تقلا ساعت: مغلوب ساختن پیشی جستن سفر نگاهی به این خیابان ژاپنی, VR به سازمان دیده بان در یک وان حمام

Japanese hot springs are encouraging people to slip in a bath and take a trip to an onsen via VR. Dont drop the remote.

ژاپنی, چشمه های آب گرم در حال تشویق مردم به لغزش در یک حمام و یک سفر به یک بپو از طریق VR. آیا رها کردن از راه دور. حسن نیت ارائه میدهد بپو VR

کاخ سفید قصد دارد در جای coronavirus نیروی کار در چند هفته آینده: آن را جایگزین آن را با “چیزی در شکل های مختلف است.” به نظر می رسد مانند یک ایده بد است.

حمایت

Fuego برای Cinco De Mayo @ Herbn عناصر! 30 ٪ تخفیف freddy’s Fuego -انتخاب گل Preroll, & Terp موم

ریک روشن رسما ثبت خود را whistleblower شکایت امروز: روشن است که درخواست ابقاء به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار و برای یک تحقیق کامل. از AP:

[روشن] او مدعی شد reassigned به کمتر نقش زیرا او در برابر فشار سیاسی اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر است.

من از دست رفته این تیتر اما من فکر می کنم این مهم است: مرد دستگیر و تلاش برای قرنطینه در خصوصی دیزنی جزیره

این عکس سرد و شبح وار.

سطل زباله انتقال ایستگاه های بسته شده با توجه به COVID-19: در شرق واشنگتن مردم فقط با ریختن زباله در کنار جاده. مقامات می خواهید مردم را به لعنتی آن را متوقف کند.

عمده فروشی گوشت گاو و گوشت خوک قیمت صعودی: به چه دلیل ؟ “بیش از نیمی از کارگران در برخی از گیاهان گوشت آزمایش مثبت برای کوروناویروس.” ما نمی توانیم به سرعت رفع امریکا را شکسته گوشت تولید سیستم مهم نیست که چقدر تهمت می خواهد.

آن را بعید است که این طرح مورد نیاز خواهد بود اما سیاتل بخش حمل و نقل (SDOT) پرده برداری غرب سیاتل پل تخلیه اضطراری طرح که شامل یک سقوط منطقه نقشه. جزئیات بیشتر در مورد برنامه های در SDOT اینجا وبلاگ.

شکاف تفاوت بین رهبر ما و دیگر رهبران جهان خسته است: فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی ساخت ماسک ران. آلمان به رهبری آنگلا مرکل یک لعنتی دانشمند. در ژاپن نخست وزیر ژاپن است که می گفت: “این است برای رفتن به یک نبرد طولانی” و “ما نیاز به ایجاد یک جدید عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و این کشور نیاز به انطباق با “سبک زندگی جدید.” در ضمن در اینجا تهمت رهبری این بعد از ظهر:

مغلوب ساختن پیشی جستن است که با داشتن اولین بار او را بزرگ تفرج در خارج از کاخ سفید پس از مارس: او را انتخاب کرده اند برای رفتن به آریزونا.

رئیس جمهور ساخته شده است و به اطلاع عموم تور Honeywell International, ماسک خط مونتاژ تولید: او همچنین در سخنرانی که شما می توانید تماشا نمایید.

ما نیاز به یک پاک کننده کام: در اینجا چیزی زیبا.

عشق تقلا AM/PM?

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 862 مرگ و میر و 15,594 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است. که افزایش 21 کشته و 132 مورد از روز قبل.

این برای تلفن های موبایل مانند جهنم به من: Tinder راه اندازی خواهد شد در نرم افزار ویدیو چت بعد از این سال. آیا شما فکر می کنید مردم را با استفاده از این ویژگی در واقع به تاریخ و یا آن را تبدیل به یک حرکت تند و سریع خاموش cam?

آن را نه تنها با کشیدن و موسیقی دیجیتال رفتن: ژاپنی چشمه های آب گرم نیز دعوت خود جمعیت را به پیوستن به آنها را از طریق livestreams. برخی از چشمه های صاحبان تشویق مردم برای قرار دادن بر روی VR هدست و تماشای این ویدئوها از bathers در چشمه های آب گرم. چگونه بی پروا و تسکین دهنده و عجیب و غریب. (در هنگام تماشای این فیلم بر روی یک کامپیوتر فراموش نکنید که برای ضامن در اطراف با استفاده از کنترل در گوشه بالای سمت چپ.)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de