تقلا ساعت: واشنگتن مجموعه تک روز رکورد در COVID-19 موارد

Category: سیاتل No comments

The numbers dont look great!

این اعداد اصلا نگاه بزرگ! جان مور / گتی ایماژ

بیایید به امشب شب اخبار ، تا برای اولین بار…

میشل اوباما در حال گرفتن یک پادکست عزیزم: امروز بانوی اول سابق اعلام کرد او منحصر به فرد مقابله با جریان های غول پیکر Spotify در برای اولین او پادکست به نام گمراه, میشل اوباما, پادکست. وجود خواهد داشت بسیاری از “پرده بشر و مکالمات شخصی” در مورد این بیماری همه گیر و ما “در سراسر کشور حساب با مسابقه.” پادکست منتشر خواهد شد به مشترک Spotify در آغاز ژوئیه 29.

حمایت

شهردار Teargas اعلام کرده است که گران, کون غرب سیاتل پل یک “اضطراری مدنی”: مایک Lindbloom در سیاتل تایمز می نویسد که این حرکت “ممکن است افزایش شانس برنده شدن فدرال و یا دولت پول” است و ممکن است سرعت بخشیدن به تعمیرات.

رژیم صهیونیستی. Inslee می گوید خود را به جشن تولد و دیگر shenanigans باید محدود به 10 نفر یا کمتر: و این که اگر شهرستان خود را یکی از بیش از 15 استان ها در حال حاضر در مرحله 3 از واشنگتن را در چهار مرحله به مرحله بازگشایی استراتژی است. دولت جدید حکومت را کاهش می دهد اصلی فاز 3 جمع محدود از 50 به 10. جمع آوری و محدودیت برای فاز 2 همچنان در “بیش از پنج نفر در خارج از خانواده خود را در هر هفته است.” از حد خود اجرا تا کنون. (پادشاه شهرستان است که در فاز 2 ICYMI!)

Inslee تصریح کرد که “امروز حرکت صعودی ممکن است یک استاد اضافی rollbacks”: “ما نمی توانیم از پتانسیل دیگری برای اقامت در خانه سفارش این سال” Inslee گفت: در پايه بلند كن بادي امروز. Inslee نسبت به افزایش زمان coronavirus موارد به واشنگتن است. “ما واقعا نیاز نسل جوان به رهبری آمریکا گفت:” Inslee. بیشتر از پچ:

با توجه به دولت و وزارت بهداشت در طول هفته ها و ماه ها از این بیماری همه گیر افراد جوان اختصاص فقط 22 درصد از coronavirus موارد است. در ماه ژوئن که دو برابر به 45 درصد است.

بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش یافته است به تازگی اما نه در همان سطح به عنوان عفونت رای دادن. Inslee می گوید که به احتمال زیاد به دلیل بسیاری از عفونت ها فقط در افراد جوان اما نگرانی که در این موارد به پایان خواهد رسید وجود دارد.

دیروز واشنگتن اعلام کرد 742 جدید تایید COVID-19 موارد: امروز ما یک رکورد: 1,267 جدید COVID-19 موارد است. در حالی که ما تنها گزارش شش جدید مرگ و میر امروز 1,267 است که تقریبا دو برابر میانگین تعداد موارد در هر روز بیش از دو هفته گذشته. آماده برای یک عقبگرد!

کسب و کارهای محلی آماده هستند برای دور دیگری از تعطیلی: “من فکر می کنم ترس بزرگ برای هر کسی که ساخته شده آن را از طریق ترس از یک عقبگرد. ما همه اینجا نشسته بود ‘اگر شما رول ما پشت درهای آن باز نمی شود و دوباره'” صاحب Lumberyard نوار مت گفت Baume در یک قطعه منتشر شده امروز.

