تقلا ساعت: ایالات متحده آمریکا رها که سکه, رها ما جی نا امید شده پسر عموی خود را

God has left us. So have coins.

خدا ما را ترک کرده است. بنابراین باید سکه ها. گتی ایماژ

استرالیا در ملبورن: نزدیک به پنج میلیون نفر از مردم دستور داده شده است به خانه های خود را برای شش هفته مستند با توجه به این شهرستان گزارش 191 جدید کروناویروس عفونت در 24 ساعت. که بزرگترین سنبله ملبورن تجربه کرده است و پس از همه گیر آغاز شده است. پادشاه شهرستان شده است به طور متوسط حدود 150 جدید روزانه عفونت و کمتر از نیمی از جمعیت ملبورن.

امروز واشنگتن تایید اضافی 435 coronavirus موارد و 14 مرگ و میر. این بدان معناست که دولت در مجموع در حال 37,420 موارد و 1,384 مرگ و میر. بسیاری از مرگ و میر رخ داده در شهرستان کینگ.

چه منافع فراموش کشور و شهرستانهای توانید با اجتناب از مستندات? اگر ما با استفاده از سوئد به عنوان یک مثال جواب این است: هیچ چیز! چیزی جز مرگ!

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی انصراف ما از که: رسمی روند خروج اعتقاد بر این است به ~یک سال است.

“چگونه به خوبی مغلوب ساختن پیشی جستن قربانی از چه کسی بازی خواهد کرد در انتخابات آمریکا غیر ممکن است برای پیش بینی” می نویسد: جولیان بورگر برای نگهبان “اما در صحنه جهانی آن خواهد شد بدون شک دیده می شود به عنوان یکی دیگر از گام در یک شتاب ما کناره گیری از رهبری جهانی.”

“مدارس باید باز در پاییز!!!” می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن. او میزبان برنامه های کاخ سفید در موضوع امروز, جایی که او با پیشنهاد برخی از مدارس بسته خواهد ماند “به دلایل سیاسی.” (واضح است که او را نسبت به کلمه “سلامت”.) بدون شواهد او سپس پیشنهاد کرد که برخی از فرمانداران و می گوید “فکر می کنم آن را به خوبی برای آنها را به لحاظ سیاسی به طوری که آنها نگه داشتن مدارس بسته شده است. به هیچ وجه.”

می توانید مکان عمومی, مدرسه, سیستم احتمالا باز پاره وقت به عنوان یک راه برای مبارزه با COVID-19? هیچ راه می گوید: بتسی DeVos!!! “این روشن است که ملت ما در مدارس باید به طور کامل بازگشایی و به طور کامل به کار این مدرسه در سال است. هر چیزی از آن محروم می سازد دانش آموزان, نه به ذکر است مالیات دهندگان از آینده خود گفت:” undereducated وزیر آموزش و پرورش.

در اینجا یک ایده بزرگ: مدارس نیاز به فضای بیشتر به طوری که آنها می تواند به محدود کردن اندازه کلاس و ترویج اجتماعی فاصله در پاییز. و شهرستانها در حال کهنه با فضای خالی! مراکز. سینما. عملکرد سالن. “گسترش سیستم مدرسه پا به هر گوشه ای از استفاده نشده و فضای شهری” پیشنهاد جاستین دیویدسون برای مجله نیویورک.

UW یونانی ردیف COVID-19 شیوع تند و زننده است: در اینجا به روز رسانی امروز از UW اخبار:

در جولای 7, حداقل 130 برادری خانه ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. در مجموع حداقل 139 UW دانش آموزان در حال تایید کرد که آزمایش مثبت در یونانی ردیف شیوع. نه دانش آموزان اضافی که تست مثبت بودند تماس نزدیک از ساکنان اما زندگی نمی کنند در خانه.

این Interfraternity شورای دانشجو-led مدیره برای UW اخوت به روز شده خود تعداد جولای 7 نشان می دهد که حداقل 151 ساکنان زندگی در 15 برادری خانه خود گزارش داد که آنها آزمایش مثبت است. دانشگاه همچنان به انجام خود را تست و تایید موارد که ممکن است حساب کاربری برای اختلاف در موارد گزارش شده.

اطلاعات شما وجود دارد هیچ چیز مانند یک “ماسک صورت معاف” کارت کسب و کار در سراسر این کشور هشدار داد به قبول رسمی به دنبال ماسک صورت معافیت کارت است که اعلام یک فرد نیست و نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت. آنها جعلی!

Jay محکوم پسر عموی خود را: به یاد داشته باشید مایک براون ؟ از دیروز Slogs? او پادشاه کانتی معاون که چیزهایی نوشته شده بود “تمام زندگی چلپ چلوپ کردن” پس از کشتار تابستان تیلور بیش از آخر هفته. او همچنین رژیم صهیونیستی است. Inslee پسر عموی. Inslee نیست حمایت از او. او قرار داده شده در مرخصی اداری توسط پادشاه شهرستان کلانتر دفتر.

عشق تقلا AM/PM?

در ضمن در میامی: “محققان می گویند تهاجمی pythons حمل و خطرناک.” مهاجم برمه pythons میزبان یک گونه از انگل ریه از جنوب شرقی آسیا است که در حال آسیب رساندن به غیر تهاجمی فلوریدا مارها. برمه پایتون به فکر معرفی شده اند به فلوریدا در سال 1980 زمانی که انجمن های منتشر شده آنها را به وحشی. ظاهرا فلوریدا دولت 50 پایتون شکارچیان در کارکنان برای کمک به مقابله با این مشکل است.

ما در وسط یک ملی کمبود سکه: اخبار واقعی! در اینجا توضیح از رئیس فدرال رزرو: “آنچه اتفاق افتاده این است که با بسته شدن بخشی از اقتصاد جریان از سکه ها را از طریق اقتصاد واز همه—آن را به نوعی متوقف شده است.” کیر را می خواهد شما را به پرداخت دقیق تغییر و یا دور کردن برای خیریه.

آغاز یک روند ؟ دو تا از بالاترین-رتبه بندی رهبران جمهوری خواه نمی خواهد در حزب جمهوریخواه در فلوریدا به دلیل COVID-19. “من قصد ندارم برای رفتن و من قصد ندارم برای رفتن به دلیل وضعیت ویروس” گفت: سناتور. چارلز Grassley آیوا در روز دوشنبه. Grassley است 86. سناتور. لامار الکساندر از تنسی 80 نیز نمی شود حضور می یابند. این کنوانسیون در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه اوت 24. من مطمئن هستم که جوان GOPers هنوز هم شرکت کنند و با یکدیگر به خود libs.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de