تقلا ساعت: تیم Eyman اجرا می شود به عنوان یک جمهوری خواه گلن بک به نظر می رسد در ما توییتهایی Sanders, جشن روز رئیس جمهور در تاکوما

The Republican Partys best shot.

حزب جمهوری خواه بهترین شات. لستر سیاه

تیم Eyman می گوید که او را در حال اجرا برای فرماندار به عنوان یک جمهوری خواه: قبلا اعلام شده بود که او را به عنوان مستقل اجرا شود. این حرکت باعث می شود حس داده او آرای بالاتر از رقبای جمهوری خواه در اخیر Crosscut/Elway نظرسنجی. در اینجا اعلام:

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

گام بعدی برای اندرو یانگ ؟ او هنوز هم نشده حکومت در حال اجرا برای شهردار نیویورک, شهر نیویورک تایمز اشاره کرد در خروج مصاحبه با نامزد سابق ریاست جمهوری. “قطعا مردم شده اند رسیدن با سوالات مختلف در مورد آینده است که نیرو. ما به دنبال در راه های مختلف رو به جلو” او گفت:. او همچنین پیشنهاد کرد که “شهر نیویورک باید در مقیاس جهانی اساسی درآمد.” این #YangGang سربازان در…

Barr رشد می کند توپ: دادستان کل ویلیام Barr به “فوق العاده توبیخ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” امروز گزارش نیویورک تایمززمانی که او گفت: ABC اخبار است که او را “نمی توان مورد آزار واقع شدند و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی.” نظرات خود را به نظر می رسید به مرجع تهمت که به نظر می رسد به تحت تاثیر خود دوست دیرین/شریک در جرم راجر سنگ “botched” صدور حکم توصیه (که نانسی پلوسی به نام “سوء استفاده از قدرت”). “و من گفت: آیا آن را کنگره, روزنامه, سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور من می خواهم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است” بر ادامه یافت. “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.” تهمت نیست علنا در پاسخ به نظرات.

آیا شما دیده می شود برنده جایزه اسکار فیلم کوتاه عشق مو? آن را در یوتیوب! چه از شما انتظار دارند ؟

هنگامی که خورشید به آینده ؟ کمی فردا. بیشتر از هفته آینده. اما این آخر هفته به نظر می رسد ،

به اندازه کافی از آب و هوای بد بیایید محوری به خوبی آب و هوا: آب و هوای خوب یک دوچرخه کافه در Chophouse ردیف را گسترش خواهد داد و 100 درصد در پایان ماه گزارش کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ. صبحانه خود را tacos روشن می شوند ، گسترش را بزرگتر انتخاب آبجو بیشتر صندلی برای رویدادها و بیشتر دوچرخه مسائل است.

سگ دیگری محور کسب و کار باز است راه ان در این کشور با نام مستعار بالارد و فرمونت: دریافت آماده برای سگ حیاط نوار در بالارد. “سگ حیاط بار خواب دیدم با مرکز شهر سگ سالن مالک Elise Vincentini خواهد بود 21+ داخل سالن/فضای باز سگ پسند نوار” می نویسد: Meghan واکر برای MyBallard.com. “وجود خواهد داشت کامیون های مواد غذایی آبجو و شراب برای پدر و مادر سگ و سگ رفتار برای چهار پا مراجعان.” فقط چند هفته پیش از مرکز شهر سگ سالن اعلام کرد آنها نیز خواهد شد ایجاد یک نانوایی به صورت سگ در فریمانت.

دو بزرگ خوش آمدید نشانه های به سرقت رفته بود از تن. بیکر-اسناکوالمی جنگل ملی: هر نشانه وزن آن در حدود 100 پوند است. اگر شما می دانید که snagged نشانه KOMO می گوید شما باید تماس بگیرید خدمات جنگل ایالات متحده در (360) 825-6585.

قطب جنوب را نگه می دارد شکستن گرما سوابق: شروع به برنامه ریزی تعطیلات خود را وجود دارد در حال حاضر!

برنی ساندرز برگزار خواهد شد یک روز رئیس جمهور تجمع در تاکوما گنبد: روز رئیس جمهور این است دوشنبه آینده. این تجمع برگزار خواهد شد در 7 p. m. و آن را رایگان برای حضور در. تشکر. Jayapal ملحق خواهد شد ساندرز در این تجمع است.

🚨ویروسی هشدار🚨 Glenn Beck گرفتار باد از غریبه کارمند Nathalie گراهام توییت دیروز و منفجر سیاتل درخت مورد علاقه قتل آهنگ. ما ارسال شده این در Instagram امروز و نظر بسیاری از جشن های به ظاهر بی ضرر زیست محیطی سرود اما من از ترس آنها از دست رفته برای درختان جنگل در اینجا.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آمازون ظاهر, قدیمی, تناسبات امشب: فن آوری های غول پیکر برنده یک پیروزی بزرگ امروز وقتی که یک قاضی فدرال “متوقف شد کار به شدت مورد بحث و مجادله ابر قرارداد که وزارت دفاع تعلق می گیرد به مایکروسافت در ماه نوامبر” گزارش مونیکا Nickelsburg برای Geekwire. آمازون در یک زمان مبارزه جدی قرارداد که در آن معتقد بود ناعادلانه اهدا به مایکروسافت با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی تعصب در برابر آمازون است. مایکروسافت در پاسخ به تصمیم امروز با: “ما باید اعتماد به نفس در وزارت دفاع و اعتقاد ما این حقایق را نشان می دهد آنها فرار دقیق و کامل و عادلانه در فرایند تعیین نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت است.” (“نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت” است که کاملا این جمله است.) در اینجا چه چیزی در معرض خطر برای شرکت های هر Geekwire:

فراتر از 10 میلیارد دلار به وزارت دفاع قصد دارد به صرف جدی در دهه آینده به شهرت و فرعی کسب و کار در ارتباط با قرارداد در معرض خطر هستند. جدی پروژه مهاجرت وزارت دفاع این زیرساخت ها به ابر, ایجاد یک جهان در دسترس و پاسخگو شبکه و ارائه نظارت مداوم از مسائل مانند اشکالات و نقض. سیستم باید غنی شده با پیشرفته سایبری, دفاع و رمزگذاری قوی.

اجازه دهید تا پایان امروز با برخی از احساسات: کرکس خود را منتشر 100 بهترین آهنگ Emo تمام وقت صبح و من قصد دارم به شما را مجبور به در نظر گرفتن حداقل سه نفر از آنها. در اینجا Death Cab for Cutie را “یک اسکریپت فیلم پایان” (#34), Dashboard Confessional را “دست پایین” (#22) و Paramore است “این چیزی است که شما دریافت می کنید” (#6).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر