تقلا ساعت: تیم Eyman را “دروغ نمی خواهد کار در یک دادگاه” من هنوز خنده که این پیش بینی پیشرو جمهوریخواه نامزد فرماندار

Category: سیاتل

Republicans best shot, currently.

حزب جمهوری خواه بهترین شات در حال حاضر. لستر سیاه

تکان دهنده: The Seattle Times تایید ctq. مورد علاقه من خط از تایید است “او تنها نامزد تا کنون به جرات به خدمت برخی از سبزیجات در کنار شیرینی.” این است که در اشاره به سالاد حادثه?

من گمان می کنم بسیاری از شما را دوست دارم این خط: “تیم Eyman شده است در نقض واشنگتن مالی مبارزات انتخاباتی قوانین برای حداقل هفت سال گذشته کتمان حدود 800.000 دلار در مشارکت سیاسی” می نویسد: دیوید Gutman برای سیاتل تایمز. یک قاضی در بر داشت Eyman در نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین امروز است. “Eyman است که برگزار می شود در تحقیر دادگاه و امروز حکم خود را نشان می دهد تحقیر برای ما مالی مبارزات انتخاباتی قوانین” گفت: واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن در بیانیه ای. “Eyman می گویند هر چیزی برای جلوگیری از مسئولیت پذیری در قبال رفتار خود را, اما او دروغ نمی خواهد کار در یک دادگاه.” Eyman به ویژه در حال حاضر پیشرو در حزب جمهوری خواه نامزد فرماندار. بیشتر از زمان:

حمایت

بلیط های در فروش امروز! AJR با کوین SAFADINHA در رودخانه آمفی تئاتر در پنج شنبه, اوت 23

Eyman شده در تحقیر دادگاه برای نزدیک به دو سال به دلیل امتناع از همکاری با طرح دعوی در دادگاه علیه او و در حال حاضر مدیون بیش از $230,000 در تحریم مبلغ که رشد 500 دلار در روز است.

او چهره یک پتانسیل عمر ممنوعیت هدایت منابع مالی از کمیته های سیاسی زمانی که او به دادگاه می رود در تابستان امسال است.

بلومبرگ می گوید: او را رها کسانی که NDAs:

او برای مبارزه با یک جهش پس از چهار گردابی بحث عملکرد: با توجه به صبح مشورت وارن پشتیبانی در نوادا تنها شروع به پریدن کرد تا با 2 امتیاز پس از او قوی بحث عملکرد. ساندرز آگهی توسط بیش از 10 امتیاز.

تازی دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا مهاجرت چک در اتوبوس خود را: آنها امروز اعلام کرد که آنها اجازه نمی ماموران مرزبانی پردازنده بدون حکم.

اوه لعنتی: صبح امروز, پلیس معتقدند که یک مرد از سرقت از یک ادموندز 7-11 به ضرب گلوله 64 ساله کارمند. مظنون است که هنوز هم بزرگ است.

این Harvey Weinstein داوران می گوید آنها به بن بست رسیده: مردم ناجور.

روسیه ظاهرا دخالت به “کمک” ساندرز در اولیه: داستان در حال توسعه است. بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز به شدت محکوم کرد روسیه را به دخالت در انتخابات: “اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر گونه قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات ما,” او گفت:. معلوم نیست چه آنها دقیقا به کمک او اگر چه یک تصور است که حمله به رقبای خود را بیش از رسانه های اجتماعی به نظر می رسد قابل قبول حداقل.

