تقلا ساعت: ما یک ماه نو پنس اختصاص داده شده برای جلوگیری از همه گیر Inslee دخالت در کار سوئد مذاکرات

Category: سیاتل

I got it handled, Mother.

“من آن را به کار گرفته ، برنده MCNAMEE/گتی ایماژ

واشنگتن اولیه است برای grabs: مراسم آشتی ترتیب دادند. جدید در Crosscut/Elway نظرسنجی انجام شده فقط قبل از ایالت واشنگتن اولیه آراء فرستاده شد به رای دهندگان “بلاتکلیف” در آمد با برنی ساندرز آینده در دوم. 21 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که برای رای دادن Sanders. پس از آن آمد بلومبرگ (15%) وارن (11 درصد) Klobuchar (11%) بایدن (10%) و Buttigieg (9%). این نظرسنجی تا به حال 5% خطا. شاید به این دلیل که ما نتیجه نامشخص (اگر چه من نمی می توانید ببینید واشنگتن برای رفتن بلومبرگ), Buttigieg فقط اعلام یک تظاهرات در سیاتل.

سیاتل ورزشی یک دسته از جیمز ریش جایزه نیمه نهایی: محلی shoutouts شامل خرابکار نانوایی Kamonegi و هود معروف کافه و بار. سیاتل آبجو صحنه بود به رسمیت شناخته شده بیش از حد! تبریک Cloudburst!

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

شما لازم نیست به نگرانی در مورد کوروناویروس دیگر هیچ: واقعا شما نیست! مایک پنس مسئول آن در حال حاضر! مغلوب ساختن پیشی جستن “به دنبال اطمینان دادن به کشور” و… نامگذاری پنس به عنوان رهبری coronavirus نقطه فرد است. شما می دانید, همسرم کمک کرد که فعال کردن یک شیوع HIV در دولت خود را. در ضمن شکستن coronavirus مورد در کالیفرنیا ممکن است “اولین عفونت بدون شناخته لینک به خارج از کشور سفر.”

به عنوان موارد coronavirus سنبله در سراسر جهان اولین سرباز آمریکایی تبدیل شده است آلوده گزارش AP. بیشتر:

یک نظامی ایالات متحده در بیانیه ای گفت: 23 سال است که در قرنطینه در خارج از پایگاه اقامت.

آن می گوید: این سرباز در اصل مستقر در اردوگاه Caroll در یک شهر در نزدیکی جنوب شرقی شهر Daegu که در آن بسیاری از کره جنوبی ویروس موارد خوشه هستند.

کره جنوبی روز چهارشنبه گفت آن را به حال تقریبا 1,150 موارد جدید coronavirus بزرگترین شیوع خارج از سرزمین اصلی چین است.

چگونه ما در حال آماده شدن برای شیوع کروناویروس در واشنگتن? یکی از راه های رژیم صهیونیستی است. Inslee است شاخص است که با ساخت مطمئن شوید که پرستاران ما در حال آماده به پاسخ. او را “پله به کینه” مذاکرات میان سوئدی خدمات بهداشتی و اتحادیه کارگری به گزارش سیاتل تایمز. Inslee به ارمغان آورده است در یک واسطه از دانشگاه MIT است که ملاقات با هر سمت و سپس برگزاری چهار روز از شروع مذاکرات در 5 مارس.

بایدن پیش باقی مانده در کارولینای جنوبی: یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که او را پیشرو با 18 امتیاز چیزی که بایدن در مبارزات انتخاباتی به شدت نیاز به طوری که آنها می توانید reassert که او electable نامزد شده است. لازم به ذکر است که “سه درصد از [نظرسنجی] و پاسخ دهندگان به زير 25, 14 درصد زیر 40 20 درصد تحت 54 21 درصد به ترتيب 64 و 43 درصد 65 ساله یا مسن تر.”

اما پس از آن چه ؟ “حتی اگر او موفق در کارولینای جنوبی فقدان منابع و نازک کمپین سازمان در کالیفرنیا و کشورهای دیگر که در رای گیری هفته آینده روز سه شنبه در حال حاضر یک چالش دلهره آور به نامزدی در حال حاضر در مخاطره جای پا” می نویسد: نیویورک تایمز. “مصاحبه با رهبران حزب در نیم دوجین سه شنبه متحده نشان می دهد که همان آسیب پذیری که گرفتار آقای بایدن ابتدا در آیووا—subpar سازمان محدود توسعه محلی دموکرات و دیر شروع به مبارزه—آیا نگه داشتن او پشت در می گوید که در هفته آینده خواهد دل یک سوم از کل نمایندگان در دموکراتیک اولیه است.”

