Brian Tyree Henrys gay superhero in Marvels upcoming The Eternals gets a husband, a kid, AND a kiss. On screen!

برایان Tyree هنری, گی, ابرقهرمان مارول در آینده The Eternals می شود یک شوهر و یک بچه و یک بوسه. بر روی صفحه نمایش! Alberto E. Rodriguez / Stringer

داکوتای شمالی ریخته سنگین سمی بار در اورگان تنگه: بزرگ منطقه ای, اخبار امروز این است که محل های دفن زباله در نزدیکی اورگان تنگه کلمبیا گزارش پذیرفته شده “صدها تن مواد رادیواکتیو fracking زباله از داکوتای شمالی در نقض اورگان مقررات” گزارش OregonLive. این فوتبالیست در اینجا این است که این شرکت نمی تواند جریمه “از آنجا که مقامات دولتی بر این باورند دفن زباله اپراتورهای اشتباه دولت دستورالعمل”???

روز ولنتاین مبارک: هزاران نفر از سوسک به نام بعد از exe ها به تغذیه حیوانات در باغ وحش

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix در فروش امروز!

مارول جهان است گرفتن gay kiss: آتلانتا‘s برایان Tyree هنری نقش Phastos در این Eternalsو او گزارش می شود نه تنها یک گی بوسه, بلکه , گی, کون گشاد, شوهر, بازی های برگزار شده توسط مجموع پایین Haaz Sleiman و یک بچه! محافظه کاران تو حلقه بیش از یک سیاه و سفید و قهوه ای, گی, اماتور, خود قهرمان فیلم است. متاسفانه این فیلم احتمالا تحت الشعاع قرار توسط انتخابات ریاست جمهوری پس از آن منتشر شده و در آن hellweek.

بیشتر hullaballoo در وزارت دادگستری: “دادستان کل William P. Barr اختصاص داده است خارج دادستان به بررسی این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی Michael T. فلین” به گزارش نیویورک تایمز. “نقد و بررسی است بسیار غیر معمول و می تواند بیشتر از اتهامات سیاسی دخالت بالای مقامات وزارت دادگستری به کار حرفه ای دادستان.”

بچه ها آنفولانزا بمب دوباره: موج دیگری از آنفولانزا کار راه خود را از طریق امریکا در لحظه “تبدیل به یکی از nastiest فصل برای کودکان در یک دهه” می نویسد: آسوشیتد پرس. مقامات نگران هستند که آنفولانزا می تواند ماسک گسترش کروناویروس جدید از چین از علائم مشابه هستند: “اگر coronavirus شد و شروع به گسترش در آمریکا وجود دارد می تواند سردرگمی در مورد اینکه آیا مردم در حال بیمار شدن با آن و یا آنفولانزا گفت: دکتر ویلیام Schaffner های عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه واندربیلت است.”

بیشتر فرودگاه نیوز: در اوایل این هفته ما اشاره کرد که Sea-Tac باز “کاپیتول هیل سالن غذا” نزدیک دروازه A5 و A6 که ویژگی های Caffe Ladro نمک و نی و دیگر کاپیتول هیل-منطقه رستوران. معلوم وجود دارد بیشتر swaggy شده جدید از آمدن به امریکا بزرگترین پارکینگ—امروز نینتندو اعلام کرد که آنها خواهید بود آوردن pop-up نینتندو سوئیچ سالن به چهار فرودگاه از جمله Sea-Tac. این سالن شامل چندین نینتندو سوئیچ برای بازی در هر دو دستی و تلویزیون حالت است. شما می توانید ماریو Kart در دریا-Tac سالن شروع دوشنبه آینده از طریق پنج شنبه, آوریل 29.

آنچه شما انجام می دهند برای روز ولنتاین ؟ صدا کردن در نظرات. من می خواستم به دیدن و پس از آن ما رقصید اما من نمی توانم آن را امشب.