از دوستان بازیگران reuniting برای HBO حداکثر تبلیغی: جدید آینده جریان خدمات خریداری شده حقوق انحصاری برای دوستان برای بیش از 400 میلیون دلار است. اما چقدر آنها پرداخت “برای چه به طور موثر و ستایش قسمت از اپرا وینفری نشان می دهد?” از کرکس:

خبری که HBO حداکثر بود به دنبال بازیگران به ویژه شکست در ماه نوامبر گذشته در THRو در اوایل این ماه مهلت و وال استریت ژورنال گزارش داد که بازیگران به احتمال زیاد گیر در بیش از $2 میلیون نفر هر یک به نظر می رسد فشار هزینه کلی ویژه به حدود 20 میلیون دلار از جمله هزینه های تولید و هزینه های تولید. یک معامله نهایی شد این هفته و هنوز هم-untitled ویژه خواهد شد اولین بار در ماه مه هنگامی که HBO Max شروع عملیات.

سیاتل تایمز منتشر شد دو پست مجدد نوار امروز که جشن تولد 30 این هفته: برای اولین بار یک ویژگی از غریبه نویسندگان گرگوری Scruggs در تاریخ دوباره نوار و چگونه آنها ممکن است زندگی در زمان قرض گرفته شده:

در حالی که زمین زیر Re-نوار و همسایه بازار خانه گوشت برای فروش باقی مانده بسته در بلوک متعلق به نیکول سنگ که عمل همسایه کلوپ شبانه Kremwerk و هیچ زمان نیت به فروش برساند. ویلسون را باور نمی کند یک توسعه دهنده را خرید سایت تا تمام بلوک برای فروش.

اما با مالیات بر املاک در حال حاضر منعکس کننده 40 داستان پتانسیل Wilson دیدم خود را اجاره پرش از 3500 دلار به 10000 $در هر ماه. “این نوع از مردم است که ما باید آینده را در اینجا نشان می دهد و مقدار مردم ما مناسب می تواند در اینجا نمی پرداخت صورتحساب خود را در حال حاضر” ویلسون می گوید. “ما نیاز به حدود 10 ، 000 دلار بیشتر در هر ماه فقط برای شکستن حتی.”

سپس یکی دیگر از ویژگی از برندان Kiley در جان کامرون میچل آوردن معروف خود Hedwig and the Angry Inch نشان می دهد به سیاتل دوباره پس از آن به حال خود سیاتل برتر در دوباره بار در سال 2000.

آب و هوا شده خیلی خوب به تازگی: اجازه دهید آن را فقط بهار در حال حاضر.

مت شیا احتمالا گرفتن لگد از مجلس قانونگذاری واشنگتن: هیچ جمهوری خواهان امضای نامه ای خواستار اخراج یک قانونگذار متهم به تروریسم داخلی. من نمی گویم واشنگتن Dems یک تیم رویایی اما واشنگتن دولت ایران است و ایرانی.

ما نیز ممکن است ماندن در fucked-تا GOP ضرب و شتم تا پایان این موضوع: تا بعد استفان میلر. این نیویورکر منتشر شده در عمق مشخصات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد که “بوده است درست رانندگی نیروی پشت این دولت نژادپرست دستور کار است.” من تعجب نمی کنم اگر او مرد پشت مغلوب ساختن پیشی جستن سرداری در برابر انگل شب گذشته.

به عنوان تخته سنگ اشاره استفان میلر می گوید که در نیویورکر از ویژگی های است که توقف پناه جویان است “تمام من در مورد مراقبت از”: غم انگیز مرد کوچک گفت: نژادپرستانه fearmongering است که همه او است. یک بار از این گذشت:

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

یکی از شرکت کنندگان در نشست نوامبر اشاره کرد که ال سالوادور ندارد عملکرد سیستم پناهندگی. “آنها نمی نیاز به یک سیستم” میلر قطع شود. او شروع به صحبت کردن بیش از مردم, درخواست, سوالات, و سپس قطع کردن پاسخ.

به عنوان این جلسه به پایان رسید میلر برگزار شد تا دست خود را به یک نظر نهایی. “من معنی نیست که برای آمدن در سراسر به عنوان خشن,” او گفت:. صدای او کاهش یافته است. “این درست است که این همه من در مورد مراقبت. من اصلا یک خانواده است. من لازم نیست که هر چیز دیگری است. این زندگی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im