بچه ها بسیار خوب: مثل مالیا.

زمین به طور موقت اضافی ماه: فقط زمانی که شما فکر می کنید همه چیز می تواند عجیب و غریبتر.

👀: نگه داشتن چشم در این فردا.

Geekwire انجام یک آنالیز قیمت و متوجه شد که آمازون رفتن مواد غذایی است undercutting آن نزدیکی رقبا. من دیوانه که من پیدا کردم به قیمت ارزان تر از آن اصلی رقیب QFC در این منطقه است. که گفت: “یک QFC مزیت کارت, اصلاح کرده, در مورد $10 کردن قیمت کالا.” که مغازه ها در QFC بدون کارت ؟ دریافت کارت! همچنین کاپیتول هیل مواد غذایی جنگ در حال گرم کردن: یک غول ثانیه مارت است که به زودی به برادوی است.

سیب زمینی قیمت در حال بالا رفتن در اطراف واشنگتن با توجه به 10 میلیون دلار از دست دادن محصولات در Skagit دره. “بی امان باران” در اوایل پاییز ناشی از یک کشاورز به حدس می زنم که او از دست داده بود تا 12 درصد از سیب زمینی این سال است.

دریافت آماده برای یک هنر اعزام! نویسنده کارکنان Jasmyne Keimig است از طریق آمدن با برخی از هنرهای blurbs. آن را دور Jasmyne:

سام متصدی Chiyo Ishikawa بازنشسته پس از 30 سال در موزه. با تمرکز بر نقاشی و مجسمه سازی Ishikawa شده در برخی از بزرگترین نمایشگاه ها در SAM; از نمایشگاه آثار لئوناردو داوینچی Codex Leicester به یکی شامل شاهکارهای از موزه پیکاسو در پاریس. من به یاد داشته باشید برای رفتن به Gauguin & پلینزی—که ترید سرپرستی—که من هنوز در مدرسه بالا است. این یکی از اول هنرهای زیبا را نشان می دهد من می خواهم تا کنون دیده ام! به عنوان معاون هنری برای 15 سال گذشته او اخیرا نظارت نگهداری چشم انداز تازگی بازسازی شده و گسترش یافته سیاتل آسیایی, موزه هنر. Ishikawa خواهد بود پله پایین در تابستان و سام جستجو برای جایگزینی بلافاصله آغاز خواهد شد.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به معنی تلویزیون آغاز بکار به عنوان اولین کارگر متعلق به پست-سرمایه داری جریان خدمات: وجود خواهد داشت بدون تبلیغات, محصول, سرمایه گذاری, شرکت حامیان یا VC نقدی بودجه محصول خود را. دیترویت مبتنی بر تعاونی راه اندازی شد و امروز با یک کتابخانه از چپ و مستند, فیلم و نشان می دهد (از جمله زنده هفتگی آنهایی که پوشش اخبار بازی و ورزشی) و در دسترس است در تمام سیستم عامل. من امضا نمی, هنوز, اما, اسپانیایی فیلم Nosotros و سری اصلی این Trillbillies نگاه خیلی خوب! این $10.99 یک ماه.

پورتلند رپ Aminé قطره “تکان تکان خوردن”: در اینجا او خود ادعای “بله, وجود دارد, مردم سیاه و سفید در پورتلند” با ادغام سیاه و سفید زیبایی با شمال غربی اقیانوس آرام. بله ما لباس سبز روشن gore tex چرا که آن را سرد به عنوان درآورد. بله ما rockclimb. بله ما اردوگاه از آنجا که ما بیش از حد لذت بردن از زیبایی های طبیعی از منطقه ما هستید. کريجينگ Ol Dirty Bastard “در Shimmy Shimmy Ya” Aminé مانع در مقابل متفاوت پورتلند نشانه در حالی که فلاش کوره خود را. آن را چک کنید در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de