Yes, thats, uh, poop.

بسیاری از کشورهای در حال خروج از مستندات خیلی زود: پزشکان در سراسر جهان می گویند چیزهایی مانند “ما خطر backslide خواهد شد که غیر قابل تحمل” و “وجود خواهد داشت یک موج دوم اما مشکل این است که تا چه حد. آن است که یک موج کوچک یا بزرگ موج ؟ آن را خیلی زود است.” چه کنیم که این چیزی که بومرنگ?

وجود دارد اما در مورد شماره از “کودکان با COVID-19 آمدن به اتاق اورژانس در شکل بد با یک نوع از التهاب سندرم شوک موثر بر چند اندام” گزارش واشنگتن پست. پزشکان در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است اما آن تأکید چگونه کمی ما هنوز هم می دانم که در مورد COVID-19.

که واشنگتن پست مقاله های روشن کمک می کند تا برخی از تصورات غلط در مورد کودکان و نوجوانان و COVID-19:

• “ما مشاهده شده است که کودکان به طور کلی خفیف تر ارائه از بزرگسالان با وجود داشتن ویروسی بارهای هستند که برابر یا حتی بالاتر از بزرگسالان است.”

• یکی از اوایل تئوری در مورد اینکه چرا کودکان ممکن است کمتر واکنشی به COVID-19 مراکز بر اساس این ایده که سیستم ایمنی بدن خود را کمتر و ممکن است واکنش زیاده از حد به برخی از بزرگسالان سیستم انجام دهید.

• “این امکان وجود دارد که آنتی بادی است که کودکان توسعه برای مبارزه با این بیماری منجر به طولانی پاسخ است که باعث تب و التهاب است.”

همه ما نیاز به کمی کمک در صوتی و تصویری چت: کسی برافروخته یک توالت در طول دادگاه عالی صوتی livestream.

ببخشید من چه برو به: میلیون ها نفر از آمریکایی ها را رد خواهد شد برای دریافت coronavirus واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود, نظر سنجی, پیدا کردن.

Ahmaud Arbery, 25 کشته شد مرده در ماه فوریه در گرجستان پس از دو پدر و مادر او را تعقیب پایین: وکلا برای Arbery خانواده منتشر هولناک تصویری از تیراندازی روز گذشته که در آن Arbery به نظر می رسد به قتل رسیده در حالی که آهسته دویدن. Arbery غیر مسلح. تیرانداز نشده است دستگیر یا متهم. تحقیقات در حال انجام است. “ما در حال حاضر اختصاص داده شده به این مورد به سه نفر از ما تجربه نظارت بر سطح عوامل” گرجستان دفتر تحقیقات مدیر امروز گفت. “من اعتماد به نفس می کنیم و عدالت در این زمینه است.” غنی می نویسد: بیشتر در مورد Arbery در روزانه خود را در شعر ستون در اینجا.

احتمالا شما اهمیتی نمی دهند اما Lady Gaga آلبوم بعدی Chromaticaکردم یکی دیگر از, تاریخ انتشار, پس از به تعویق افتاد با توجه به COVID-19. آن خواهد آمد در مارس 29 و ویژگی های التون جان, آریانا گراند و Blackpink.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر خود را در زمان جنگ رئیس جمهور: COVID-19 جنگ. ما رزمندگان. از رادیو فردا:

خواسته جمعه اگر کشور نیاز به پذیرش از دست دادن بیشتر از زندگی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “امیدوارم این نخواهد بود, اما آن را به خوبی ممکن است این مورد است.”

“ما باید به رزمندگان گفت:” از صندلی خود را پشت مصمم میز در دفتر بیضی. “ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما تعطیل سال است.”

زبان جدید نشان می دهد که تهمت به نظر می رسد به مردم به عنوان “وثیقه آسیب به نجات اقتصاد” گفت: Jeffrey لوی بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه جورج واشنگتن.

