ما نیاز به کمک شما. اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران تهدید توانایی ما برای حفظ تولید داستان های شما آمده ام به عشق. اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر بگیرید ماهانه کمک به غریبه.

Ruth Bader Ginsburg is dead.

اموزش Bader Ginsburg مرده است. رابین MARCHANT / گتی ایماژ

خوب بسیاری از چیزهایی که امروز اتفاق افتاده است: CDC را دانشمندان بودند به شدت تضعیف کرد. سیاتل بزرگ چرخ می تواند تصمیم به جهش به الیوت بای. مغلوب ساختن پیشی جستن admin بنا به گزارش بان کی مون Infinite و WeChat از فروشگاه برنامه که از نیمه شب دوشنبه. لیدی گاگا کاهش یافته و موزیک ویدیو. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که 13 میلیارد دلار کمک برای طولانی خسارت طوفان در پورتوریکو. یک آتش نشان درگذشت در حالی که مبارزه با blazes در کالیفرنیا (آغاز شده توسط جنسیتی آشکار حزب). بیشتر اتهامات ناخواسته hysterectomies. جو بایدن خوبی انجام شده است با سفیده و عدم با Latinos. لویی شورای شهر است نه اعتماد به نفس در آن شهردار. آن را بارید. اما تنها چیزی که ما در حال خواندن در مورد امشب.

حمایت

“من پرشورترین مایل است که من نمی خواهد جایگزین شود تا رئیس جمهور جدید نصب شده است” Ginsburg گزارش گفته نوه او قبل از او فوت کرد: در اینجا مک کانل که مایل:

عشق تقلا AM/PM?

ما می log off و commiserate در سنت جانز اما آن را یک بیماری همه گیر است و ما نمی تواند انجام دهد. بنابراین ما فقط ورود به سیستم.

دمار از روزگارمان درآورد.

حمایت