تقلا ساعت: تهمت شکایت در مورد انگل, روسی رباتها هنوز Botting امشب را شب گذشته برای دیدن و پس از آن ما رقصید در سیاتل!

The real parasite here is Russia.

واقعی انگل در اینجا روسیه است. امی SUSSMAN / گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن whined در مورد انگل برنده بهترین عکس در اسکار: اواخر انتقاد اما یک آتشین. “و برنده یک فیلم از کره جنوبی? چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ” او wheezed در یک تجمع در کلرادو امروز. “ما می توانیم بر باد رفته عقب ، سپس او به نام براد پیت “کمی عاقلانه مرد.”

یکی دیگر از هشدار روسیه به دخالت در انتخابات ما: در حالی که روزانه وحش گزارش که آن را “اساسا غیر ممکن است” برای رباتها در توییتر (و اساسا غیر ممکن است ادعا می کنند) در نیویورک تایمز نشان داد این بعد از ظهر که مقامات امنیتی هشدار قانونگذاران مجلس دوباره که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری. از زمان:

آنها را ساخته اند بیشتر خلاق استفاده از Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی. به جای جعل هویت آمریکایی ها به عنوان آنها در سال 2016 روسیه عملیات در حال کار برای دریافت آمریکایی ها به تکرار دروغ به اطراف شرکت رسانه های اجتماعی ” قوانین منع کرده است که “اصیل گفتار.”

و آنها در حال کار از سرورهای واقع در ایالات متحده نه در خارج از کشور دانستن این که سازمان های اطلاعاتی آمریکا ممنوع است از عملیاتی در داخل کشور است. (F. B. I. و وزارت امنیت داخلی می تواند با کمک از سازمان های اطلاعاتی.)

پس از آخرین شب بلومبرگ باش, چگونه چیپس سقوط در نوادا ؟ “من فکر می کنم جای تعجب خواهد بود اگر [ساندرز] نمی برد با 10 امتیاز یا بیشتر” یک استاد علوم سیاسی در لاس وگاس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “سوال این است که چگونه آنهایی که دیگر گروه پایین می کند و این باد افشان زمینه یک کمی؟” پیش بینی شما چیست ؟ من فکر می کنم پس از وارن بزرگ شب ما را ببینید و آن را بین Sanders, Buttigieg و وارن—احتمالا به نظر من در آن منظور.

بلومبرگ صرف $464 میلیون دلار در 10 سال ریاست جمهوری: او در تلاش برای رسیدن به $600 میلیون تا سه شنبه. که در یک هفته و نیم. راستش فقط از بین بردن بدهی های دانشجویی که با پول من ، پیروزی بچه ها بیش از! من می دانم که شما flacks بخوانید PM: من با کمال میل قبول 70.000 دلار در بدهی به عنوان یک SECB رشوه خواری. اصلی ما حمایت می آید چهارشنبه آینده.

بیشتر آمریکایی ها نگران آنفولانزای از coronavirus اساس یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

اخبار بیس بال: این یک چیز نادر در تقلا کردن, بیس بال, اخبار, اما بیس بال افسانه Ichiro سوزوکی را پرتاب باز کردن زمین برای فصل بازکن در مارس 26. حزب است.

و در حال حاضر برای برخی از ایالت واشنگتن قانونی به روز رسانی از غریبه‘s غنی اسمیت: آن را دور غنی!

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. سیروس حبیب تایید شهردار پیت Buttigieg: تنها خط است که حس می کند در این حمایت است “شناخته شده و مشغول به کار با پیت برای 15 سال است.” و تعداد حبیب در میان افرادی که نمی خواهد حمایت ساندرز تا ساندرز نشان می دهد دیک خود را.

