تقلا ساعت: غرب سیاتل پل بسته خواهد شد حداقل تا سال 2022 هستند Seattleites ترس به 911 تماس بگیرید?

West Seattle, youre going to have to stay over there for a few years.

غرب سیاتل, شما در حال رفتن به مجبور به اقامت بیش از وجود دارد برای چند سال. عکس کارن Ducey/گتی ایماژ

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti می گوید اجتماعات بزرگ ممکن است از سر تا… 2021. “آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که جمع آوری 10,000, 20,000, 50,000 مردم در یک مکان که مثل برعکس اجتماعی فاصله” گفت: Garcetti.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در سمت روشن NBA بازگشت به لا قبل از…

غرب سیاتل است marooned: غرب سیاتل پل خواهد ماند به روی عموم بسته شده حداقل تا سال 2022 به گزارش سیاتل تایمز. پل بسته شد در 23 مارس پس از بسیار مورد ترک داشت و به گسترش است. قبل از COVID-19 کاهش ترافیک پل برآورد شده برای حمل و 25 ، 000 100 ، 000 وسایل نقلیه حمل و نقل سواران روزانه.

سان فرانسیسکو خود را لغو 50-سالگرد غرور رژه با توجه به COVID-19: بسیاری از غرور و افتخار سازمان هستند امید بستن برای مجازی رویداد جهانی به جای. سیاتل غرور را اعلام نکرده است اگر آنها را لغو خواهد کرد در این سال را جشن.

این بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “ما بهترین تست ها در جهان”: تاریخچه و پتی موری می گویند در غیر این صورت.

Wellwellwell: قرنطینه همه ما تاثیر می گذارد, متعجب?

برخی از Michiganders خسته از بودن در خانه گیر کرده: دولت چهارم-بیشترین تعداد موارد COVID-19 در کشور اما که نمی توقف عملیات “بن بست” از اعتراض فرماندار میشیگان گرچن Whitmer اقامت-صفحه اصلی سفارش در حال گسترش تا مارس 30.

خواه مخالفان را منعکس نمی کند Whitmer را favorability نظرسنجی: او را به انجام به خوبی در هر عصر ایران:

یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد 71 درصد از پاسخ دهندگان در میشیگان به تصویب از Whitmer را coronavirus پاسخ. در مقابل این نظرسنجی که انجام شد توسط هارت تحقیقات همکاران روز قبل از فرمت از فرماندار منظور نشان داد 51 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران است.

هنوز مطمئن شوید که چگونه هوشمند این است اما تو منطقه و بالارد بازارهای کشاورزان در طرح بازگشایی این آخر هفته. مردم از دیدن باید سوگند:

به عنوان یک مسئول در بازار خریدار و مثال برای همه, من خواهد شد: *
• اقامت در خانه اگر من بیمار هستم یا اگر من شده اند در تماس با کسی که بیمار است.
• ایجاد یک لیست خرید قبل از مراجعه به بازار است.
• قبل از سفارش و پیش پرداخت فروشندگان در صورت امکان. (نگاه کنید به لینک بالا)
• تعیین یک خریدار به ازای هر خانوار.
• ارسال یک حیوان خانگی در خانه مگر آن که یک سگ خدمات.
• هشدار! من متوجه تغییرات و علائم و پایبندی به آنها است.
• لمس محصولات, اما به جای آن از یک فروشنده برای آنچه که من می خواهم.
• حفظ 6 فوت از فضا در تمام زمانها. من به دنبال نشانه های فیزیکی مانند نوار گچ و نشانه ای برای کمک به من یادآوری می کنند.
• فروشگاه به سرعت و کارآمد. من نمی چت کردن مورد علاقه من کشاورز – من آنها را ارائه می دهند یک لبخند و یک موج است.
• استفاده از ارائه ضد عفونی کننده دست و دست شستن از ایستگاه های در بازار است.
• اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان و صورت به طور کلی.
• پوشش من سرفه یا عطسه با دستمال و سپس از آن دور. سپس دست شستن.
• پوشیدن یک ماسک و می دانم که من نمی خواهد تبعیض برای این انتخاب است.
• ترین مسئول خریدار من احتمالا می تواند!

من می دانم که آن را بسیار خسته کننده زمانی که مردم به شما بگویم در مورد رویاهای خود را , اما همه چیز را احساس می کند که شخصی به تازگی:

شده است وجود دارد افزایش در افراد در حال مرگ در خانه در چند شهر از جمله دیترویت و نیویورک. یک گزارش جدید منتشر شده در Marketplace را فراهم می کند “یک نگاه اولیه در این بیماری همه گیر را پنهان تلفات” نشان می دهد که “شهرستانها به طور فزاینده ای به نشان دادن نشانه هایی از آمریکایی ها تسلیم به کروناویروس در تخت خود را.”

که کل ProPublica گزارش فوق العاده است: دوباره, شما باید آن را بخوانید. در اینجا یکی دیگر از جالب غذای آماده:

911 تماس برای کمک های پزشکی کاهش یافته است. در سیاتل اولیه کانون گیر داده ها نشان می دهد که EMT و پیراپزشک خواستار کاهش بیش از 25% در 10 روز اول مارس در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته است. معلوم نیست چه مقدار اگر هر یک از این رها کردن به خاطر مردم در حال, ترس از تعامل با سیستم مراقبت های بهداشتی.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Netflix در حال حاضر به ارزش بیش از دیزنی: جریان شرکت سهام برتر تمام زمان بالا امروز. سرمایه گذاران انتظار دارند که این شرکت برای بهره مندی از جهانی خود شده است. Netflix بکشد انتشار اولین-درآمد سه ماهه گزارش روز سه شنبه.

تهمت و تهدید به زور کنگره به رسمی زنگ تفریح بنابراین او می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات. این نوع از “قانون اساسی قدرت است هرگز استفاده شده و در تاریخ جمهوری” یادداشت رول تماس بگیرید. این نوع از پیچیده اما Axios خوبی مبین اینجا.

آیا شما تا به امشب ؟ ما در حال پرتاب یک سکوت خواندن ، شما باید بروید. من نمی توانم به خاطر من انجام در یک drag show on Instagram زنده از داخل حمام من. انتخاب!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de