تقلا ساعت: توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکایی ها را جشن می گیرند تابستان حتی اگر آنها را می کشد, جورج فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”

Youre a decade late, Jack.

شما از یک دهه اواخر جک. توییتر تصویر

مبارک دوشنبه سه شنبه! Nathalie گراهام پاپ خواهد شد در اینجا در یک ثانیه شما را به برخی از به روز رسانی از یک, واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, presser این بعد از ظهر برای اولین بار…

توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار: اوایل صبح روز سه شنبه تهمت توییتی از اطلاعات غلط در مورد چگونه پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به تقلب. سپس در اواخر سه شنبه, توییتر, آنچه بسیاری فکر کرده بود غیر قابل تصور بود برای شرکت فن آوری: آنها حقیقت-بررسی یکی از بزرگترین کاربر. توییتر اضافه شده هشدار لینک اصرار مردم به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” لینک منجر به این صفحه زیر که لینک کلیک کنید برای واقعی گزارش.

Screen_Shot_2020-05-26_at_5.20.45_PM.png

به یاد داشته باشید جورج Floyd: گرافیک اطرافیان تصویری منتشر شده در Facebook در دوشنبه شب نشان داد مینیاپولیس افسر پلیس زانو در یک دست به دستبند, سیاه, مرد, گردن, و بعد از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد و متوقف شد. این مرد بعد از شناسایی 46 ساله جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس. به وضوح وجود دارد فوری مقایسه اریک گارنر. چهار مینیاپولیس افسران پلیس درگیر شده اند از کار اخراج شدند به گزارش AP و مرگ در دست بررسی است و توسط اف بی آی است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری منتشر شد در این بیانیه بیش از Facebook در روز سه شنبه: با کلیک بر روی “مشاهده بیشتر” برای خواندن کل بیانیه.

جدید unionizing تلاش بیش در سیاتل تایمز:

مایکروسافت است teaming تا برای ایجاد یک کنکوری عبا: در صورتی که شما به آن نوع از چیزی.

خوب زمان برای Nathalie به روز رسانی:

دولت واشنگتن و وزارت بهداشت منتشر شد اطلاعات بیشتر امروز در سراسر COVID-19 مورد: پنجاه و دو درصد از موارد تایید شده اند اما در زنان بیشتر از مردان هستند که در بیمارستان بستری (54 درصد) و در حال مرگ هستند (54 درصد) از COVID-19. Agewise بخش عمده ای از موارد تایید شده است که از سن 20-39 محدوده (31 درصد) و 40-59 محدوده سنی (34 درصد). اما بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بسیار پایین تر است برای کسانی که در گروه های سنی. چهل درصد از بستری شدن در بیمارستان در افراد سالخورده 60-79 و 52 درصد از مرگ و میر اتفاق می افتد در کسانی که 80 سال یا مسن تر. DOH در واقع ساخته شده به راحتی قابل کشتیرانی داشبورد شما می توانید در سراسر بازی با اینجا.

در صورتی که شما تشنه اطلاعات بیشتر: روز به روز با بالاترین موارد تایید شده (444) بستری شدن در بیمارستان (88) و میر (33) ایالت شد مارس 23. در سطح ایالت 6.1 درصد از تست مثبت بودند. در شهرستان کینگ 8.1 درصد از افراد آزمایش مثبت شد.

بیشتر شهرستانهای استان در حال باز کردن: تا کنون 21 استان ها در فاز 2 از دوباره باز کردن. وجود دارد در دست بررسی است. معیارهای باقی می ماند که در یک شهرستان باید گزارش کمتر از 10 مورد جدید در هر 100k ساکنان بیش از دو هفته گذشته به منظور واجد شرایط. این معلوم نیست که آیا این همان استانداردهای باز استفاده می شود برای باز کردن دولت به عنوان یک کل. رژیم صهیونیستی. جی Inslee انتظار می رود که بیشتر در مورد که بعدا این هفته است. تیک تاک ساعت است و از آنجا که پیش بینی شده re-opening تاریخ 4 ژوئن در حال آمدن است به سرعت.

دو کشور که واجد شرایط دیگر واجد شرایط: Clark County و Kittitas شهرستان خود را به حال فاز 2 واجد شرایط لغو به دلیل شیوع بیماری اتفاق می افتد در خانه های پرستاری و تجهیزات پردازش مواد غذایی. دومی یک مشکل بزرگ ایالت با 68 شیوع بیماری در مکان هایی مانند این و بیشتر در صنعت کشاورزی برداشت تا بیش از همه. شیوع تعریف شده است DOH به عنوان دو یا بیشتر از موارد.

اگر کسانی که دوباره باز کردن معیارهای ماندن همان: King County ممکن است برخی از بیشتر انتظار را انجام دهد. اطلاعات ناقص از هفته گذشته نشان می دهد نزدیک به 250 تایید موارد جدید. خواهیم دید که چگونه این اعداد لرزش در روزهای آینده, اما لعنت.

با تشکر از ناتالی!

و ترجمه این بیماری همه گیر است که بسیار بیش نیست. “ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” گفت که مدیر اجرایی امروز است. آمار از سراسر جهان:

هند با جمعیت بیش از 1.3 میلیارد دیدم یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. این گزارش 6,535 عفونت های جدید پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به بیش 145,000 از جمله تقریبا 4,200 مرگ و میر.

شیلی مقامات روز سه شنبه گفت که 95 درصد از آن 2,400 تخت های مراقبت ويژه اشغال شده حتی پس از دو برابر شدن ظرفیت از مارس سطوح. به طور متوسط 4000 عفونت های جدید در حال گزارش روزانه است.

در برزیل که در آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro درگرفته است در برابر دولت و رهبران محلی اجرای stay-at-home اقدامات که هشدار داد که قبل از بازگشایی اقتصاد مقامات باید به اندازه کافی تست در محل برای کنترل گسترش ویروس.

تلویزیون اپل+ است راه اندازی مجدد سیستم Fraggle Rock: این جریان سرویس زده است مقابله با جیم هنسون شرکت تولید خواهد شد و یک رسمی راه اندازی مجدد از کودکان نشان می دهد به گزارش کرکس.

عشق تقلا AM/PM?

ما محکوم: وجود جمعیت بیش از همه امریکا برای آخر هفته روز یادبود. در اینجا ضخامت جمعیت در دایتونای فلوریدا از طریق اورلاندو هفتگی:

بیشتر احزاب استخر: البته استخر خواهد بود تپه آمریکایی ها می میرند ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de