تقلا PM: “بزرگ انهدام” در “قرنطینه کوکتل” “تنها مرز سمت چپ دکمه قطع صدا بر روی خود زوم”

Inas got your fix!

قانون مهاجرت و ملیت رو ثابت خود را! Instagram تصویر

من مطمئن هستم که شما یک مقدار زیادی از ببر پادشاه سرد مورد نظریه: یک تمپا کلانتر است که به دنبال اما لطفا دفعات بازدید: این قبل از اینکه شما تماس بگیرید و به او بگویید که شما شاخدار-تا طرفداران نظریه.

امروز coronavirus سرفصل: شهردار شهر نیویورک می گوید که آنها نیاز به 3.3 میلیون N95 ماسک یکشنبه. گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا تعیین کرده است که کشتی های کروز باید باقی می ماند در دریا با بیمار پردازنده—به طور نامحدود. پنتاگون به دنبال 100,000 کیسه های بدن ما را در. پیدا کردن امروز COVID-19 روز رسانی در اینجا.

آیا شما را مدیریت به آن را از طریق روز احمق آوریل بدون اینکه فریب? من قول می دهم این تیتر نیست یک ترفند: کامیون تخلیه کاغذ توالت آتش در تگزاس ایالتی

شمال غربی اقیانوس آرام باله است furloughed بسیاری از کارکنان آن: توصیه می کنم خواندن این قطعه غنی اسمیت نوشت: در مورد بهترین Pacific Northwest Ballet نشان می دهد او نمی تواند بررسی از طریق اشک های خود را.

آینده راه اندازی به نظر می رسد تلخ: یکی tech مشاور مراجعه کننده به این دوره به عنوان “بزرگ انهدام است.” موفق سیاتل راه اندازی نشده است در امان از مارپیچ.

برخی تصویری از دیروز طوفان تگرگ: آب و هوا شده است بسیار زیبا و عجیب و غریب. من در تلاش برای فکر می کنم در مورد آن.

آن را رونق زمان برای تفنگ فروشان: امروز یک Buzzfeed گزارش نشان داد “یک موج بی سابقه ای در فروش تفنگ” در طول چند هفته گذشته. رکورد قبلی سنبله بود که پس از… سندی هوک.

آیا شما گرفتن امروز بزرگترین الگوی رفتاری? این Ina Garten شکست در ساعت 9 صبح در قرنطینه کوکتل.

کمیسیون تجارت فدرال تحت پیگرد به باز کردن از پیچ (که کلمه دوباره!) Altria دلار 12.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Juul بیش اتهام نقض ضد تراست. از FTC در آزادی مطبوعات:

امروز کمیسیون تجارت فدرال در زمینه های اداری شکایت (یک نسخه از آن در دسترس خواهد بود و مرتبط با این انتشار اخبار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است) وی از سوی مامورین که Altria Group, Inc. و JUUL Labs, Inc. وارد یک سری از توافقات از جمله Altria را کسب 35 درصد سهام در JUUL که حذف رقابت در نقض فدرال قوانین ضد تراست.

“برای چندین سال Altria و JUUL بودند رقبا در بازار به صورت بسته-سیستم e-سیگار. تا پایان 2018, Altria هماهنگ خروج آن از e-سیگار بازار شد و JUUL بزرگترین سرمایه گذار” گفت: Ian کانر مدیر اداره رقابت است. “Altria و JUUL از رقبا به همکاران با از بین بردن رقابت و به اشتراک گذاری در JUUL سود.”

این سرشماری بعد: اما اگر شما در میانهی شب پر سرشماری هنوز هم وجود دارد زمان. در اینجا یک ویدیو در مورد نحوه تکمیل سرشماری سال 2020 آنلاین:

آیا شما لذت بردن از تماشای تلویزیون میزبان پخش از خانه ؟ اخبار و اواخر شب میزبان در سراسر شبکه در حال تولید stripped-down productions از خانه. گلدبرگ Whoopi میزبانی این دیدگاه از دفتر او. Stephen Colbert ارائه شده است باز کردن تک گویی از خود را در وان حمام. آن شاخی یا ناز ؟ آن را دریافت کنید ؟ شخصا, من عاشق دیدن داخل همه خانه ها.

نگه دارید تا: من متاسفم اما ما باید یکی دیگر از ببر پادشاه به روز رسانی. این یکی جای تاسف. جو عجیب و غریب است که در coronavirus انزوا در زندان است. خبر می آید از عجیب و غریب چهارم که گفته اندی کوهن امروز که در “قبلی زندان [خارجی] بود که در وجود دارد [coronavirus] موارد است.” شوهر نیز گفته کوهن که جو عجیب و غریب است که یک “قدرت vers” که من فکر می کنم به این معناست که او یک قدرت بالا و قدرت پایین در همان زمان.

که در آن جو بایدن? شاید بهتر است که او را به دروغ گفتن کم است.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ارتباط با کارشناس استر Perel است مشاوره برای زوج های تحت مستند: او به مشاوره Kara Swisher و اسکات گالووی در عالی قسمت از خود محوری پادکست. در اینجا یک قطعه:

“نگاه وجود دارد تعدادی از لباس های بسیار جالب و پویایی اتفاق می افتد و آنها در حال رفتن به می شود به ترتیب اهمیت, اما هر یک از آنها قابل توجه است. اول این واقعیت است که معمولا در یک خانواده و یا در یک زن و شوهر شما نقش های متعدد از آن وجود دارد یک محل برای این نقش. وجود دارد یک محل به پدر و مادر وجود دارد, جایی برای عاشق, جایی برای شریک محل به دوست حرفه ای کارگر. در اینجا شما باید یک فروپاشی تمام نقش ها در یک فضا و آنها متقاطع با یکدیگر در همه زمان ها. تنها مرز سمت چپ دکمه قطع و خود را زوم. سپس شما باید این واقعیت است که مردم در حال تجربه طولانی مدت قطعیت حاد استرس غم و اندوه می آید که با جهان است که شما باید شناخته شده دیگر که تقریبا به عنوان قابل پیش بینی و هیچ کس دانستن واقعا که این جریان است.”

یکی فکر آخرین به روز: توقف تلاش به مولد. خواندن این قطعه عالی از تیلور لورنز و تأمل در چگونگی “ماندن در داخل و توجه به نیازهای اساسی کافی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im