The only appropriate response to the Senate.

تنها پاسخ مناسب به مجلس سنا. سارا Silbiger / Stringer

خوب این اتفاق افتاد: رئیس جمهور شد acquited از دو استیضاح اتهامات این بعد از ظهر و پس از رای کاهش یافت و در امتداد خط حزب. قابل توجه میت رامنی بیش از عبور و پیدا تهمت گناه از یک استیضاح اتهام سوء استفاده از قدرت است. در حالی که رامنی شکست را با خود به معنی روند استیضاح را نمی توان به نام یک صرفا حزبی رویداد آن است که هنوز هم تا حد زیادی/بیشتر به طور کامل/اساسا حزبی رویداد. اما روند استیضاح که پنج ماه به طول انجامید و شامل جلسات بی شماری است که در حال حاضر بیش از. مغلوب ساختن پیشی جستن را بلافاصله بیانیه ای اما وعده داده شده این کار را برای فردا:

جمهوری خواهان و کاخ سفید با حداکثر سرعت دویدن به vindication: کاخ سفید ادعا می کند “کامل دفاع و exoneration از رئیس جمهور Donald J. Trump.” سناتور جمهوریخواه با عجله به درخواست هانتر بایدن سفر سوابق. و تهمت دوباره به اشتراک گذاشته است که وحشتناک الگوی رفتاری “شوخی” است که او را در قدرت برای همیشه…

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

و آنچه در بیش از در آیووا? آیووا حزب دموکرات منتشر شد 85 درصد از حزبی نتایج اما پس از آن تا به حال به موضوع اصلاح امروز زمانی که یک خطای ناشی از نادرست نماینده معادل به گزارش شود. به نظر می رسد مانند Buttigieg برنده خواهد شد, آیووا, مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر رادیکال. به نیویورک تایمز تخمین Buttigieg برنده خواهد شد با 95% اطمینان. آسوشیتد پرس با این حال هنوز هم می گوید: در این مسابقه بیش از حد مسابقه به تماس از این بعد از ظهر. Buttigieg به نظر می رسد مانند او خواهد شد 14 نمایندگان از آیووا و برنی خواهد شد 12 نمایندگان که از زمان گزارش. این به چه معنی رفتن به نیوهمپشایر? به نیویورک تایمز ساخته شده یک روکش تصویری زیر:

چگونه است که بقیه این هفته به دنبال ؟ وجود دارد دو سی ان ان تاون هال حوادث با هشت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نیوهمپشایر این هفته است. یکی از امشب با جو بایدن, الیزابت وارن, اندرو یانگ و تام Steyer; و دیگری فردا با برنی ساندرز پیت Buttigieg Amy Klobuchar و Deval پاتریک. آنها چهار ساعت طول یک ساعت برای هر نامزد. یکی دیگر از بحث دموکراتیک برگزار خواهد شد در شب جمعه. این همه برای شما, New Hampshire, don’t fuck این مثل آیووا.

تا کنون امشب بایدن به او گفت: “انتظار می رود برای انجام بهتر” در آیووا. بایدن پس از آن به حداقل برسد اهمیت آیووا گفت: این تنها یک برش کوچک از نماینده به اشتراک بگذارید. بایدن همچنین متهم برنی ساندرز’ حامیان بد نمایش دادن مواضع خود را در امنیت اجتماعی است. “آیا او این کار را کرد یا نه حامیان او قرار داده و از یک کلیپ که در زمان خارج از چارچوب آنچه من گفت:” بایدن گفت.

کرک داگلاس مرده است?!?!? خوب او شد 103.

ما در وسط یکی دیگر از جوی رودخانه, سیاتل,: من می خواهم به نگاه کردن و تظاهر من خاک در استانبول… تا چهار اینچ از بارش باران ممکن است در روز جمعه. وجود دارد سیل در اثر از طریق جمعه آورده است که در مورد نگرانی از لغزش…

اما نگران نباشید این مورد بسیار خشک کن: بهار در اطراف گوشه است.

آیا شما آماده برای “کره ای, Chipotle”? این چیزی است که صاحبان سئول کاسه می گویند که آنها در حال آوردن به 12th Avenue. سئول کاسه است موفق مواد غذایی-کامیون کسب و کار در اطراف سیاتل ارائه Korean BBQ کاسه. این علامت خود را برای اولین بار آجر و ملات فروشگاه و صاحبان گویند آنها همچنین می خواهید ویژگی soju و کره مشروب. آنها نرم و باز این هفته است. قابل توجه K-Pop band هفده تا به حال سئول کاسه آیا آن غذا وقتی که آنها آمدند از طریق ماه گذشته گزارش کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ.

خوش آمدید به جهنم همچنین به عنوان شناخته شده از الماس شاهزاده: 3,700 مردم در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در خارج از توکیو است. آنها قرنطینه به مدت دو هفته پس از برخی از مسافران پیدا شد به بیمار با رمان coronavirus. آنها گیر در اتاق خود را. برخی از این اتاق ها دارای ویندوز و بعضی نمی کنند. وعده های غذایی شده اند در آینده به آرامی تحویل داده شده توسط کارکنان در عینک ایمنی و ماسک. “بسیاری از روز را صرف نوشتن و تحقیق و غیره” یکی به دام افتاده رزمناو گفت به نیویورک تایمزسپس افزود: “آنچه من نوار لایحه در حال رفتن به تنها خوبی می داند.” در حال حاضر زمان را به بین المللی کروز! نه با این تقریبا همه گیر در شل!
تعداد موارد تایید شده از coronavirus افزایش یافته و به بیش از 24,000, گزارش گاردین. تقریبا همه از مواردی هستند که در آن شیوع نمایی رشد کرده و بالغ در سراسر 24,384. در سراسر کشورهای دیگر در مجموع نشانگر نزدیکی 213 از دیروز. این تعداد مرگ در 493.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بنیاد گیتس متعهد شده است تا به 100 میلیون دلار برای مبارزه با رمان coronavirus: که خوب بود. “این پول را به سمت تشخیص جداسازی و درمان ویروس” می نویسد: مونیکا Nickelsburg برای Geekwire. “بنیاد گیتس نیز صندوق توسعه coronavirus واکسن. 100 میلیون دلار تعهد شامل 10 میلیون دلار به بنیاد در حال حاضر متعهد در ماه ژانویه است.”

آن شده است یک روز گیج کننده اجازه دهید در پایان آن را با برخی از تسکین دهنده تریلر: تاپیک جدید دیدم ولی آن را به نام مارپیچ (آن شعار این است که “از این کتاب را دیدم“) و ستاره Chris Rock and Samuel L. Jackson. آن منتشر شد تریلر امروز.

و آیا شما دیدید جدید یک محل آرام بخش دوم تریلر ؟ آن منتشر شد در سوپر باول. من رها است و یکی دیگر از سوپر باول-کاهش تریلر برای Jordan Peele جدید سریال شکارچیدر مورد نازی شکارچیان. آه و سونیک خارپشت تریلر برای funsies.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de