Facebook تصمیم گرفته است که اجازه خواهد داد که مبارزات سیاسی به اجرا حمایت پیام از طریق اثرگذارندهها: این “راه گریز” مشکل است. از AP:

این شرکت تغییر حکومت می آید روز پس از دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در معرض یک راه گریز در Facebook را تبلیغات سیاسی دستورالعمل ترویج مبارزات انتخاباتی خود را از طریق محبوب Instagram شخصیت توسط میلیون ها نفر از افراد جوان است.

به بلومبرگ پست نیست خیلی بیشتر از استفاده از deprecating طنز به فروش نامزد پیر مرد درخواست تجدید نظر با استفاده از یک تاکتیک است که تا به حال تا حد زیادی استفاده می شود برای فروش محصولات مراقبت از پوست یا لباس-خدمات اشتراک در رسانه های اجتماعی. اما عدم نظارت و قوانین روشن در اطراف تاثیر گذار در بازاریابی همراه با اثر خود را در رسیدن به مخاطبان جوان باعث می شود آنها رسیده برای سوء استفاده.

در حال حاضر Facebook و گوگل را به خود تحمیل ممنوعیت تبلیغات سیاسی در واشنگتن از آنها نتوانسته اند به دنبال واشنگتن دولت قوانین مربوط به سیاسی تبلیغ کردهاید ، که بان کی مون این شده است کار را برای هر کسی (به جز Facebook و گوگل که در ادامه به $$$).

ما هرگز مناسب tech مقررات با میزبان پرسیدن سوال مانند این: تیلور لورنز آورده بود به MSNBC به بحث در مورد اخیر نیویورک تایمز در مقاله مایکل بلومبرگ انتخاباتی ناگهان قطره الگوهای رفتاری در همه جا اما او گیر کردم پاسخ دادن به سوالات احمقانه—آیا بلومبرگ استفاده از فایل های Gif ؟ آیا او خود را emojji? آیا او با اسنپ چت فیلتر؟! اگر شما به خودتان پیدا کنید sidelining مصاحبه با gawk در عبارت “آلی memer” مانند آن را به برخی از ویژه شیر در co-op و سپس شما نباید میزبانی بخش تکنولوژی. تماشا کنید:

کسانی که بلومبرگ الگوهای رفتاری هستند backfiring: این شخص گزارش شده است که هزینه های “بی سابقه یک میلیون دلار در روز در Facebook تبلیغات به تنهایی.” از Recode:

مردم تا کنون را ترک کرده اند بیش از 1000 بیشتر داغدار نظرات به فقط یکی از این ایسنا-حمایت memes ارسال شده توسط محبوب Instagram تاثیر گذار مخزن.سیناترا در روز چهارشنبه. “گاییدن, sellout” یکی می خواند. “هر چیزی حتی یک انتخابات برای یک دلار؟,” دیگری می گوید. “شما فروش را !!!!!! برخی از صداقت” کاربر دیگری اظهار نظر.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

موکیلتئو گرفتن جدید فری ترمینال: سیاتل تایمز تصاویر اینجا. آن را باز خواهد شد بعد از این سال و جایگزین فعلی اسکله و ترمینال.

دیروز یک مرد زده بود و کشته در یک تصادف مرگبار قطار در Napavine واشنگتن: به نظر می رسد او و یک مرد دیگر در تلاش بودند به صلیب در مقابل آن. دیگر مرد عبور, اما او نمی تواند آن را. “یک بررسی مقدماتی نشان داد که عبور راه آهن اسلحه بودند پایین و عبور از چراغ بودند به عنوان عازم جنوب قطار Amtrak نزدیک شد” گزارش KOMO.

بیایید پایان هفته با برخی از بیل گیتس mukbang: میلیاردر نشستم با YouTuber علامت Rober برای تست کردن جعلی گوشت با استفاده از دیک همبرگر به عنوان یک علمی کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im