تقلا ساعت: بالا آمازون مهندس استعفا در اعتراض نیکلاس کیج بازی خواهد کرد جو عجیب و غریب

Nicolas Cage.

نیکلاس کیج. گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره پیش بینی 3,000 روزانه مرگ و میر در ماه ژوئن: و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در حال حاضر پیش بینی 134,000 مردم خواهد مرد از COVID-19 در ایالات متحده است که تقریبا دو برابر اصلی خود را پیش بینی. از نیویورک تایمز:

پیش بینی بر اساس دولت مدلسازی کشیده با هم در نمودار شکل توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25000 نفر در روز در حال حاضر.

اعداد تاکید یک واقعیت جدی: در حالی که ایالات متحده شده است ماندم, به گذشته هفت هفته خطرات قابل توجهی باقی می ماند. و بازگشایی اقتصاد را بدتر.

“وجود دارد باقی می ماند تعداد زیادی از استان ها که بار همچنان به رشد” مراکز کنترل بیماری هشدار داد.

یک هشدار از نگهبان: “این کارشناس که ایجاد طرح اشاره گفت که آن را نشان داد طیف وسیعی از امکانات و باید به عنوان یک پیش بینی, اگر چه او تاکید کرد که آرامش اجتماعی فاصله بیش از حد به سرعت می تواند این کشور را در یک مسیر خطرناک.”

در ضمن این چیزی است که Trumpers تا هستند: این به نظر می رسد مانند فلوریدا. من امیدوارم که همه خانواده من پایین وجود دارد نمی میرند.

آیا شما از شنیدن در مورد قتل اورلئانز? البته شما بود.

Tim Bray جانباز آمازون مهندس و معاون رئیس جمهور استعفا از آمازون در اعتراض پس از انتشار با صدای بلند وبلاگ پست عقب هل دادن در برابر آمازون شلیک دو تن از رهبران یک کارمند آب و هوا, گروه که صحبت کردن در مورد درمان آمازون انبار کارگران است. “من ترک در ترس در آمازون شلیک خبرچین بودند که با ایجاد سر و صدا در مورد انبار کارکنان وحشت زده از COVID-19,” بری نوشت. “چه بزرگ-tech حقوق و به اشتراک گذاری vestings این احتمالا من هزینه بیش از یک میلیون دلار (قبل از مالیات) دلار به ذکر است بهترین کار من تا به حال کار با بدجور مردم خوب است. بنابراین من کاملا آبی رنگ است.”

بری گفت: آمازون قدرت می تواند reined در “ترکیبی از آنتی تراست و زندگی-دستمزد و کارگر-توانمندسازی قانون با دقت اجرا شود.” صحبت از ضد تراست تحقیقات نیویورک تایمز منتشر شده از ویژگی های بزرگ در Rep. Pramila Jayapal و اغلب مضطرب رابطه با آمازون در روز یکشنبه.

الیزابت وارن می گوید جو بایدن دیدگاه در تجاوز جنسی اتهامات علیه او بودند “معتبر و قانع کننده باشد.” جو بایدن به صراحت رد اتهامات علیه او را از یکی از دستیاران سابق تارا Reade که مدعی او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و تجاوز جنسی به او در سال 1993.

آن را ممکن است به 80 درجه در سیاتل این آخر هفته: فراموش نکنید که برای اقامت در داخل یا نگه داشتن آن در حال حرکت™.

کارناوال کروز قصد دارد در تنظیم بادبان دوباره شروع در آغاز ماه اوت با توجه به آزادی مطبوعات از شرکت. آن شروع خواهد شد با هشت کشتی در گلوستون میامی و بندر کاناورال. آیا شما جرات کنید و در یکی از آن چیزهایی است ؟

من چه کریگ نوشت: جنکینز برای کرکس امروز: بازنمایی دقیق از قرنطینه مغز در یک موزیک ویدیو

من عاشق این مفهوم از “قرنطینه مغز است.” 645AR مسائل است که واقعا سرگرم کننده است.

این Pulitzers هستند و برای سال 2020: The Seattle Times برنده یک جایزه برای Dominic گیتس, استیو Miletich مایک بیکر و لوئیس Kamb ملی گزارش “پوشش که در معرض نقص طراحی در بوئینگ 737 Max.” آن است سیاتل تایمز‘ 11th پولیتزر برنده شوید. Mudede گیتس فکر می کند یک تقلب است.

فینالیست برای سال 2020 جیمز ریش جوایز اعلام شده است و سیاتل است که به خوبی نشان داده شده است. آن را در حال حاضر اعلام کرد که Pike Place Market-based شرقی مارت برنده “امریکا کلاسیک” جیمز ریش جایزه اما امروز فینالیست برای بقیه جیمز ریش جوایز اعلام شد. در اینجا است که از سیاتل:

بهترین آشپز غربی: راشل یانگ و سیف Chirchi, ژول
برجسته مهمان نوازی: Canlis
طراحی رستوران (75 کرسی و زیر): روپیه نوار

بیشتر جوایز: توسط Tae پیوست روپیه بار در GQ لیست “بهترین رستوران جدید در آمریکا در سال 2020 است.”

کالیفرنیا شروع به باز کردن برخی از کسب و کار در روز جمعه: آنها در حال حاضر در حال حرکت به “مرحله 2”! برای یادآوری ما در چهار مرحله ادامه غنی اسمیت در اینجا.

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 841 مرگ و میر و 15,462 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

ترجمه: Kim Jong-un زنده است.

نیکولاس کیج مجموعه به ستاره در یک اسکریپت سریال در مورد… جو عجیب و غریب. من می دانم که همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها, purring بیش از این اخبار. انواع شکست از مصاحبه امروز صبح.

Pivoting به دام: برخی بسیار پر جنب و جوش دام…

عشق تقلا AM/PM?

چرا سه پزشک در روسیه سقوط از بیمارستان ویندوز ؟ “سه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مرموزی افتاده خارج از بیمارستان ویندوز در روسیه بیش از دو هفته گذشته تشدید عمومی با توجه به شرایط کاری برای پزشکان و متخصصان پزشکی در میان coronavirus همه گیر” می نویسد: سی ان ان. “دو نفر از کسانی که مراقبت های بهداشتی کارگران مرده و یکی باقی مانده است در بیمارستان بستری است.”

اجازه دهید در پایان روز با برخی از خبر خوب: بزرگ اخبار, در واقع. غریبه هیجان زده تا اعلام کند که ما furloughed هنر و فرهنگ نویسنده کارکنان Jasmyne Keimig خواهد بود دوباره به کارکنان تمام وقت شروع فردا. سیاتل هنرهای صحنه همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر است و ما باید تمام خبرنگاران و فرهنگ نویسندگان ما می توانید به آنها را پوشش میدهد. ما بسیار خوشحال هستیم که Jasmyne را تشخیص خلاق و خنده دار نوشتن در تقلا کردن.

آن را با تشکر از حمایت شما که ما قادر به آن را به روی کارکنان بیشتر است. به سلامتی به شما و در اینجا برای بالا رفتن از این بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de