This is the future Amazon wants.

بوئینگ رسیده است در پایین تمام وقت: “در ژانویه بوئینگ برنده هیچ هواپیمای جدید سفارش و تحویل فقط 13 جت.” این وحشتناک عملکرد است “به طور کامل با توجه به این پایه از 737 MAX” می نویسد: Dominic گیتس برای سیاتل تایمز.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

هنوز هم به دنبال یک ولنتاین ؟ شاید سعی کنید به کار در یک مرکز پاسخگویی آمازون. شما ممکن است زمان برای آبیاری اما خوشبختانه عشق واقعی اتفاق می افتد در یک لحظه.

خوب چه با نیوهمپشایر? دولت, وزیر امور خارجه اعلام کرد پیش از آن در روز است که در نتیجه می تواند به عنوان اوایل به عنوان 6:30 pm PST. در اینجا که در آن نتایج ایستاده بود در مدت کوتاهی قبل از انتشار این پست:

چه خوشمزه نقل قول از نیویورک تایمز: “وای بایدن در تلاش است حتی با رای دهندگان در آن خروج سنجی — جمعیتی که انتظار می رفت به یک هسته بخشی از پایگاه خود را.”

وجود 24 نمایندگان برای grabs برای حزب دموکرات یک Dem نیاز 1,990 نمایندگان به نفع نامزدی. رفتن به نیوهمشایر Buttigieg led با 13 برنی به دنبال با 12 وارن به حال 8 بایدن 6 و Klobuchar 1. رفتن به جلو نوادا اولیه است در روز شنبه, فوریه 22 و ارائه می دهد تا 36 نمایندگان. کارولینای جنوبی اولیه بعدی یکشنبه, مارس 29 و آن را به دور عظیم 54 نمایندگان. بایدن نیاز به پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی است.

این پایان راه برای #YangGang: با بودجه های در حال اجرا و عملکرد ضعیف در آیووا و نیوهمشایر اندرو یانگ رسما کاهش یافته و خارج از مسابقه است. او هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر او را تایید نامزد دیگری. “اگر من تبدیل به یقین است که وجود دارد یک کاندیدای خاص است که به ما می دهد یک برتر شانس از ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من فکر می کنم این مهم است که به نظر شناخته شده و سپس من را در نظر آن را برای مطمئن” یانگ گفت. به واشنگتن پست می نویسد که “او را به تبدیل شدن به نامزد دیگری را در حال اجرا همسر و یا پیوستن به یک کابینه ریاست جمهوری.”

مایکل بنت همچنین: من فراموش کرده ام که او چه کسی است.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی: اینجا. ما خواهید بود با نتایج بیشتر, اگر چه من مطمئن هستم که یکی از تقلا کردن به طور منظم می تواند به شما در حفظ و آگاهانه در نظرات.

امیدوارم که شما لذت می برد ما چند روز آفتابی: ما در حال رفتن به اعماق grayness. آن را احتمالا رفتن به خاکستری و ابری تمام هفته. خبر خوب این است که من متوجه شده ام همه چیز شروع به شکوفه. نگاه کردن! نگاه کردن! رنگ در حال آمدن است! (نه فقط در آسمان!)

که به ضرب گلوله و چاقو به مرگ این دلفین ها در فلوریدا? طاعون در خانه خود!

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Supervillian Roger J. سنگ جونیور ممکن است دریافت کردن آسان: دادستان توصیه می شود که برگ برنده را دوست دیرین که همچنین به نظر می رسد مانند پنگوئن دریافت مجازات از هفت تا نه سال, اما در “یک تصمیم فوق العاده ای overruling حرفه ای وکلای وزارت دادگستری توصیه می شود نامشخص مدت حبس برای آقای سنگ” می نویسد: نیویورک تایمز. او محکوم شد و در ماه نوامبر برای “مانع تحقیق توسط مجلس کمیته اطلاعات به دخالت در انتخابات 2016 دروغ گفتن به محققان تحت سوگند و تلاش برای جلوگیری از شهادت یک شاهد که در معرض او نهفته است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن احساس برخی از توانا غرور او پس از تبرئه.

سیاتل ممکن است فوق العاده سفید اما کنت بوده است به نام یکی از قومی متنوع ترین شهر های امریکا, با توجه به رسمی WalletHub مطالعه است. کنت در آمد 10 از 501 شهرستانها مورد بررسی قرار گرفت. این مطالعه سه معیارهای کلیدی بودند “ethnoracial تنوع, تنوع زبانی و زادگاه تنوع است.”

اجازه دهید در پایان روز با برخی از مواد غذایی رابطه: من می خواهم این اوبه خمیر از اومامی Kushi خیلی بد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su