آیا شما شده است به تماشای Ziwe Fumudoh را Instagram Live بحث نشان می دهد که در آن او می پرسد مردم مستقیم و ناراحت کننده سوال در مورد مسابقه ؟ خوب شما باید. اگر فقط بنابراین شما می توانید به تماشای Insta-آشپز معروف آلیسون روم لیست تعدادی از دوستان او (eek) و یا چگونه او هیچ چیز به حمایت مردم از رنگ در حالی که کار در Bon Appétit—آن را به وحشی. E. الکس یونگ مصاحبه Fumudoh برای کرکس امروز یک پروفایل. همچنین شما باید به سازمان دیده بان این ویدیو Rose McGowan ایفای نقش تماس با پلیس از روی یک فرد سیاه و سفید:

زن و شوهر که باقی مانده بودند در غرب سیاتل ساحل در کیسه های پلاستیکی در ماه گذشته شناسایی کرده اند: King County Medical Examiner گفته است که باقی می ماند متعلق به جسیکا Lewis and Austin Wenner که تخمین زده می شود از درگذشت حدود 10 ژوئن. لوئیس علت مرگ بود از چند زخم گلوله در حالی که Wenner درگذشت یک زخم گلوله گزارش Elise چیریو در سیاتل تایمز. در سوگواری مرگ عزیزان خود باقی اعضای خانواده ابراز نا امیدی با اعضای شورای شهر’ حمایت از defunding پلیس با 50 درصد نگرانی آن جلوگیری خواهد شد کارآگاهان از حل موارد مانند لوئیس و Wenner است.

دادگاه عالی اجازه می دهد تا فلوریدا به اجرای قانون جلوگیری از مردم با محکومیت جنایت از رای گیری اگر آنها هنوز هم مدیون جریمه یا هزینه های خود را در ارتباط با اعتقادات بالقوه مؤثر در حدود سه چهارم از یک میلیون در غیر این صورت واجد شرایط (عمدتا سیاه و سفید و دموکرات) مردم است. حکم اعلام شد در یک unsigned سفارش—با قضات Sonia Sotomayor روت Bader Ginsburg و النا کاگان مخالف—و جلوگیری از رای دهندگان از ثبت نام در فلوریدا اوت اولیه و شاید حتی انتخابات عمومی در ماه نوامبر می گوید CNBC.

وزارت دادگستری اعدام دومین اعدام زندانی در این هفته پس از 17 سال وقفه: امروز صبح Wesley Persian Purkey کشته شد توسط تزریق کشنده در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا برای قتل یک دختر نوجوان در سال 1998 به گزارش نیویورک تایمز. این می آید پس از بسیاری از چالش های قانونی بیش از اعدام او—از جمله این که Purkey بود و نه ذهنی صالح—زده بودند توسط دیوان عالی کشور است.

نقل قول از دبیر مطبوعاتی کاخ سفید: “رئیس جمهور است گفت: جملهای است که او می خواهد مدارس برای باز کردن. و هنگامی که او می گوید او به معنی باز شدن در تمام بچه ها که قادر به حضور در هر روز در مدرسه خود را. علم باید در راه ایستاده از این است.”

سه مظنون دستگیر شده اند در ارتباط به یک تیراندازی که یکی سمت چپ 25 ساله مرد مرده در سام مامیش در شب چهارشنبه: محققان بر این باورند که یک “معامله مواد مخدر که رفت بد” منجر به تیراندازی. دو نفر از متهمان که فرار را بر پا بودند دستگیر و در اوایل صبح و دیگری دستگیر شد و چند ساعت بعد گزارش KING 5.

عشق تقلا AM/PM?

گرجستان فرماندار است تحت پیگرد آتلانتا شهردار و شورای شهر برای توقف این شهرستان از اجرای یک ماسک دستور: ما حتی نمی دانیم که در آن برای شروع با این یکی. اجازه دهید فقط خیره به خورشید و سوختن چشم ما.

ناسا و سازمان فضایی اروپا خورشیدی مدارگرد دستگیر نزدیک ترین تا کنون تصاویر گرفته شده از خورشید: تصاویر گرفته شده 47,845,581 مایل از ستاره در ماموریت حضیض خورشید عبور کند. شما می توانید کوچک شعله های خورشیدی به نام “آتش” است که بسیار کوچکتر از شعله های خورشیدی می بینیم از زمین, به گزارش سی ان ان. راستش نزدیک بشریت می شود خورشید بیشتر از آن به نظر می رسد مانند یک غول شعله ور توپ از پیتزا.

شکستن! محلی توپ از آتش!

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>