یک ائتلاف از خرده فروشان آنلاین حمایت توسط آمازون در حال آغاز یک حماسه آگهی حمله رعد اسا هدف جمهوریخواهان به آنها را تشویق به حمایت از خدمات پستی ایالات متحده. جزئیات بیشتر از نیویورک تایمز:

این ائتلاف در نظر دارد به صرف بیش از $2 میلیون نفر در کمپین انتخاباتی در تلاش به شلاق تا جمهوری خواه مخالفت با آقای تهمت ایده فشار دادن نمایندگان مجلس به جای حمایت چند میلیارد دلاری نجات بسته پیشنهادی دموکرات ها است که کمک خواهد کرد که خدمات پستی زنده ماندن افت شدید در درآمد و ایمیل حجم ناشی از این بیماری همه گیر.

تبلیغات آغاز خواهد شد در حال اجرا در سراسر کشور چهارشنبه شب در فاکس نیوز را “Hannity”—یکی از آقای تهمت برنامه های مورد علاقه—و در راش Limbaugh را نشان می دهد رادیو در روز پنج شنبه. آنها اشاره نمی کند رئیس جمهور اما برچسب پیشنهاد خود را به جک تا تحویل قیمت 400 درصد “یک بسته مالیاتی” در کسب و کارهای کوچک و آمریکایی ها که تکیه بر ایمیل برای داروهای تجویزی و کالاهای دیگر.

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 870 مرگ و میر و 15,905 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است. که افزایش هشت کشته و 311 موارد از روز قبل.

ریسک سرمایه گذاری کاهش یافت و 46 درصد از مارس تا آوریل: که خبر بد برای شروع یو پی اس اما در واشنگتن? “در سیاتل و ایالت واشنگتن تصویر نبود کاملا به عنوان تلخ. در واقع آوریل بالغ—$190 میلیون دلار سرمایه گذاری در 21 معاملات—پیشی ماه های ژانویه و فوریه” reports Geekwire.

فلوریان اشنایدر از بنیانگذاران Kraftwerk مرده است در 73. او از “کوتاه بیماری سرطان” با توجه به bandmate Ralf Hütter. اشنایدر که بازی سینت سایزر, vocoder, فلوت, ساکس, ارائه, خواننده و بیشتر برای Kraftwerk—نامزد دریافت جایزه شده است برای Rock Hall of Fame شش بار اما نه معرفی شده است.

دمدمی مزاجی نیست در مورد قتل اورلئانز: حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

من عاشق این داستان: توکیو Sumida آکواریوم خانه در حدود 300 خال خال باغ مارماهی. آنها به طور معمول بسیار خجالتی اما تعامل انسان از آنها استفاده می شود برای دریافت آموزش آنها را به فشار با نوک انگشت سر خود را از شن و ماسه که در آن آنها معمولا استراحت و بازدید کنندگان خوش آمد می گوید. این سر مجبور مهم است زیرا آن اجازه می دهد تا پاسداران به بررسی مارماهی ، اما بدون بازدید کنندگان مارماهی رشد کرده خجالتی و اقامت مدفون در شن و ماسه. بنابراین آکواریوم تصمیم به میزبان سه روز ارزش FaceTiming با میلیون ها نفر از بازدید کنندگان به بیدار مارماهی ، به نظر می رسد به کار. با کلیک بر روی ویدئوی زیر کلیک کنید.

در دیگر حیوانات اخبار: تلویزیون يبوست فلوریدا مارمولک فقط شکست رکورد بزرگترین مدفوع

این داستان در اصل در چاپ , خلاق, طفره روی خلیج تمپااست قابل توجه:

دکتری نامزد ناتالی Claunch می گوید تیم او فقط فرض مارمولک زن را غیر طبیعی اندازه بزرگ بود چرا که او آماده بود برای ذخیره کردن تخم مرغ, اما زمانی که آنها در زمان او در یک سی تی اسکن مشخص شد او در واقع با یک غول مدفوع.

عشق تقلا AM/PM?

“هنگامی که ما رفت و به احساس برای تخم مرغ” گفت: Claunch “این فقط احساس مانند آن را پر از بتونه احمقانه است.”

فقیر مارمولک کاملا شکسته همه سوابق شناخته شده برای بزرگترین نسبی تلخه که قبلا تعیین شده توسط Burmese python است که کاهش یافته است شیطان از 13 درصد از توده بدن.

غرب فرهنگ عامه نیز جریان مسیر: آنها ارائه چندین کانال های جریان با موسیقی “مشارکتی رقص” کارگاه پانل بحث و بیش از 600 برجسته هنرمندان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de