار می رود به ایجاد اطلاعیه به زودی.

عشق تقلا AM/PM?

تهمت می خواهد به حرکت جمهوریخواه: “شب رئیس جمهور می پذیرد [خواه] نامزدی را نمی خواهد اتفاق می افتد در شارلوت” یک کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه رسمی سی ان ان گفت. جمهوری خواهان را ساخته اند آن را روشن است که آنها نمی خواهد اجازه دهید coronavirus نگرانی های خود مانع کنوانسیون.

Black Lives Matter سیاتل/پادشاه شهرستان برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در 9:15 صبح: شما می توانید آن را در زیر. غریبه‘s غنی اسمیت باید یک پست در این بیرون آمدن به زودی.


مداوم پوشش:

  • گرفتن در این روز را در تقلا هستم: سیاتل پلیس با استفاده از گاز اشک آور Durkan اعلام کرد چند روز مقررات منع رفت و آمد و اشاره کرد bigot از دست می دهد و اولیه.
  • در اینجا مختصر و مفید از روز دوشنبه چتر حادثه است.
  • لیزا Herbold می خواهد برای جلوگیری از SPD از پوشش نشان اعداد.
  • در اینجا چگونه برای محافظت از خودتان را از گاز اشک آور.
  • Inslee آدرس خشونت پلیس تظاهرات.
  • در اینجا یک راهنمای به مقاومت در برابر حوادث سیاه و سفید متعلق به رستوران ها و راه های دیگر برای ایستادن در برابر نژادپرستی در سیاتل.

    ما کوچک توانا و محلی تیم در حال کار سخت را به شما پوشش از سیاتل در حال انجام تظاهرات و سیاست بحث در واکنش به کشته شدن جورج فلوید. اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر حمایت از ما کار می کنند.

  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de