مستاجر حمایت می میرند در المپیا: به عنوان اجاره در ادامه به افزایش در نرخ هشدار دهنده در سراسر واشنگتن دو مستاجر حفاظت صورتحساب درگذشت در خانه ملت دیروز. یکی را محدود اجاره افزایش به 5 درصد به علاوه نرخ تورم و دیگر مورد نیاز خواهد بود صاحبخانه به دلایل خوبی برای اخراج مستاجران. جمهوری خواهان یش بیش از 40 اصلاحات به دومی لایحه و دموکرات ها نمی خواهند به خوردن تا زمان طبقه بحث آنها را به طوری که آنها اجازه دهید آن می میرند. آن روز این خانه دموکرات در بر داشت مقدار زیادی از کف زمان به تصویب یک لایحه است که باعث ایجاد یک ویژه سیاتل NHL هاکی پلاک یک لایحه به تعیین اقیانوس آرام تیغ صدف به عنوان دولت صدف لایحه به تعیین یک دولت microanimal و یک لایحه به تعیین Suciasaurus رکس به عنوان رسمی دایناسور از دولت واشنگتن. چه اهمیتی هستند که ما حتی پرداخت این مردم است.

بیایید ببینید که چگونه بسیاری از قانونگذاران در حال حاضر به اخراج تشکر. مت شیا: دموکراتیک تکرار Gael ترلتن و تانا Senn کاهش یافته است یک حرف در هر خانه یکی از اعضای میز بود ، این نامه می پرسد “سخنران لوری Jinkins و رهبر اقلیت J. T. فروردین به ‘لازم را نهادی مراحل را اخراج'” از درخت روغن قلم و این مکان برای هر کس به ثبت نام با توجه به سخنگوی-نقد و بررسی. تا کنون جمهوری خواهان بوده است کشیدن یک میچ مک کانل و با این استدلال که رای دهندگان باید تصمیم بگیرد که آیا یا نه یک مرد که بوده است معتبر متهم به جاسوسی پلیس برای اسب سواري و برنامه ریزی برای ارتکاب خشونت سیاسی باید همچنان به خدمت در مجلس نمایندگان. من حتی نمی توانم باور کنم که من زندگی در یک کشور که در آن من تا به حال به نوشتن که آخرین جمله اما در اینجا ما هستند. در هر صورت من حدس می زنم خواهیم دید که ~شجاع~ به اندازه کافی به آه و پا زدن های تروریستی در خارج از سالن از قدرت است.

با تشکر از غنی!

این “تصادفی” زن (شارلوت Awbery) است که ویروسی بعد از “غیر منتظره” bumping به این گذار و بستن کمربند بانوی دل شکسته “کم عمق” بهتر از لیدی گاگا. آن را به وضوح صحنه IMO اما شما چه فکر می کنید ؟

راجر سنگ محکوم شد به بیش از سه سال در زندان به جهان ترس تهمت زنده-توییتی صدور حکم دادگاه. سنگ “صدور حکم بازی کردن در میان تحول فوق العاده ای در وزارت دادگستری تنظیم کردن توسط دادستان کل William P. بر overruling دادستان در مورد کسی که خواسته بود برای هفت تا نه سال زندان محکوم” می نویسد: نیویورک تایمز. “آقای Barr گفت که بیش از حد سخت بود.”

آیا شما از دیدن منجمد در برترین? غریبه‘s Nathalie گراهام رفت و آن را دیدم و چپ در تنفس اما او می گوید: “به خوبی وجود دارد بیشتر به این داستان!” و مقصر می داند و آن را بر نمی داشتن و بودن بیش از حد سرخوش. “من احساس نمی مثل من از دست رفته هر چیزی. مجموعه ای واقعا جالب بود هر چند.”

مدیر و سپس ما رقصید میزبانی یک Reddit AMA امروز. من یاد گرفتم که او تا به حال برای گوشی اچ آخرین لحظه برای به دست آوردن حقوق به استفاده از رابین “عسل” برای فیلم معروف ترین و همچنین که این فیلم را در آینده به جریان و دی وی دی به زودی. Jasmyne غنی و من صحبت در مورد این فیلم دیروز در Blabbermouth. شاید مورد علاقه من, معاصر, گی, مضمون فیلم وجود دارد با 120 ضربه در دقیقه و مهتاب. آن نیاز به توجه بیشتر آن را به عنوان صفحه نمایش در سراسر ایالات متحده در اینجا یک تریلر:

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

شما باید فقط یک شانس در 9:20 امشب در SIFF سینما شهر به دیدن این فیلم: برو! شما باید! برو در حال حاضر!

به روز رسانی: نئون انگل‘s توزیع کننده کف با zinger واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im